www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dunja Ilić
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 18, 2011 8:02 pm    Naslov poruke: Dunja Ilić Na vrh strane Na dno strane

Dunja Ilić se pojavila skoro na našoj estradnoj sceni.Pomerila je po mnogima neke parametre naše domaće muzike,sa novim zvukom,drugačijim od svih,i textova,koji su mnoge ostavili bez daha,a neke šokirali..Njen spot "Bidermajer" je prekretnica u njenom životu..Šta Vi.ostali mislite o njoj,i njenom pevanju?Dakle,da čujemo..



 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 19, 2011 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi album mi se nikako nije svideo, ali zato ovaj drugi je objasnio neke stvari. Dosta se popravila u pevanju. Prvi album, kao da nije ni imala sluha, baš je grozno zvučalo... ali se znatno poboljšala na drugom. Mlada, lepa, zgodna... posebna. Dosita volim slušati njenu pesmu ''Šefica podzemlja'', ''Nisam na vreme priznala''...
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 22, 2011 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Instant pjevacica :roll:njen je glas friziran i dotjeran...
Naravno da to mogu prepoznati samo ljudi sa prefinjenim sluhom
i koji imaju pojam o muzici:mrgreen:
i osjecaj za lijepo i lijep glas...za razliku od onih koji to nesto nista nemaju...Mr. Green
Ko zna kako je ona postala pjevacica...Rolling Eyes
Ne zelim da je cujem uzivo... Rolling Eyes jer nema pojma o pjevanju... Rolling Eyes Mr. Green
Mislim... sumnjam da ce je neko i cuti uzivo... Wink

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 24, 2011 8:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne ulazim u to kakav joj je glas...Što reče - ne bih je uživo slušala, ali ovo što "frizirano" tu i tamo može da prođe(tu i tamo)...U stvari, zapeva mnogo, ali ima možda dve pesme koje zvuče na nešto, ovo ostalo je... Laughing

I šta sad, ona mi je osnivač novog pokreta u muzici - dunjozavijanje... Rolling Eyes Nisam baš oduševljena...Ok, imala je(takoreći) hrabrosti da izbaci u javnost one brutalne(ne brutalne u novom smislu te reči, već stvarno brutalne Rolling Eyes ) spotove i pesme i šta sad???Pa jel' te njene spotove treba da gledamo bez tona???Mada ni to ne bih mogla.... Rolling Eyes

Ok, svako ima svoj ukus...Briga mene...Devojka ima, sve ukupno, tri pesme da na nešto liče i tu je kraj...I to mi je neka pevačica... Laughing Mada, već se dokazalo da svaka bagra kod nas može da propeva i postane zvezda... Rolling Eyes Mr. Green

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 24, 2011 10:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
I šta sad, ona mi je osnivač novog pokreta u muzici - dunjozavijanje... Rolling Eyes



Dunjozavijanje .... Laughing Laughing Laughing Laughing bas to... Wink

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 28, 2011 11:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa što jes, jes... Mr. Green

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 07, 2011 7:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se njene pesma baš dopadaju,i ona izgleda "extra"..ima ogromnu moć transformacije,svaka joj boja kose dobro stoji,mislim da je najlepša pevačica na našoj estradi.Mene je"kupila",kad sam je videla u gostima kod Bokija 13..bila je bez šminke,kao neka devojčica,prelepa je!A što se nekom ne svidja,baš me briga,ja volim da je slušam i slušaću je,kad god pozelim.Mislim da će ostvariti zavidnu karijeru,zaista joj od srca želim megapopularnost,i da joj se ostvari,sve što je naumila!
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 08, 2011 12:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cezar1071944 je napisao/la sledeće:
A što se nekom ne svidja,baš me briga,ja volim da je slušam i slušaću je,kad god pozelim.


Niko nije rekao da ne treba da je slušaš, ali pitala si šta mislimo i dobila si odgovor. Lepa jeste, ima neke dobre pesme koje je, ne znam kojim čudom, normalno otpevala i to je to. Ona za mene nije pevačica. Kontam da bi bolje prošla da je model. Rolling Eyes

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 08, 2011 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi put čula i vidjela i tako će i da ostane. Sve ovo što su rekli članovi prije mene, gagica i JDK moram i da potvrdim. Prosjek glasa, prosjek riječi ... ništa za što bih se lično vezala ili slušala. Ova pjesma neće ostati ni vječna ni upamćena. Još jedna od mnogih mladih djevojaka koje planu i ugase se dok je treptaj oka.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
spale88
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 16 Nov 2010
Poruke: 316

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2011 5:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za ovu devojku prvi put sa cuo kada su nesto izbacili ovde na domaci.de.... inace onako nije lose ali nista specijalno
 
Ryana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 21 Jul 2015
Poruke: 19
Mesto: T-Man

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 23, 2015 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koliko sam volela njen album za City... Sad me nervira na kub.
 
Fosfor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Dec 2015
Poruke: 96

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 14, 2017 12:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi put čujem za nju... Tema mi dala na istraživanje i otvorim... http://www.biografija.org/muzika/dunja-ilic/

30. avgusta 2014. godine se udala za 19 godina starijeg Sašu Grujića koga je upoznala na nastupu u Vranju. U diskoteku je došla u pratnji dečka iz Sarajeva, a Sašu je upoznala na uskim stepenicama kada ju je pridržao da ne padne zbog čega se on povredio. Došla je hitna pomoć i da bi je pustili da bude sa njim u bolnici, Dunja je rekla da su vereni. Zaljubili su se na prvi pogled i posle mesec dana veze, odlučili su da stupe u brak. Dunjini roditelji su bili oduševljeni, ali to je trajalo samo dve nedelje. Dunja je na društvenim mrežama objavila da se razočarala i da u Saši više ne prepoznaje osobu koju je zavolela. Rekla je da će se razvesti čim on izađe iz zatvora.

Ajme

_________________
Put putuje moj jaran, putujem i ja... Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Dunja Ilić Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon