www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jennifer Lopez
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 12, 2007 9:16 pm    Naslov poruke: Jennifer Lopez Na vrh strane Na dno strane

Slusate li je? Sta mislite o njoj?




_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Def Leppard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Maj 2007
Poruke: 215
Mesto: Over the hills and far away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 16, 2007 8:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vise sam je slusao dok sam imao 13-14 god,jer sam kasnije presao na metal i rock.Ima talenta za muziku,a da glumi.....pa onako......Meni se svidjaju njene starije pesme:Waiting for tonight,Love don't cost a thing,Jenny from the block Confused

_________________
Memento Mori
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 16, 2007 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se sa Defom, pre mi je bila zanimljivija, imala je dobre pesme(bile su dobre jer ih je P.Diddy radio), glumica nikad nije bila kako treba, jedino sto dobro plese...
Nije joj losa ova nova "Que Hisiste".

_________________
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 20, 2007 12:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slusala sam je pre dok sada slabo... Rolling Eyes
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jaka je ko beton mada je u posljednje vrijeme rijetko kad slusam..ali svaka joj cast

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 45

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 12:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni licno mnogo skace po zivcima, zasto, ne znam ni ja mnogo. Jednostavno ne slusam tu vrstu muzike, a i njena pojava mi malo hladna i komercijalizovana mnogo.

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
^^CRNOGORKA^^
~..Hail Mary..~
~..Hail Mary..~





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 6342

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2007 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto znam. . . Ima ok pjesmica, a i ne izgleda uopste lose. . . Moze da prodje Rolling Eyes 8)
 
poznata, viđena, slavna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Maj 2007
Poruke: 39

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 03, 2007 12:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni draga.volim ovaj njen novi album.bolje zvuci na svom materinjem jeziku nego u onim izlizanim americkim forama.
 
*tzar*
ulični pas
ulični pas





Datum registracije: 12 Maj 2006
Poruke: 3345

columbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 04, 2007 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kao da je za mene pravljena!
 
SmashingPumpkin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 30 Jan 2007
Poruke: 76
Mesto: Kula nazalost...nemam knjizaru!!

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 05, 2007 9:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima 2-3 pesme koje mi se svidjaju ,a njoj kao licnosti mislim da je uzasno istripovana...i mrzim je!

_________________
Riot Grrrl!
Rebel Girl!
Feminizam!
Revolution!
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 2:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ova zadnja pesma mi je ok,ali ostale mi se ne svidjaju....ne slusam je uopste

_________________
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 11, 2007 6:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

do 2001 sam je slušao po radio i tako to. Ona je super sviđa mi se kako peva i sve je uredu sa njom Mr. Green

_________________

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Jennifer Lopez Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon