www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Egzorcizam i demoni
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18, 19, 20  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~
::  
Autor Poruka
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 11:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

osobno ne vjerujem u vragove, jer smatram da u svakom čovjeku čuči dobro i zlo, tj. životinja kojoj ćemo dopustit da se iskaže ili nećemo. Twisted Evil

 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 03, 2006 11:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

spojila sam ove dve teme, jer u sustini imaju jako jako puno dodirnih tacaka, te verujem da cete u ovoj temu pronaci mnoge odgovore na mnoga pitanja vezana upravo za ove same pojave Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 10, 2006 12:00 am    Naslov poruke: Verujete li u zaposednutost nečistih sila Na vrh strane Na dno strane

...otvaram ovu temu jer sam mnogo čitala i gledala ispovesti ljudi koji tvrde da su bili zaposednuti, zlim duhovima, demonima i umrlim osobama čija duša nije našla svoj mir u zavisnosti od čega je umrla pa još luta. sve više se na TV- spominje reč egzorcizam, što znači isterivanje tj. oslobađanje ljudi koji su zaposednuti. Znam da ima više vrsta zaposednutosti kako sa medicinskog stanovišta tako i sa crkvenog, ali ipak mislim da je ovo crkveno ubedljivije od medicinskog i da stvarno neko pokušava da nam dokaže da je postojan, naravno koristeći se naročito osobama koje su jako pobožne, ali nije mi jasno zašto koristi baš te osobe koje jako vruju u Isusa, i preko njih dokazuje da je postojan. A što je najgore takve osobe odmah smeštaju u bolnice, jer se verovatno boje da pogledaju istini u oči i takve osobe najčešće završavaju pod jakim sedativima i najčešć dijagnoza im je šizofrenija i epilepsija. Zar se niko ne zapita da možda ta zaposednuta osoba nije bolesna već pokušava da se odupre nekom ko koristi njeno telo?

Editovala Daca
Spojila sam temu sa vec postojecom
Wink

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 10, 2006 8:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najgore je stoga što ljudi ne znaju protiv čega se bore, i onda je teško znati i kako se boriti...
što se tiče liječnika, oni to gledaju, kao i obično, samo s materijalne strane i u tome mnogo griješe...

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 11, 2006 2:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...verujem da postoje demoni koji zaposedaju ljudska tela i verujem u egzotcizam jer sam videla sopstvenim očima, prvo sam mislila da haluciniram, ali kada sam bolje pogledala to je bilo to, čovek od40-tak godina i dete od tri godine nisu govorili istim jezikom tj. čovek je pričao kao dete, a dete kao čovek...

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 11, 2006 8:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

studirao sam kemiju... ne bi vjerovala šta neke tvari mogu učiniti od nas samih... usuđujem se reći da mnoge demone i sami možemo proizvesti mnogim kemijskim sredstvima koja su nam postala na raspolaganju.
Još je previše toga što čovječanstvo ne zna... jer da znam promijenilo bi svoje ponašanje i odnose ne samo jedni prema drugima nego prema cjelokupnom okruženju. Onda bi tek mogli razlikovati što su pravi demoni, a što proizvedeni.

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
Seraphim
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 12 Sep 2004
Poruke: 190
Mesto: SRB

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 12, 2006 4:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne znam sto tolika fama oko tog egzorcizma!Bavite se molitvom, postite, odlazite cesce u Crkvu i nema brige!Cini sto ti je zapovedjeno, netreba ti ono sto je skriveno!
Emily Rose je dobar film...
Evo malo dokaznog materijala!
http://paranormal.about.com/library/bl_exorcism_video.htm
 
Berka
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 404
Mesto: Holandija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 12, 2006 9:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvjerila sam se da neko moze biti opsjednut.
Cime ?
Neznam !
Ali neka sila sigurno jeste. Samo neznam kako joj dati ime.
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 14, 2006 2:27 am    Naslov poruke: ??? Na vrh strane Na dno strane

...kojom molitvom da se molim, ili kome da se molim?
egzorcizam jeste dobar film i dokaz. večina se mole Bogu i ja poštujem i Boga, ali isto tako i Đavla i nikada nisam psovala ni jednog ni drugog.
verujem u obojicu i kada se molim od kud znam koji je od njih uslišio moju molitvu.
...i to uopšte nije fama nego budućnost koja nam dolazi, ali kakva, na to pitanje je teško odgovoriti u današnje vreme.
A šta je to što je zapoveđeno?
...crkva propoveda svoje i ima mnogo stvari koje su istina a ne nesakriveno samo što crkva to ptrikriva, e zato se Đavo pobunio i potrudio da pokaže svetu da je postojan isto toliko koliko i Bog.

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 14, 2006 6:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...Vezano za Boga i đavla, ipak mislim da su dosad Bogumili imali nabolju teoriju. đavao je samo jedan od sinova božjih...
Pa i u samoj Bibliji, u knjizi o Jobu, sotona dolazi pred boga kao kakav prolaznik i usput se popriča s njim...
... kolikosu priče priče i kolikoje stvarnost stvarnost...

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 10:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mistik29 je napisao/la sledeće:
...Vezano za Boga i đavla, ipak mislim da su dosad Bogumili imali nabolju teoriju. đavao je samo jedan od sinova božjih...
Pa i u samoj Bibliji, u knjizi o Jobu, sotona dolazi pred boga kao kakav prolaznik i usput se popriča s njim...
... kolikosu priče priče i kolikoje stvarnost stvarnost...

Slažem se sa tobom.

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Isterivanje djavola postoji, ali nisam siguran da ti isterivaci imaju sta da isteruju.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~ -> Egzorcizam i demoni Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18, 19, 20  sledeća
Strana 5 od 20

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon