www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zasto nikada necete da nam pokazete svoja prava osecanja???
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
KInder Torta
Moj Dobri Anđele...
<b>Moj Dobri Anđele... </b>



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2007
Poruke: 8238
Mesto: U šumi obrasloj sećanjima...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 05, 2007 2:27 pm    Naslov poruke: Zasto nikada necete da nam pokazete svoja prava osecanja??? Na vrh strane Na dno strane


Ne znam da li sam upravu... Ali mislim da necete da nam pokazete svoja prava osecanja zato sto mislite da cete biti odbaceni! Da li gresim?



_________________
Proslo je sve za tebe ja sam sad stranac u noci,
A, zelim te, i zovem te...
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 05, 2007 4:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda ne mogu da razmisljam kao muskarci, ali nisu svi takvi... da kriju svoja osjecanja... Sta vise, moj dragi mi je sve izneo "na tacni"... Postoje oni koji kriju osjecanja bas zbog toga sto se plase da ce bit odbaceni, ali nisu svi takvi... Mozda gresim? Rolling Eyes

_________________

~ Banetova Žena ~
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 05, 2007 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Kinder, bejbe pa to su muskarci. Oni su kao "tuff" oni su kao macho, oni su zaboga tako vOspitani! oni ne placu, oni ne cvile, oni ni po koju cenu ne pate zbog devojke. no,no,no! to je neoprostiva greska. I ako se,cak,nekom liku omakne da kaze nesto vise, on je mekusac Mr. Green
salim se malo,ali nisam bas ni tako daleko od istine. Smatram da ce pak svaki od njih izneti svoja osecanja kada zaista to i oseti. Svi se plasimo neuspeha, a nekako je ipak nama devojkama "lakse" da iskazemo ta tanana osecanja Wink
Hm, ma oni su velike kukavice!

ali ako pricamo o izuzecima, moj macho dragi nije bas jak na recima (znate kako to ide, frajer je, ribice ga jure, setao ih je..bla bla bla, nije u macho razonu,ali(!!!) ) ali bar u situaciji sa mnom se dobro snasao. Stao ispred mene i rekao sta je i kako je. Koja su osecanje upletena itd.. eto!
 
Jale21
Mister Domaći.de 2007
<font color=red><b>Mister Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 39

Datum registracije: 16 Okt 2005
Poruke: 1218
Mesto: I nocas ja cu da te, cuvam dok spavas, i ljubim tamo gdje najvise volis, dok sanjas...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 06, 2007 1:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hehe... Ko kaze da muskarac ne pokazuje svoja prava osecanja. Pa zar je potrebno da svaki dan nekome pricas da ga volis itd da bi to bilo ono?
Po meni, bilo i bice, da dela uvek vise znace od reci. Svako moze da izgovori sta pozeli a ne moze svako da uradi ono sto ne oseca... Zasto bi pricao devojci svoja osecanja pored svega sto cinim za nju? Valjda moze sama da ukapira pored svega... Ipak musko je musko ne samo zbog toga sto piii stojeci nego i treba da se ponasa kao musko a ne da place kuka i moli... musko je musko! A vi devojke, znam da vam je najveca zelja da razmazite muskarca ali isto tako volite da imate musko pored sebe da se zna sta i kako("da udari sakom o sto"). Pravu devojku jedino mozes da zadrzis ako si stvarno musko a ne kako je vec receno mekusac...

Ajme al sam se raspisao....
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 06, 2007 9:49 am    Naslov poruke: Re: Zasto nikada necete da nam pokazete svoja prava osecanja Na vrh strane Na dno strane

KInder Torta je napisao/la sledeće:

Ne znam da li sam upravu... Ali mislim da necete da nam pokazete svoja prava osecanja zato sto mislite da cete biti odbaceni! Da li gresim?


Iz ličnog iskustva, ti mogu reći, krijem jih upravo zbog toga, jer se bojim da ču biti odbačen. Nije mi se to samo jednom desilo...

A znam, da ako sam u vezi, nije me strah pokazati, u mene je problem, da na početku teško odkrijem svoje osječaje, ali ako mi se usreći, nije mi nikad problem pokazati šta i koliko osječam prema djevojki. I više sam od onih, koji vole više sa djelima da pokaže to, rijeći su nevažne, i lako se jih može i slagati i prekriti.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
KInder Torta
Moj Dobri Anđele...
<b>Moj Dobri Anđele... </b>



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2007
Poruke: 8238
Mesto: U šumi obrasloj sećanjima...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 06, 2007 10:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da zelimo da vas razmazimo ali isto tako zelimo da imamo pravog muskarca pored sebe, da osecamo neku zastitu! Ali npr. moj sada bivsi decko i ja kada smo se razisli rekao mi je da me mrzi iz dna duse a, posle je otisao u grad sa drustvom i onda me je mrtav pijan zvao i govorio mi da me voli i da hoce da budemo zajedno! Uopste ne razumem tako nesto ali ajde! Ili sam ja glupa ili je to preteska matematika za mene! Nikad necete da nam kazete u lice da vam znacimo kada se posvadjamo a kasnije se napijate!

_________________
Proslo je sve za tebe ja sam sad stranac u noci,
A, zelim te, i zovem te...
 
Jale21
Mister Domaći.de 2007
<font color=red><b>Mister Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 39

Datum registracije: 16 Okt 2005
Poruke: 1218
Mesto: I nocas ja cu da te, cuvam dok spavas, i ljubim tamo gdje najvise volis, dok sanjas...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 06, 2007 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To kad se napijemo pa vas zovemo to je samo trenutna zelja posto u tom trenutku zaboravis na stvarnost tj razlog raskida a onda kada se otreznis sve se vrati na staro. I muskarcu je dosta lakse da pijan kaze ono sto oseca. Npr meni je najlakse kroz pesmu da kazem sta ocesam ali usmeno malo teze...
Pesma koju sam posvetio devojci:
Frano Lasic - Volim Te Budalo Mal
ima ih jos...

Ljutis se bez veze
brinu te sitnice
tako cesto imas
zamisljeno lice

Ljutis se bez veze
i iz cista mira
kriv ti je telefon
radio sto svira

Ljutis se bez veze
pravi razlog nemas
kad bi ja u drustvo
ti se kuci spremas

Ali ja cu opet
preko svega prijeci
sto puta me pitas
sto puta cu reci

Volim te budalo mala
kad bi samo, samo znala
nije ovo igra, sala
volim te budalo mala
 
KInder Torta
Moj Dobri Anđele...
<b>Moj Dobri Anđele... </b>



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2007
Poruke: 8238
Mesto: U šumi obrasloj sećanjima...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 06, 2007 8:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

xexe:) Jale ovo ti je extra pesma! Ja je obozvam a moze i: Mace moje cupavo ko te nocas volio...
U svakom slucaju nikad necu razumeti muski mozak! Prevelika je to peripetija za zenski pol Rolling Eyes Vama mora da se cita izmedju redova!

_________________
Proslo je sve za tebe ja sam sad stranac u noci,
A, zelim te, i zovem te...
 
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 06, 2007 9:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bivsu curu sam volio vise nego sebe, i pokazivao sam joj koliko je volim i to davao joj do znanja da mi je sve na svijetu i onda me je ona sje*ala i ostavila me. Nakon toga sam poslusao jednog prijatelja i bio pesin prema njoj, i onda mi se htjela vratiti. Sta onda covjek da radi?
Zbog prethodnog iskustva, sadasnju djevojku drzim u neizvjesnosti, tj. ponekad joj pokazujem kolko je volim (stvarno je volim puno), al nekako je i to opet rezervirano. Necu da joj pokazem da mi je ona sve, jer onda sam nagrbusio. Tako mi je bar bilo u prosloj vezi koja je trajala 17 mjeseci...
Kako kazu: "Koga jednom zmija ujede, taj se i gustera boji."
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 09, 2007 3:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako puno pokazujes osecanja devojci,ona ce to da iskoristi,a muskarci jadni kad im devojka pokaze neko osecanje,oni se izgube i ako im se ne svidja devojka,sazale se.Zato vi mozete da pricate,a mi ne.I da,to sam vec jednom reko.Sto si vece BiiiiP prema devojci,ona je sve vise bolja prema tebi,pa ti vidi jel se isplati da pokazujemo osecanja Very Happy

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 09, 2007 11:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Sto si vece BiiiiP prema devojci,ona je sve vise bolja prema tebi,pa ti vidi jel se isplati da pokazujemo osecanja


Da, mislim da treba medjusobno da pokazujete osecanja, tj.ljubav. Ako je doista volis, to joj pokazuj Rolling Eyes Cemu manipulisanje u vezi? Pokazujte medjusobno prava osecanja i sve ide idealno... Pajo, ne slazem se sa tobom ni malo... Rolling Eyes

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 09, 2007 2:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve je stvar poverenja. Kada zaista verujemo devojci onda joj i pokazujemo osecanja... A poverenje se zasluzuje.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Zasto nikada necete da nam pokazete svoja prava osecanja??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon