www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najbolji koncert ?
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 08, 2007 9:51 pm    Naslov poruke: Najbolji koncert ? Na vrh strane Na dno strane

Koji je po vama najbolji koncert ?
Nebitno da li ste bili ili ne, vaze i oni koji ste gledali na tv-u i slicno...?


 
*tzar*
ulični pas
ulični pas





Datum registracije: 12 Maj 2006
Poruke: 3345

columbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 12:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

od ace lukasa kad je jos pre bio na sajmu za novu godinu! to je bio koncert! baklje su se palile, hala sajma u transu
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 25, 2007 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ceca(ali koncert 2002)
 
Tha_A
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Dec 2006
Poruke: 365

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 25, 2007 3:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sad, ne znam kakvi su koncerti na kojima nisam bio, tako da mogu komentirati samo one na kojima sam bio.
I to je onda bio koncert Slavice Cukteras. Vjerovatno je utjecalo na moju odluku i cinjenica da mi je ona najdraza pjevacica ( Very Happy ), no dobro. Ona ima super glas, drama pjesme pjeva, atmosferu nije mogla bolju napraviti, a plese cudo =D. Ne znam sto bi covjek vise pozelio Very Happy
Znaci definitivno Slavica Wink

_________________
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 25, 2007 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tha_A je napisao/la sledeće:
Pa sad, ne znam kakvi su koncerti na kojima nisam bio, tako da mogu komentirati samo one na kojima sam bio. :


Hmmm naravno, rec je o koncertima na kojiama si bio a i one koje si gledao na tv-u dakle, mozes komentarisati i te koncerte Rolling Eyes Logicno...

Koncert Zdravka Colica u Parizu, nikada necu zaboraviti, Ace Lukasa uhhhh, i Cecin, 2007 godine ovde...
Nazalost, nisam bila na Cecinom koncertu na Uscu, i Ace Lukasa na sajmu....
Najbolji koncerti
8)
 
Tha_A
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Dec 2006
Poruke: 365

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 25, 2007 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ali nije isto komentirati koncert koji gledas preko TVa ili koncert na kojemu si i sam bio. Prava atmosfera se rijetko kad moze prenijeti slikama odnosno putem TVa, da bi se nesto takvo moglo prokomentirati potrebno je to dozivjeti...

_________________
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 26, 2007 12:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi znamo da ne mozemo komentarisati na isti nacin koncerte na koji smo bili i koncerte koje smo videli preko tv-a.
Ali ipak... pitanje je jednostvano Rolling Eyes
Koji je po vama najbolji koncert... dakle, na kojim ste bili, i na kojim niste, koje ste videli na tv-u...

Ako ne zelis da komentarises koncerte na koje nisi bio nemoj, nikoga ne teramo Rolling Eyes
 
vlada_227
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 21 Avg 2006
Poruke: 170
Mesto: СРБИЈА

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 1:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ceca / Usce '06 - na prvom mestu, a extra je bilo i na Colinom koncertu na Marakani 2001. god. Videcemo kako ce biti ove godine 8)
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neki dan tacnije 18. maja ove godine koncert u Sarajevu Maksima Mrvice wowwwwwww

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koncert Prljavog Kazalista,zaboravih godinu,nazalost.Smile

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
esprity
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ceca - Usce EXTRA dozivljaj ... volela bih da sam bila i na koncetru na Marakani
 
stojke_86
EGO!'s superhero
EGO!'s superhero



Godine: 37

Datum registracije: 27 Nov 2006
Poruke: 2334
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 31, 2007 2:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ceca - Ušće - 2006 Exclamation Exclamation Exclamation
Bez ikakve sumnje, najbolji koncert na kom sam ikad bio Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
Biti isti,
Biti poseban,
Biti slobodan,
Biti samo svoj!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Najbolji koncert ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon