www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Egzorcizam i demoni
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~
::  
Autor Poruka
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 03, 2009 7:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

alexsa44 je napisao/la sledeće:
Ima li kakva molitva kojom bi se moglo pomoći u otklanjanju toga zla (namjerno pišem malim slovom da mu umanjim važnost!)?
Blago onome tko se s time nije susreo. To je neopisivo.


Ko što Emilli kaže, ne može puno molitva tu da pomogne već stručno (svešteno) lice.

Za početak, posavetuj se sa svojim sveštenikom. On će te već uputiti šta da radiš i kod koga da ideš.



_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
doke
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Avg 2008
Poruke: 17

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 03, 2009 10:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pitaj prvo svog mesnog paroha, pa tek po njegovom savetu ide dalje. Mislim da je greska, usrdna molitva moze da uspori i vreme a kamoli da malo stabilizuje posednutog. iskustvo moje tako govori, ali usrdna. No ni lekari ne lece onog koji je došao u ambulamtu, nego posle iscrpnih pregleda ustanovi dijagnozu i prionu poslu, lečenju. A kod svog mesnog paroha ideš jer ko Vas bolje poznaje od oca Vašeg sa kojim ste......i još nešto nesmeš pridavati veliki značaj takvoj osobi niti ga podsećati da je ili nije bolestan, od ovog ili onog. Drugo nema mnogo priče o tome, jer i mi svi imamo iskušenja a kamoli on što je već posednut, ako je. Zlo se ne leči pričama i rekla kazala, već duhovnim lekom, molitvom. Telo posednutog trpi velike bolove i deformitete, ako je u njemu demon trenutno naseljen, te stoga netreba se igrati čarobnjaka ni čudotvoraca, već prionuti lečenju....

_________________
Svi mi Adamove smo krvi, samim tim braća smo.
 
Indjincanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jul 2009
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 11, 2009 4:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li mogu dobiti nekakav mail ili msn da kontaktiram sa "gorusicom"? Zelela bih da upitam ponesto.
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 12, 2009 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gorušica već neko vreme ne dolazi na sajt. Sva pitanja možete postaviti i svom mesnom parohu - dobićete isti odgovor kao i od Gorušice. Wink

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
doke
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Avg 2008
Poruke: 17

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 20, 2009 7:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a mola malo iskusenja biti, kakav bi bio svet da se ne bore dobro i zlo

_________________
Svi mi Adamove smo krvi, samim tim braća smo.
 
sandravolipetra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 06 Jan 2009
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 16, 2009 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U hriscanskoj religiji nije toliko uperen reflektor na egzorcizam,ali u svaku dusevnu bolnicu prilikom dolaska novog bolesnika dovodi se i pop.Po verovanjuu,postoji jedna molitva kojomse vrsi egzorcizam. I za vas neobavestene,koji ste prvo komentarisali sve i svasta a niste ni pokusali bilo sta da saznate,za svaku bolest mozete otici kod popa,da vam procita molitvu. I to mozete uraditi u bilo kojoj crkvi ili manastiru u slucaju da verujete da lekovi ne deluju na vas.
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 19, 2009 7:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zanimljivo,ovo mora da je neko novo pravilo psihijatriskh ustanova Confused

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
WhiteWitch
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 05 Sep 2010
Poruke: 44

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 19, 2010 12:54 am    Naslov poruke: Egzorcizam. Da li ste nekada videli nesto slicno? Na vrh strane Na dno strane

Radi se o sledecem. Drugarica je za vreme prakse, tj. rada na racunaru imala napad. E, sad. Tesko je za objasniti. Psihicki je poremecena, nosi traume iz detinjstva. ( kucni prijatelj je silovao )
Moguce je da se radi o posttraumskom poremecaju. Mada, i dalje ne mogu da verujem da je to to, jer je prizor bio zastrasujuc, nenormalno bolestan, a njeni pokreti su me podsetili na pokrete devojke iz filma o egzorcizmu.
Jedna drugarica je za vreme rada sedela pored nje.
Sledeci prizor je bio kako se ova naglo okrece prema drugoj drugarici i gleda je ocima 'demona', jbt. I odjednom pocinje da mlatara rukama, kao da joj je neko usao u telo, udarala je glavom o tastaturu, pa je zatim rukama drzala glavu, i tako opet krenula glavom da udara u istu.
Volim da gledam horore, ali mislim da je ovo bio do sada, najgori u mom zivotu, tj. najstrasniji. Kasnije je imala jos par takvih napada. Non stop je trcala u wc, i tamo se oslanjala na zid, dok su joj se ruke grcile. Bukvalno se bacala po zidu. I kasnije, kad se taj napad zavrsi, kao da se vrati u svoje telo i bude u fazonu: huh, proslo je.
imala je 3 - 4 napada u roku od 2 sata.

Mene zanima, dal' ste mozda videli nesto slicno, ili pak culi?
Da li verujete u ulazenje nekih sila u coveka i isterivanje istih iz njega?
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 19, 2010 1:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

treba je isamarati...i rec da prestane da se folira...
jer da ima bilo kakve poremecaje...pogotovo ovbakav kako si ti opisala,
koji podsjeca na napad epilepsije...
ali za to ili bilo koje drugo psihicko oboljenje bili bi obavesteni nastavnici ili profesori...

duhovi demoni i vjestice...n e p o s t o j e...sem u glavama...pojedinih...

egzorcizam...je i crkva zabranila...i malo pametnijim ljudima je poznato i zbog cega...
zato sto su svaku psihicki poremecenu osobu lijecili istim...
i to nije ni blizu kao na filmovim...
to se radilo vatrom i raznim otrovima i pustanjem krvi i ko zna sta sve ne...
cak i posebnim spravama za mucenje..kojim su nastojali da primoraju demona...
da napusti tijelo...
uglavnom rijetko je ko prezivio istjerivanje djavola...
ali su istjerali djavola...iz mentalno oboljele osobe...ali i zivot...

uglavnom ta mala....treba u svakom slucaju da potrazi lijecnicku pomoc...
jer takvo sto...moze prerasti u nesto mnogo zesce... Rolling Eyes

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
WhiteWitch
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 05 Sep 2010
Poruke: 44

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 19, 2010 1:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa, pazi. Da je crkva zabranila egzorcizam, nije.
U Srbiji npr. postoji jedan jedini egzorcista koji je dobio odobrenje crkve da moze da radi te dindi lindi stvari.
Da je crkva zabranila, ne bi ovom odobrila. O.o
No, nije ni bitno.

Ma, daj. Ono nije nikakvo foliranje. Confused
Ja sam htela da pobegnem u zid koji je bio iza mene, ova druga drugarica koja je sedela pored nje vise nije cista. Neutral
Non stop je sanja, ne moze normalno da funkcionise.
Totalno smo se ukakili. U utorak treba da ide na snimanje glave. Videcemo sta ce biti.
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 19, 2010 3:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je zakonom zabranjeno...a stim je i crkvi zabranjeno...posto crkva iuako ima svoje zakone...i te kako mora da postuje i nase ljudske zakone...
i taj sto hoda i istjeruje djavole je sarlatan kojeg treba prebiti...
zato sto vara narod...

a sem toga...meni je prosto nemoguce povjerovati u ovu pricu...
jer je imala napad...pa kasnije jos par takvih napada... Confused
a tek sad snima glavu... vjerovatno poslije prvog takvog napada,
bila bi sva istrazivanja uradjena...i ona ne bi mogla da dolazi na nastavu...
dok se ne ispita sta se desava u njenoj maloj glavi..
nego ajd priznaj..da si malo gledala neki film... Smile
pa ti sad malo dosadno...pa ajd da zafrkavam malo dindi lindi narod tj budale... Smile
jesam u pravu... Smile

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 19, 2010 4:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Niti sam vidio niti vjerujem u takvo sto. Djavo ne postoji, osim sto "zivi" u nekim glavama!


(samo tzv. "veliki vjernici" vjeruju u postojanje djavola, ionako...).

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~ -> Egzorcizam i demoni Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  sledeća
Strana 18 od 20

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon