www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

imam problem sa downloadom
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 19, 2005 4:41 pm    Naslov poruke: imam problem sa downloadom Na vrh strane Na dno strane

idem na save target as i umesto pesme on mi skida htm dokument pod nazivom 403....i to ne samo jednu odredjenu pesmu vec vise nih ??

 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 19, 2005 6:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a kad kliknes dirketno na dugme za download? Sta kaze onda, jel i onda greska ili??

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 20, 2005 12:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

care i menise desavalo par puta slicno a klikao sam na dugme download normanlo levim dugmetom...ali mi se juce desilo da sam dve pesme skinuo iz 16-og puta....
stalno pucalo...

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 20, 2005 2:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad kliknem levim dugmetom onda mi otvori windows media player i kaze da ne podrzava taj format.... jel to sve do vas ili do mene.... i dalje mi snima 403 htm dokument ?!?!?1
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 20, 2005 2:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pesmu moras da skines, iskljuci plugin za windows media player da ti ne pusta muziku odmah i radice ti

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Madmax86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 21 Okt 2004
Poruke: 339
Mesto: Belgrade

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 20, 2005 10:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I bre Nenade objasni to Xarici malo jednostavnije, neverujem da ce znati?

_________________
Pobesneo Max Twisted Evil
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 20, 2005 11:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kliknes na download dugme i javis da li radi ili ne i ako ne radi kako ne radi Smile

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 20, 2005 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da ne znam nista ni o kakvim plugin-ovima, ali kazem ti da mi snima kao htm. Ne sve pesme, bas one koje mi trebaju....koja ironija zivota Smile
 
ALPENGIRL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 26 Nov 2004
Poruke: 205

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 21, 2005 6:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni isto PONEKAD samo snimi kaoo HTML, kada kliknem na "save target as...". ali zaista retko...
ali eto npr NOCAS MI TO JAVI i to, kakva ironija zivota, bas za pesmu koju 1000000000 god trazim : PILOTI : spavaju li oci nebeske Sad
"neko od gore vidi sve"...i kaznjava za sitne grehe Smile)))

_________________
- have a nice day -
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 21, 2005 10:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ALPENGIRL ako nisi procitala pravila za ispunjavanje muzickih zelja ja bi te molila da ih procitas,ovo sto ste ti i Madmax uradili nije u redu i nije fer,svaki clan bi onda mogao da se sluzi takvim trikovima kao sto ste vas dvoje uradili... Jako sam ljuta zbog ovoga i necu takve zelje vise ispunjavati,stavrno nemam reci New Evil

_________________
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 21, 2005 11:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trebate se pitati dali je to FER sto radite.

Svaka cast....

Ja licno mislim da nije, mozda po vama gresim.

Sanjicina reakcija da nece ispunjavati vise takve zelje ima moju potpunu podrsku!!!

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Madmax86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 21 Okt 2004
Poruke: 339
Mesto: Belgrade

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 21, 2005 12:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam ljudi samo ucestvovao oko teme, a pesmu sam trazio zbog sebe! Crying or Very sad
Jedino sto sam joj pomogao to je za onu pesmu sto je trazila a vi ste rekli da ne mozete zato sto nema dovoljno postova. Nista vise!

_________________
Pobesneo Max Twisted Evil
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> imam problem sa downloadom Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon