www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koga i sta NE volite da slusate ?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 07, 2007 12:48 pm    Naslov poruke: Koga i sta NE volite da slusate ? Na vrh strane Na dno strane

Koga ne mozete da gledate, niti da cujete ?
Ko vas najvise nervira na domacoj estradi.

Ja ne mogu ocima da vidim Tinu Ivanovic, najezim se cim je pogledam a i cujem...

Molim clanove da obrazloze svoje odgovore, svaki post u kojim ce biti jedna ili dve reci ce biti obrisan.


 
*tzar*
ulični pas
ulični pas





Datum registracije: 12 Maj 2006
Poruke: 3345

columbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 12:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim onog isfoliranog kebu, koji kao ima papir da nije cigan! kao on je neka zvezda a pesme su mu nidje veze!
 
^^CRNOGORKA^^
~..Hail Mary..~
~..Hail Mary..~





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 6342

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 1:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Narodnjake - grandovce...
B lj a k! Razz
i pitam se postoji li što groznije, odvratnije na svijet od onoga Grand Show-a, totalni antitalenti, ono, fora im je otić tamo i skinut se i takmičit se ko je provokativnije, šarenije obučen i ko ima gori, piskaviji glas... Katastrofa... Wink


Poslednja prepravka: ^^CRNOGORKA^^ datum Pon Jun 25, 2007 12:07 am; ukupno izmenjena 1 put
 
Tha_A
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Dec 2006
Poruke: 365

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 1:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mile Kitic Mad

Evo da i obrazlozim... ne znam, nekako mi ide na zivce onim nekim furanjem njegovim, imam osjecaj kao da misli da je neki "jebac", po stare dane se nesto poceo furat Rolling Eyes
Osim toga i ne volim njegove pjesme, nemam pojma...

_________________


Poslednja prepravka: Tha_A datum Čet Maj 24, 2007 5:22 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 45

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mnogo njih ne volim. Al recimo se grozim na istog Mileta Kitica. Iz gore navedenih razloga i uz to sto je tezak seljak
Ne volim Gogu Sekulic. Isfolirana a ne znam od cega samo

I Jelenu Karleusu, al tu ne moram da objasnjavam mnogo sto je ne volim
Mr. Green

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 4:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne kazem da ne slusam narodnu muziku ali vise naginjem ka stranoj
elem, u moje "favorite" se ubrajaju maltene svi grandovci i umisljene zvezde

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 6:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eru Ojdanica i Boru Drljacu!
Imaju po 60 godina a ponasaju se kao pubertetlije! Uf... Odvratni su!

_________________
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 26, 2007 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne volim lepa lukic,nju kad vidim ili cujem Twisted Evil Stvarno neke pevace i nisu ali nju nema sanse...
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 26, 2007 12:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve sto je turbo-folk ne podnosim organski Twisted Evil

_________________
www.ONE.org
 
dobra_devojka
Fan Dragane Mirkovic
Fan Dragane Mirkovic



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2006
Poruke: 1010

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 26, 2007 4:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim Cecu
 
sara65
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 50

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 7:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu da gledam Grand, ni sve ljude koji se tamo pojavljuju... Prezirem turbo folk. Ne volim mnogo ni 'zabavnjake'.. to je ista stvar samo malo kamuflirana. Sve u svemu ne gledam tv Very Happy

_________________
...ponekad cujem da je svijet pozornica ida svako dobija po zasluzi...
 
~Tanja~
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 6359

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2007 5:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu da podnesem Željka Samardžića, on mi je grozan Evil or Very Mad

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Koga i sta NE volite da slusate ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 1 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon