www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dijeta do leta
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Zoky_SLO_Cacak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jun 2007
Poruke: 117
Mesto: Postojna, SRB-Čačak

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 12, 2007 3:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...ako vam treba neki prevod....samo pitajte 8)

 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 17, 2007 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

auh, dijeta. pa tih 5kg mozes izgubiti samo tako sto ces uraditi gore vec pomenuto, smanjiti cokoladu i cips i gazirane sokove i truditi se da ne jedes posle 6h i ako je moguce malo vise kretanja i eto.
to je uspelo u mom slucaju.

Very Happy

inace, dijete nisu zdrave!!!!!!!! treba jesti sve tj zdravu hranu. najgore je gladovati. one dijete koje te "teraju" da gladujes nisu "prave".
Ipak,najbolje bi bilo otici kod nutricioniste i posavetoavti se sa njim, ipak oni znaju malo bolje. Odrede ti "dijetu=nacin ishrane" koji odgovara tvom organizmu i eto. jedes sve, samo nesto u vecim nesto u manjim kolicinama.

8)

zelim nam svima jos bar 5kg manje Very Happy Very Happy Very Happy Mr. Green
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 18, 2007 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada nisam imala nekih problema s kilogramima, mada zimi uvek nabacim jedno 3-4 kg vise od moje prosecne tezine... Sto se leta tice tu negde pocetkom Juna izbacim veceru znaci posle 18 h moze samo voce, i vec u Julu ja sam extra zadovoljna svojim izgledom ,da ne govorim o tome kad odem na more tad jedva i stignem da jedem a apetiti skoro da uopste i nemam ,plus plivanje zatezes se.... ma vec posle tri dana provedena na moru ja se osecam super

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 22, 2007 11:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ja neman problema sa time Very Happy
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izbaciti slatko,hleb beli i gazirano ! Puno fizickog radi i padaju kile... Mr. Green

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 8:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nemam problema sa rim, ali sam imala prije možda 2 godine...

nikakve dijete nisam primenjivala, nego sam jednostavno imala normalne obroke u toku dana, ali sa smanjenom količinom hrane. Sad sam maltene i prestala da imam 3 obroka, već imam 1, maximalno 2. poremetila sam se skroz.

ali savjet za sve one koji žele da smršaju. mogu sve jest, ali samo u smanjenim količinama. Wink

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Anetti
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 16 Jan 2008
Poruke: 12
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 16, 2008 3:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smrsaces i vise nego sto treba,samo ne jedi slatkise,smanji ugljenehidrate,manje kalorija,i masti...kalorija negde oko 1200,a ugljene,smanj i na 30...i bezz testa(brza hrana,mc...)
radi vezbe,trci,idi na finess,i za mesec dana,bices kao.....Adriana Lima...
heheh:))ozbiljno,ja ewo to pokusavam,ali mi je tesko da se odvojim od cokolade!

_________________
i luv to be loveed! ♥♥♥
 
andjelaleks
Miss Domaći.de 2007
<font color=red><b>Miss Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 36

Datum registracije: 12 Nov 2007
Poruke: 328
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 28, 2008 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma kakva dijeta....zimi se jede... Razz Razz

_________________
"""sareni leptir mog sivila,ne idu oni nevini sa krilima ,sta cu i ja medju zivima to sto me nevolis to je tvoje pravo moja sudbina ......"
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 29, 2008 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahahaha Smile ^ tako je Smile)) pa sta da se radi,kad zimi [b]treba[/] da se "krka" haha Wink

(hajde hajde,kao jescemo umereno,jos malo pa ce "lepo" vreme)
 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 30, 2008 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahha.....znaci opet bih mogla da postavim istu temu......blizi se proleceeeeeeeee Smile

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
PepeljugaNS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Jan 2008
Poruke: 21

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 02, 2008 1:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nikakve dijete ne treba drzati. Ja svake godine pred leto dovedem liniju u red na sledeci nacin: fizicka aktivnost-brza setnja, tenis, fitnes...zdravija ishrana-izbegavam hleb a ako bas moram onda je to integralni, belo meso sa raznim svezim salatama, slatkise u minimalnim kolicanama i to one za dijabeticare Very Happy naravno, zeleni caj je neizostavan 3 solje dnevno, 1 obavezno pred spavanje! Uz sve to kombinujem razne preparate za celulit, zatezanje koze, protiv strija...Rezultat je 99% vidljiv!
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 02, 2008 8:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma samo izbaci hleb,i malo vise voca i kretanje naravno

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Dijeta do leta Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon