www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Velika filmska razocaranja
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
Grim Ripper
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Apr 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 2:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Isusove muke, film Mel Gibsona

 
dario78
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 65
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 2:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako hocete da pogledate najveci krs film svih vremena onda je to bez sumnje "Dodgeball"

_________________
 
nelson83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 05 Apr 2005
Poruke: 10
Mesto: Mannheim

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 5:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svi Jennifer Lopez filmovi

_________________
Keep it real and respect your bitch!
 
vdjuric
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Nov 2004
Poruke: 46
Mesto: Bijeljina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I mene je smorila "Pasija" Mela Gibsona, sva je fora u mucenju, a ocekivao sam mnogo vise. Ovako lici na neku sado-mazo foru... Ni Alexander me nije odusevio, iako sam dosta ocekivao od njega...
 
Baby_girl_1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 22

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2005 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aleksandar, Spiderman 2, Gigli, Scary movie 3...
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2005 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexandar i andeli 2

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
tapetar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 09 Apr 2005
Poruke: 12
Mesto: dorcol

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 09, 2005 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemoj samo neko da se zezne pa da ode das gleda ovaj "Budi cool" zato sto je film katstrofa nad losim ostvarenjima! Twisted Evil New Evil
 
hpeshp
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 11, 2005 6:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Matrix Reloaded i Revolutions. Potpuno bespotrebno, sklepano i glupo, cisto da se zaradi jos kojih desetina miliona. Mada drugi deo jos i moze da prodje zbog dobrih akcionih scena, Revolutions je bas dno.


Generalno, retko se razocaram kada idem da gledam neki film. Sve zavisi sta ko ocekuje od nekog filma, ali je logicno da ako idem da pogledam neku akciju - ocekujem dobre akcione scene, spec. efekte, dok kod trilera - dobru (zamrsenu) pricu... Potpuno je glupo ici da gledas neki SF i posle kukati kako je film sr**je jer nije realan, ili gledati dramu i reci da je sra*e jer nema specijalnih efekata, gomile akcionih scena... A upravo ovakvih komentara sam se naslusao gomilu puta.
 
zloba
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Mar 2003
Poruke: 18

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 11, 2005 1:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi filmovi sa Batom Zivojinovicem izuzev "Valter brani Sarajevo"
 
jelenajo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 699

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 11, 2005 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Andjeli 2 definitivno Rolling Eyes

_________________
Na vrhu uvek ima mesta,ako se krene sa dna!!!!1
 
Egocentrik
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Apr 2005
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 3:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

HIDE AND SEEK. Onaj De Niro nije normalan i ne zbam sta mu je to trebalo, narocito posle Dzonija Depa u TAJNOM PROZORU
 
alex blue
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Apr 2005
Poruke: 15

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 17, 2005 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oceans 11 i 12 (definitivno)

e i umalo da zaboravim , i Upoznaj (Fokerove) moje roditelje II, puno sam vise ocekivao
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Velika filmska razocaranja Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 3 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon