www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kačketi
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 12, 2007 4:34 pm    Naslov poruke: Kačketi Na vrh strane Na dno strane

Da li volite da nosite kačkete ili neke trake za kosu, marame, bilo što šta može ukrasiti Vašu kosu?
Kakve volite najviše?


 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 12, 2007 8:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to meni uopste ne stoji, ja barem tako mislim.
A znam zasto imam takvo misljenje, jer kada sam bilamala nosila sam kacket i neko mi je rekao da mi uopste ne stoji lepo, to me je toliko iznerviralo da nikad vise nisam ni probala niti kacket, niti kape, marame, fujjjj. Neutral
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 20, 2007 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ih iskreno ni ne nosim,jednostavno mi se ne svidja Neutral

_________________
 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 20, 2007 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neznam to mi nije zenstveno a ja volim zenstvene stvari....i nevolim da mi slepljuje kosu
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 20, 2007 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kackete volim, ali ih vrlo retko nosim.. nosim ih ponekad leti dok vozim rolere.. i volim da onaj prednji deo savijem dosta.. a boja, pa roze, crna ili bela...
a sto se tice traka i marama.. marame nikad nisam nosila na glavi, a trake sam nosila kad sam bila mala, sad mi nesto smeta u vezi njih.. a volim ponekad da stavim neki raif cisto za ukras.. a on moze da bude i neki mali sa kojim cirkoncicem na njemu ili masnicom, a sad skoro sam pozajmila od drugarice jedan deblji i svidja mi se kako mi i taj stoji..
 
.::pinki::.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2006
Poruke: 2882
Mesto: u dugovima :))

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 22, 2007 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne nosim kackete, ne stoje mi bas Mr. Green

_________________
 
Nina_NS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 338
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 23, 2007 12:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam kackete i rajfove za kosu...to mi je bas onako slatko

_________________
Ljubav nikad vise ni u sali,los je onaj sto se hvali da ce da me prevari....
 
cecy
Luda do bola
Luda do bola



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 1809
Mesto: wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 23, 2007 1:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim ih Razz
 
Devojka od cokolade
.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.
<b>.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.</b>





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 18307
Mesto: .~. Sous le vent .~.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 23, 2007 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ih isto ne voli, pa ih i ne nosim
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 2:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam kackete i trake za kosu,imam preko 20 kacketa i trake svih boja!

_________________
 
strange beauty
~SeXy StRaNgEr~
~SeXy StRaNgEr~



Godine: 34

Datum registracije: 13 Maj 2007
Poruke: 1288
Mesto: ~*~HeArT LaNd~*~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 25, 2007 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam po neki kachket i imam nekoliko rajfova pa nosim ponekad to shto imam Mr. Green

_________________

<^>FaSh!oN mAkEs Me FeEl So Go0d<^>
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 25, 2007 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam kolekciju kačketa svih boja. Nosim samo u proleće i Septembru Exclamation (ne znam što)
Kad puštam muziku uvek nosim kačket, ne mora da mi bude na glavi, stavim na farmerke sa leve strane Mr. Green

_________________

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Kačketi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon