www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ceca Raznatovic
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
OPEL ASTRA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 23 Jan 2008
Poruke: 18
Mesto: SPLIT

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 01, 2008 9:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ceca je odlicna, a tek pisma VOLIM TE ...


_________________
Ubila me tvoja nevjera, nije ovo pjesma ljubavna...
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 01, 2008 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

CEca VrH...........

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Anja_kg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 57
Mesto: K*r*a*g*u*j*e*v*a*c

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 24, 2008 4:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obožavam Cecu!!
Najbolji album joj je po mom mišljenju ovaj poslednji "Idealno loša".
Ali svaki album joj je EXTRA i u mnogim pesmama se pronalazim!!
Omiljene su mi Idealno loša,Volim te,Ličiš na moga oca,Pile,Ponuđen kao počašćen,Zabranjeni grad,Dokaz,Možeš da ... ,Lepotan,
Koža pamti,Zaboravi, ...

_________________
VOLI JER HRABRI VOLE,
A KUKAVICE ČEKAJU DA BUDU VOLJENE!!!
 
grregi
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 24 Jan 2008
Poruke: 30
Mesto: Tu sam. Blizu Vas!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 24, 2008 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zakon je nema jace na nasoj estradi! Razz
 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 25, 2008 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto bi jedan frizer u jednoj crnogorskoj 'emisiji' rekao : ''Ma ceca mi je kraljica ... ''

_________________
kokos
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 25, 2008 8:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da,da,ali nece i ona jos dugo...gotova je

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
ada22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 132

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 27, 2008 2:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve najgore,najvise me nervira kad procitam negde da je ona velika srpska majka, jadni smo mi ako nam je ona uzor
 
DimitrijeR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Feb 2008
Poruke: 76

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 28, 2008 11:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Extra je Ceca. Poseduje gomilu izuzetnih pesama. Mada ume da ubode po neku shit pesmu.
Duet sa Oliverom Mandićem joj nije trebao. Kao da peva neko drugi. Ili nije dobro doručkovala taj dan ili su joj oslabile glasovne mogućnosti.
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 28, 2008 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Duet joj je ocaj zivi, odvratna je pesma...
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 01, 2008 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se svidja njena pesma sa oliverom...

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
tajanstvena plavusa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 20 Jun 2008
Poruke: 13

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 20, 2008 4:01 am    Naslov poruke: mislis da sam ista ona devojcica koju laze bilo ko..... Na vrh strane Na dno strane

Cecu obozavam opsednuta sam njom,ona je najpopularnija estradna licnost zena koja je albumima i koncertima samo redjala uspeh za uspehom i potvrdjivala svoje mesto na tronu srpske estrade. . . . Nadam se da ce na optuzbe koje je prate poslednjih godina biti stavljena tacka,i da ce je neki losi ljudi ostaviti da zivi na miru i uziva u svojoj deci i u uspehu jer ona to zasluzuje jer je najveca balkanska kraljica kojoj niko ne moze nista jer je jaca od svih svojih neprijatelja koji joj ne oprastaju uspeh i sto je narod obozava. . .
ona je lavcina najveca! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
jer uspeva pored svega da se digne kao feniks iz pepela,i sigurna sam da joj niko ne moze nauditi,jer ona je svoju slavu dokazala i uvek ce biti najsjajnija zvezda na nebu. . . .
svetlana raznatovic i dalje uzbudjuje,zbunjuje,zapanjuje,iritira i odusevljava balkanski prostor svidelo se to nekom ili ne jer ako neko zna tajnu uspeha,kako ostati i opstati zna je ona. . . .
a bila sam na njenom koncertu na uscu i to je bilo nesto najlepse sto sam dozivela uzivala sam u njenom glasu i pesmama,i jedva cekam novi cd i koncert. . . .
a sto se tice pesama znaci sve su dobre od kukavice,idi dok si mlad,pustiteme da ga vidim,mrtvo more,plan b,ostavljene devojke,beograd,dodji,volim te,bivsi,zabranicu srcu da te voli,lepotan,39. 2,batali,bruka,brze brze,da li si nekad do bola voleo,da li to ljubav od nas pravi slabice,da ne cuje zlo,decenija,kad bi bio ranjen,pile,ponudjen ko pocascen do koza pamti i tako dalje i dalje ma sve su joj pesme prave emotivne ljubavne. . . .
i jos kad ih ona sa svojim glasom iznese nema promasaja
jedna od najvecih zelja mi je da je licno upoznam ,ceco obozavam te! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Najlepsa si! ! ! ! ! ! ! ! :d

_________________
a moje srce je pile pokislo zuto i malo sto je kraj orla jednog zaspalo.....
 
tajanstvena plavusa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 20 Jun 2008
Poruke: 13

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 20, 2008 4:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

TAMARA MAGIS je napisao/la sledeće:
da,da,ali nece i ona jos dugo...gotova je
AHA PA to bi mnogi zeleli al moracu da vas razocaram ceca ce uvek biti na vrhu,jos dugo dugo ce da traje.....
ona je zena celik,jaka, kraljica divim joj se kako je uspela pored svih tih neprijatelja,i losih stvari sto su joj se desile u zivotu da i dalje cvrsto stoji na zemlji.....da se kao feniks digne iz pepela.....

_________________
a moje srce je pile pokislo zuto i malo sto je kraj orla jednog zaspalo.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Ceca Raznatovic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 5 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon