www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Madonna
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 09, 2007 2:11 pm    Naslov poruke: Madonna Na vrh strane Na dno strane


Najpopularnija pevacica na svetu...
Zelela bih da znam, sta mislite o njoj ?
Da li vam se svidja njena muzika i koje su vam omiljene pesme ?
Da li vise volite njene stare hitove ili ove novije ?
I naravno da li ste je ikada videli ?
Very Happy


 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 20, 2007 12:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao persona,uopste mi se ne svidja...a za njene pesme imala ranije jako dobre kao sto je:music,don't tell me,like a prayer,la isla bonita,frozen,secret,like a virgin i par neke pesme dok novije osim hung up,ne svidja mi se ...Inace nisam je nikad videla uzivo...
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 21, 2007 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad je nisam vidjela uzivo.nit je volim nit je ne volim, posve sam neodredjena prema njoj.njene novije pjesme mi se uopce ne svidjaju, a volim poslusat dosta njenih starih iz 80ih.omiljena mi je Gambler, tu fakat obozavam i uvijek ju navinem do kraja i uzivam u njoj

_________________
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 22, 2007 1:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Madonna je jedina pevačica koju sam slušao, slušam i slušaću. Volim sve stare pesme(ali remixovane) i iz novog albuma obične kakve i jesu Mr. Green Mr. Green I sviđa mi se sve što radi i kako radi. Smatram da su sve poznatije zvezde baš nju imitirali u početku, a neki i sad Laughing I sve sve najbolje joj želim Laughing Laughing
Nisam je video zato što prošle godine su je zvali da dođe na Russian Music Awards, ali se otkazala zbog terorozma Laughing Laughing

_________________

 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bofffffffffff Rolling Eyes neizbezna ali ipak...
Madona je samo jedna od mnogih "kreacija" muzicke industrije,
citave ekipe rade na njenom imidzu,pesme su joj radjene prema kapacitetu njenog (prosecnog) glasa,itd.
nicega ona nije autor,sve su drugi skontali da se prodaje masama

_________________
www.ONE.org
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 25, 2007 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja Madonnu ne analiziram i preispitujem, nekmoli osuđujem, ja je slušam, i to najradije - 'Bad Girl', 'Secret', 'The Power of Goodbye', 'Frozen' Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
^^CRNOGORKA^^
~..Hail Mary..~
~..Hail Mary..~





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 6342

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 03, 2007 2:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima ok pjesama, ali je ja ne slusam puno, nijesam nesto luda za njom.
Pomamljena mi je nekako, al' ok, njen zivot, sve mi jedno. 8)
 
Đina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 134
Mesto: U.K.

uk.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 12, 2007 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm, baš i ne, niti sam je pre slušala. Ima okej glas i možda poneku pesmu, kao na primer Frozen ali ništa posebno..

_________________
"Poceo si sebe ozbiljno da shvatas, a publiku na patetiku da hvatas"
Rambo A.
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 12, 2007 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam Madonna i njen muzika od 1984 ("Like a Virgin"). Jos je odlicna. Prava muzicara! Exclamation
 
vqww
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jun 2006
Poruke: 91

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 14, 2007 6:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

The Mother of Reinvention:)
Prava zvezda i najpoznatija pevacica
Kazu ima samo 3 ikone koje svi znaju Elvis,Merlin Monro i Madonna.
Super je zabavljac i njeni koncerti su najbolji:)
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 18, 2007 4:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas slusam "La Isla Bonita". Kako je bila Madonna u ova vremena i kako je danas... Prava zvezda.
 
*LOLA*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 13 Avg 2007
Poruke: 121

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 19, 2007 2:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

please je napisao/la sledeće:
bofffffffffff Rolling Eyes neizbezna ali ipak...
Madona je samo jedna od mnogih "kreacija" muzicke industrije,
citave ekipe rade na njenom imidzu,pesme su joj radjene prema kapacitetu njenog (prosecnog) glasa,itd.
nicega ona nije autor,sve su drugi skontali da se prodaje masama


Kako sam ja cula,je
Madonna naucila u mlade godine da igra gitaru ,pesma "everybody" je pisala sama a i neke druge.ona je od pocetku sama izmislila njen imidz,na pocetku njenoj karijeri je nosila odelo koju je nasla na vasaru(posto tada nije imala mnogo para) i od tada vec su mnogi "kopirali"njen Stil.Od tada je primetila da moze dobro da se prodaje masama i pocela je da izmisli uvek drugaciji i noviji imidz.na prvom mestu se ona uvek sama brinula za njen imidz ona je "svoja Firma"a i jaka zena-jeste da i ima svoju ekipu koja pomogne ali to je normalno u taj biznis.Madonna je od pocetka bila jogunast znala tacno sta hoce i radila je od pocetku bez pausu za njen "san"da bi se ispunio,kazela je sama,da jos nikada nije odmor imala kao sto ga drugi cesto imaju.

Jeste tacno je da su joj pesme radjene prema kapacitetu njenog glasa Exclamation a i nema neki jak glas kao naprimer Witney Houston ili Christina A.,ali ima mnogi pesme koji mi se svidaju.Bas u mlade godine je bila fantasticna .

_________________
*call me a sinner, call me a saint.Put me up on a pedestal-Or drag me down in the dirt.
Sticks and stones will break my bones-
But your names will never hurt!
Because:This is who I am-You can
Like it or not!Love me or leave me
cus I´m never gonna stop!*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Madonna Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon