www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Velika filmska razocaranja
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
FANATIC-NS
PARTY MAN
PARTY MAN



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 979
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 18, 2005 8:09 pm    Naslov poruke: Velika filmska razocaranja Na vrh strane Na dno strane

Ovo neka bude tema gde cemo upisivatio filmove koji su nas razocarali.

Cekao sam sa nestrpljenjem film Blade 3 jer je drugi deo po meni jako nadmasio prvi.Juce sam gledao treci deo i doslo mi je da bacim video kroz prozor od muke.Film je ocajan! Sad


 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 18, 2005 9:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Matrix 3 recimo... i u neku ruku Termintaor 3... onako iz prve ruke Smile

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 19, 2005 12:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

master & commander

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 20, 2005 2:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hulk.... Evil or Very Mad
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 20, 2005 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Troja Mad
Kralj Artur Mad

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
nikola_kv
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 22 Feb 2005
Poruke: 12

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 4:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni marix 3 ima najjacu animaciju ali je sve ostalo moglo mnogo bolje da se uradi !

juce sam gledao "besmrtna" film je :bootyshake:
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 4:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Troja" ... svi su ga pohvalili a ja budala sam ga kupio na DVD (22€), posto sam misleo da mogu da se naslonim na to, jer ga tad nisam gledao u bioskop, i kad sam ga gledao, mi je islo da poludim sto sam potrosio pare na to!
 
jevtaNBG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 08 Feb 2005
Poruke: 11

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 01, 2005 10:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

recimo Star Wors I Star Wors 2 je mnogo bolji od keca ali ni da primirisu 4,5,6, Sta ces valjda je takva prica. Uzdam se u 3 da nadmasi sve delove zbog sjedinjavanja 1 i 2 trologije a i brate zbog tehnologije koja uzdize film na High nivo
 
Misevi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 15 Feb 2005
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 6:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni svi delivi matrixa. Ne znam zasto jednostavno mi se ne svidja.
Mada nisam previse zadovoljan ni vecim delom filmova koje sam u poslednje vreme gledao.
 
Pesha
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 7

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ima tu mnogo filmova.Evo nekih kojih sam uspio da se sjetim iako pokusavam da zaboravim glupe filmove. Zulander na mjestu br 1.
 
Pesha
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 7

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 12:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa evo jos npr. Troja,Matrix,Blade,Terminator 3 itd.
 
superb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 17 Okt 2004
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve sve alia ndjeli 2 su bez konkurecije za najgori film !!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Velika filmska razocaranja Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 1 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon