www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Soundtrack ?
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 08, 2007 9:14 pm    Naslov poruke: Soundtrack ? Na vrh strane Na dno strane

Koji je vas omiljeni soundtrak ? Iz kojeg filma ?

Moj omiljeni soundtrack je iz filma Gladiator...

Da cujem vas Wink


 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 16, 2007 1:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolji kojeg se trenutno mogu sjetit je iz filma 8MM, a dobar je i iz Blade

_________________
 
Def Leppard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Maj 2007
Poruke: 215
Mesto: Over the hills and far away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 16, 2007 8:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svidja mi se muzika iz filma Armagedon i iz filma Pretty Woman

inace pesme koje mi se dopadaju izvode grupe Aerosmith i Roxette Wink

_________________
Memento Mori
 
emmi
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 2041

italy.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 23, 2007 2:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iz filma Titanik,my heart will go on

_________________
 
Ilija@Nis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 16 Jun 2007
Poruke: 124

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 23, 2007 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se mnogo svidja pesma iz serije friends I''ll be there for you

_________________
"Ali znaj, cuces plac uvek kada uzmes mac, jedino ljubav sme s nule da pokrene sve"
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 23, 2007 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iz Gospodara prstenova, jako kvalitetne pesme

takodje iz filmova The Crow 1, The Crow 2

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 25, 2007 4:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja se slažem za pjesme iz Gospodara i dodajem muziku iz filma Kum,Brave heart
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 29, 2007 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam soundtrack-ove, ima jedna grupa koja se specijalizovala za to, zove se E. S. Posthumus i sve njihovo je stvarno fantazija...

_________________
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 08, 2007 1:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se svidja muzika iz filma "Walk The Line"
nije nesto bas u mom fazonu, ali su pesme interpretirane od strane Joaquina i Rees zaista odlicne Mr. Green



_________________
~Duo de la muerte~


Poslednja prepravka: jecika_84 datum Uto Okt 09, 2007 1:18 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Zaratustra
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 17 Jul 2007
Poruke: 69
Mesto: Sheher Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 17, 2007 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iz filma Man on Fire - Denzel Washington u filmu

ova stvar

Harry Gregson-Williams - The End -prejaka

Hybrid Remix Featuring Lisa Gerrard - Man On Fire - ma betonn


Muzika iz Gladiatora

GLADIATOR- Lisa Gerrard - Now We Are Free


Muzika iz filma 300


Tyler Bates - Tree of the Dead
Remember Us

i ostale

Muzika iz filma Apocalypto

James Horner - From The Forest...

i ostale - extra

Muzika iz Hanibal Lecter

Hanibal Lecter\01-Dear Clarice (featuring Sir Anthony Hopkins). itd

Te sve od legende filmske muzike Ennio Morricone - Once upon time in America, Za saku dolara, Kill Bill 2 itd.

_________________
Potpis
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 18, 2007 2:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zaratustra je napisao/la sledeće:


Te sve od legende filmske muzike Ennio Morricone - Once upon time in America, Za saku dolara, Kill Bill 2 itd.


Morricone nije radio muziku za KIll Bill 2. Uzete su samo njegove 2 stvari "Il Tramonto" i "A Silhouette of Doom", ali on nije radio muziku za film. Tarantino je, svako ko prati njegov rad, to zna opsednut špageti vesternima, Leoneom i Morikoneom. On je na tim filmovima učio zanat. U " True romance" njegov glavni junak i pominje:
" Filmovi su Dobar, loš, zao...To su pravi filmovi".

Postoje novokomponovana filmska muzika i klasična tzv. score. Novokomponovana je sve ono kad zarad bolje prodje filmova uzimaju neku poznatu pop-rock zvezdu da oteva nešto i snimi spot , kako bi tako film još više dobio na reklami.
A pravu filmsku muziku je radio upravo Ennio Morricone, takva faca se više ne radja. On je jedan od retkih autora čije su teme postajale hitovi bez obzira na kvalitet filma.

Ne treba ni da pomenem , posle ovoga, koji mi je omiljeni soundtrack i autor filmske muzike.
Ako moram da izdvojim neki film konkretno , onda je to " Dobar, loš, zao", jer je reč o filmu gde ima x dobrih tema. Tu je Morricone onaj pravi.
Taj film bi trebao da bude svojevrsno štivo " Kako se pravi filmska muzika".

Takodje mi se svidja mnogo i tema iz filma " Poslednji Mohikanac" od T. Jonesa i R. Edelmana.

Dobar šlagvort si mi dao, možda i napišem nešto o Enniu.
 
Zaratustra
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 17 Jul 2007
Poruke: 69
Mesto: Sheher Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 19, 2007 2:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

velociraptor je napisao/la sledeće:
Zaratustra je napisao/la sledeće:


Te sve od legende filmske muzike Ennio Morricone - Once upon time in America, Za saku dolara, Kill Bill 2 itd.


Morricone nije radio muziku za KIll Bill 2. Uzete su samo njegove 2 stvari "Il Tramonto" i "A Silhouette of Doom", ali on nije radio muziku za film. Tarantino je, svako ko prati njegov rad, to zna opsednut špageti vesternima, Leoneom i Morikoneom. On je na tim filmovima učio zanat. U " True romance" njegov glavni junak i pominje:
" Filmovi su Dobar, loš, zao...To su pravi filmovi".

Postoje novokomponovana filmska muzika i klasična tzv. score. Novokomponovana je sve ono kad zarad bolje prodje filmova uzimaju neku poznatu pop-rock zvezdu da oteva nešto i snimi spot , kako bi tako film još više dobio na reklami.
A pravu filmsku muziku je radio upravo Ennio Morricone, takva faca se više ne radja. On je jedan od retkih autora čije su teme postajale hitovi bez obzira na kvalitet filma.

Ne treba ni da pomenem , posle ovoga, koji mi je omiljeni soundtrack i autor filmske muzike.
Ako moram da izdvojim neki film konkretno , onda je to " Dobar, loš, zao", jer je reč o filmu gde ima x dobrih tema. Tu je Morricone onaj pravi.
Taj film bi trebao da bude svojevrsno štivo " Kako se pravi filmska muzika".

Takodje mi se svidja mnogo i tema iz filma " Poslednji Mohikanac" od T. Jonesa i R. Edelmana.

Dobar šlagvort si mi dao, možda i napišem nešto o Enniu.



Nisam ni rekao da je radio, spomenuo sam samo da ima njegovih stvari u filmu! Ne citas koncentrisano Wink

Naravno da je legenda, nisam ga dzaba ostavio za kraj Smile muzika iz filma Once upon a time in America - sa Robert De Nirom je remek djelo, nesto neponovljivo Ennio Morricone - Once Upon A Time In America

a naravno iz muzika iz filma Za saku dolara je super, narocito ona harmonika, imam sve te stvari na compu

a i ove koje sam nabrojo gore iznad, koje su isto extra stvari, jer samo dobre stvari slusam, originalne iz filmske muzike, ne ona glupiranja techno ,trance itd, pa kome zatreba neka se javi...

_________________
Potpis
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Soundtrack ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon