www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ceca ili Brena ? Koja je uspesnija ?
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 06, 2007 1:23 am    Naslov poruke: Ceca ili Brena ? Koja je uspesnija ? Na vrh strane Na dno strane

Nazalost stara tema je sklonjena jer su postovi bili off topic i nisu doprinosili temi.

Dakle pitanje je. Ceca ili Lepa Brena koja je uspesnija ?
Ovde je rec o popularnosti.


Koja je uspesnija ? a ne koja je lepsa ?
Nije rec o izgledu zato cu zamoliti clanove da se drze teme.
Hvala


 
anabalind
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 217

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 06, 2007 1:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Brenino vreme je proslo!Da je nastavila da peva i da stvara hitove,niko joj ne bi bio ravan!Ceca je dobra,ima super pesme!Ali,ipak glasam za Brenu!
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 06, 2007 3:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svako vreme nosi svoje...nit' bi brena danas bila uspesna kao nekad nit' bi ceca u onom vremenu postigla sadasnji uspeh...samo vreme ce pokazati koja ce od njih dve ostati upamcena (i po cemu...vrlo vazna stavka Wink )

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 06, 2007 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Brena je nekad bila uspesnija...a sad posto je starija i slabija sa albumima onda ceca je sad naj zvezda mada po meni ni ona nije kao sto je bila...Procice njeno kad tad pa ce doci mozda novija i tako...
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 06, 2007 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma Ceca je #1 Exclamation

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
cecy
Luda do bola
Luda do bola



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 1809
Mesto: wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 06, 2007 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma Lepa Brene bila je veoma uspesna.. Meni ona ima dobre pesme.. Very Happy
Ceca mi je vrh Smile Sad je na estradi uspesnija Ceca.Bar ja tako mislim Razz
 
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 07, 2007 12:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da je Ceca, jos uvek peva...

_________________
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 22, 2007 1:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svako vreme nosi neku Cecu, Brenu Draganu... Svaka je uspesna u nekom svom vremenu. U doba kada je Brena bila na saom vrhu, Ceca je mogla samo sanjati o uspehu i slavi, a i u to vreme je bila dete. Dakle uporediti njihovu uspesnost je nemoguce. Ali Brenine pesme popularne su i danas, nemoguce je zamisliti neku proslavu bez Brenine pesme, a videcemo da li ce to biti slucaj i s Cecom za 10 godina Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
^^CRNOGORKA^^
~..Hail Mary..~
~..Hail Mary..~





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 6342

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 23, 2007 5:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Brena za svoje vrijeme, Ceca za svoje. . .

Ne slusam nesto ni jednu ni drugu, ali sam u toku.
Glasam za Brenu jer mi je draza.
Ceca ima bolje pjesme i glas.
Ali sto se tice izgleda Brena je zgodnija 100 puta od Cece. . .
Ima najjace noge koje su ikad gazile ovim prostorima. Wink
Precerah ga vala. Laughing

Ali svako ima svoje misljenje, takoo da ko se ne slazee
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve u svoju vreme? Ne mislim kako. Dobre pesme i dobri pevaci su dobri za uvijek. Lepa Brena je legenda u ex-Jugoslavija i isto u rumunski Banat. Nitko ne moze izmenuti ovo.
 
kljuc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 62

Datum registracije: 07 Okt 2004
Poruke: 47

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 25, 2007 2:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u pjevackom smislu Ceca, ali u svemu ostalom Brena
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 25, 2007 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

brena je legenda

svaka pesma je bila hit, u ono vreme a to je pevacica koja nikad nije imala skandal iza sebe

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Ceca ili Brena ? Koja je uspesnija ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon