www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ceca Raznatovic
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
tajanstvena plavusa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jun 2008
Poruke: 13

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 20, 2008 4:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tamara magis je napisao/la sledeće:
jeste ona bila popularna,svaka joj cast,ali zato sto je mnogo hvale smucila mi se,pre svega ona je idol mom bratu,a veze nema da peva uzivo,ima mnogo boljih pevacica,ali one nisu ono sto je ona,ma nema smisla
pod hitno kod usnog lekara,ako ona ne zna da peva onda stvarno ne znam ko peva dobro. . . .
pa ona ima najlepsi glas koji sam ja cula,i ako nesto ne moze da joj se zameri onda je to sigurno pevanje jel zena extra peva. . . . Mnogi ce se sloziti sa mnom. . . . Hvalaaaaaaaaaaa Very Happy


[Edit by Ivankamaza: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.]



_________________
a moje srce je pile pokislo zuto i malo sto je kraj orla jednog zaspalo.....
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 20, 2008 10:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se sa tobom, Ceca odlicno peva i ja verujem da ce jos dugo ostati na vrhu.
I ja je obozavam ... ali ...
Ljudi pricaju o njoj kao da je BOG, ona je obicna zena koja je imala vise srece od drugih.
Razumem da je ljudi vole ali da pricaju tako o njoj, kao da je "zena celik" Rolling Eyes to ne mogu da shvatim.
Da nije bilo Marine Tucakovic i ostalih da ne nabrajam sad, nebi ona bila ovo sto je sad...
 
tajanstvena plavusa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jun 2008
Poruke: 13

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 21, 2008 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa za mene je ona zena celik,svidjalo se to nekom ili ne,jer je uspela pored svih lazi napada zatvaranja u zatvor gubitka voljene osobe,da ostane jedna normalna zena koja se sama bori za sebe i svoju decu....jel ona je samo jedna nezna i emotivna zena....

_________________
a moje srce je pile pokislo zuto i malo sto je kraj orla jednog zaspalo.....
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 21, 2008 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ceca ima i glas i izgled. Jednostavno, bila je i ostala kraljica scene.
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 21, 2008 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@tajanstvena plavusa --- za mene nije zena celik svidelo se nekom ili ne ! Mr. Green
Svaka majka koja voli svoju decu bi tako isto uradila.
Neznih i emotivnih zena ima svuda nije ona nesto posebna.
A sto se karijere tice, svaka joj cast, to ne moze svako.
To je moje misljenje...
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 21, 2008 4:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima dobre pesme,ali me nervira toliko da nemam reci-mafijasica

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
tajanstvena plavusa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jun 2008
Poruke: 13

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 22, 2008 12:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ivankamaza je napisao/la sledeće:
@tajanstvena plavusa --- za mene nije zena celik svidelo se nekom ili ne ! Mr. Green
Svaka majka koja voli svoju decu bi tako isto uradila.
Neznih i emotivnih zena ima svuda nije ona nesto posebna.
A sto se karijere tice, svaka joj cast, to ne moze svako.
To je moje misljenje...
da ima zena al ne bih svaka zena uspela takve probleme da prevazidje sama,koja god zena uspe da se nosi sa takvim problemima i da ih prevazidje ja joj se divim....al ovde ne pricamo o tim zenama vec o ceci tako da ja dajem svoje misljenje o njoj....zar ne

_________________
a moje srce je pile pokislo zuto i malo sto je kraj orla jednog zaspalo.....
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 22, 2008 1:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imas pravo da je branis ja to mogu da shvatim ali ja i dalje govorim da ona ZA MENE uopste nije posebna. Ne moze svako da je voli kao sto je volis ti. Ja sam od onih koji je ne vole koliko je ti volis.
Sto se pevanja tice to je vec drugo.
Tako da i ja imam pravo da dajem svoje misljenje o njoj.

Mislim da bi bilo bolje da prestanemo i da zavrsimo sa razgovorom.
 
tajanstvena plavusa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jun 2008
Poruke: 13

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 22, 2008 3:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ivankamaza je napisao/la sledeće:
Imas pravo da je branis ja to mogu da shvatim ali ja i dalje govorim da ona ZA MENE uopste nije posebna. Ne moze svako da je voli kao sto je volis ti. Ja sam od onih koji je ne vole koliko je ti volis.
Sto se pevanja tice to je vec drugo.
Tako da i ja imam pravo da dajem svoje misljenje o njoj.

Mislim da bi bilo bolje da prestanemo i da zavrsimo sa razgovorom.
pa za mene jeste posebna...
slazem se svako ima prava na svoje misljenje al prosto moram da ti odg. na poruke koje su na neki nacin meni bile upucene....

bar smo se oko njenog pevanja slozili.... Laughing

_________________
a moje srce je pile pokislo zuto i malo sto je kraj orla jednog zaspalo.....
 
***malena***
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jul 2007
Poruke: 60

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 23, 2008 2:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedna, Jedina, Najlepša i Najbolja...
Svetlana CeCa Ražnatović...

_________________
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 23, 2008 12:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Predivna i jedinstvena. Svaku njenu pesmu volim.
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 23, 2008 7:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U zadnje vrime odnosno par godina nekako ko da sam je prestala gotivit Razz
Iako ima neke dobre pisme, ima i naravno puno boljih pjevača.
Al za to da je kao žena jaka i hrabra, to mogu da potvrdim, jer je dokazala svima šta i kako može:

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Ceca Raznatovic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 6 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon