www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

poison zelje
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 20, 2007 5:50 pm    Naslov poruke: poison zelje Na vrh strane Na dno strane

da l bi mi mogo pronac negdje Sandra Sagena ~ Da Li Znas?il bilo sta od nje.ja sam trazila i nemrem nac mozda ti imas neke svoje izvore Very Happy sve sto znam o njoj je to da je hrvatica i pise pjesme za druge.znam da je ona otpjevala dvije pjesme, ne znam da l ih je imala jos.eto mozda ti stvarno znas di bi mogla skinut, mada sumnjam...bila bi zahvalna


_________________
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam nasao trazenu pesmu ali neku drugu . Sledeca zelja kad budes imala 1133 poruka Wink

_________________
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 6:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ok nema veze.i mislila sam da neces nac, fakat je nemoguce,al eto morala sam probat.svejedno hvala na trudu Wink

_________________
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izgleda da nisi procitala moj post kako treba postavio sam ti jednu pesmu od Sandre Wink
Ti rece ako ne nadjemo Pesmu " da li znas " da postavimo bilo koju i to smo ucinili . Uzivaj
8)

_________________
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 5:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

S*A*S*A je napisao/la sledeće:
Izgleda da nisi procitala moj post kako treba postavio sam ti jednu pesmu od Sandre Wink
Ti rece ako ne nadjemo Pesmu " da li znas " da postavimo bilo koju i to smo ucinili . Uzivaj
8)


Laughing Laughing Laughing izgleda da nisam dobro procitala,jucer sam citala u zurbi, onako s nogu Very Happy hvala puno za pjesmu Wink

_________________
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 5:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa tako se i meni ucinilo Laughing sledeca zelja na 1137 Wink

_________________
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 29, 2007 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja bi trebala bilo sto od grupe Geronimo, najbolje bi bilo kad bi se uspjela nac pjesma koja se isto tako zove Geronimo Sad

sredinom 90ih je u hrvatskoj bila jedna grupa pod imenom Geronimo, znam da su imali dva hita jedan se zvao kao i grupa Geronimo a drugi sam zaboravila.znam da su pjesmice bile totalno zarazne i cini mi se da je to bio dance, ne mogu se sjetit.u spotu Geronimo su bili obuceni ko indijanci i imali su dugu crnu kosu pa pretpostavljam da im je to i bio imidz.pa ako netko zna sta ja trazim nek javi jer ja nisam sigurna niti znam gdje da trazim Neutral nisu brijem cak ni bili nesto poznati i cini mi se da su imali samo ta dva hita ko zna da l su izdali i album Confused

znam da nista od ovog jer izgleda da je nemoguce nac bilo sto o njima, al eto da probam Sad

_________________
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 30, 2007 10:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probao sam ali na zalost, kao sto si i sama pretpostavljala, ili je samo tesko ili pak i nemoguce naci nesto, zao mi je ali sacekajmo Nadena mozda on ima vise srece.

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 30, 2007 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zao mi je al' ni ja ne mogu da nadjem to sto trazis.... Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 30, 2007 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobro nema veze Smile ko da ste i nasli Wink stvarno nisam ocekivala da cete to nac jer brijem da ni onda nisu bili bas razvikani a sad ih se nitko ni ne sjeca ni u hrvatskoj a kamo li da vi znate Very Happy hvala na pokusaju Wink

_________________
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 04, 2008 4:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eo mene opet Mr. Green Muku mučim s Janinim live albumom.Nikako ne mogu nać pjesme koje odgovaraju omotu Live 2005.Pa bi ja molila ako može i ako je moguće pronać to da mi ide svaki dan po jedna pjesma s tog live albuma.Ja sam skidala na Dc i po netu onaj album di su pjesme podjeljene u blokove (npr. Jana uživo 1. blok pjesama itd...) al sam primjetila da to nisu te pjesme s njenog službenog Live albuma 2005.Zato molim pomoć.Hvala unaprijed.

_________________
 
ticmaopel
S verom u Boga
<b>S verom u Boga</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2006
Poruke: 15666
Mesto: Београд

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 05, 2008 9:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bice sutra postavljen ceo album uzivo JANA 2005 (UZIVO) pa ti skini sve Wink

_________________
Pravila Fontane Zelja
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> poison zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon