www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Christina Aguilera
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 12, 2007 9:19 pm    Naslov poruke: Christina Aguilera Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite o ovoj mladoj dami? Dopadaju li Vam se njene pesme?




_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Def Leppard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Maj 2007
Poruke: 215
Mesto: Over the hills and far away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 16, 2007 8:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kristina njenu karijeru pocinje krajem devedesetih godina,i tada brzo stice popularnost,sa singlom Genie in a bottle,u tom spotu izgleda tako ljupko,nezno,simpaticno....i tada mi je se svidela,takodje kasnije je imala duet ja Ricky Martinom,i ta pesma mi se takodje dopala,posle naglo menja stil i postaje "bad girl" i cini mi se da u tom periodu nema puno dobrih pesama.Pored pesama koje sam vec rekao nabrojacu sledece:Fighter,Beautiful,Can't hold us down.

_________________
Memento Mori
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 16, 2007 11:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nju nikada nisam volela, volela sam Britni Spirs ranije, pa zato sam ovu i mrzela grrrr.
Moram priznati da devojka jako dobro peva, fura svoj fazon.
Mada su mi njene novije pesme dosadile, ceo album, ista prica, taj stil mi se uopste ne svidja, a i nije nesto preterano lepa tako da...
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 16, 2007 4:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razocarala me je ovim poslednjim albumom...
Ranije sam je obozavala, cela soba oblepljena njenim posterima, po ceo dan preslusavanje njenih albuma, stvarno su joj extra prva dva albuma...

_________________
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 06, 2007 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gertruda je napisao/la sledeće:
Razocarala me je ovim poslednjim albumom...
Ranije sam je obozavala, cela soba oblepljena njenim posterima, po ceo dan preslusavanje njenih albuma, stvarno su joj extra prva dva albuma...
helooo?? sta vam se tacno ne svidja kod nje? Sto se vratila i presla na ozbiljniju muziku-blues?haha pa zapravo ovaj zadnji dupli album je najbolji do sada. Pronasla je svoj stil koji joj savrseno odgovara...apsolutno se izdvaja iz mase slatkih r`n`b pevaljki...savrseno..
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 12:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi i poslednji albumi su super. Sve ostalo me nervira i spotovi njeni i sve. Al ima baš neke dobre pesme Very Happy Mr. Green

_________________

 
^^CRNOGORKA^^
~..Hail Mary..~
~..Hail Mary..~





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 6342

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 12:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima dobrih pjesama... Ali ne slušam je baš Rolling Eyes Wink
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 2:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne slusam je nesto preterano,ali ovaj zadnji album mi se svideo Very Happy

_________________
 
Nune
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Sep 2007
Poruke: 51

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 15, 2007 5:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zadnji album je fuj, nista naspram STRIPED ere... i ne valja joj ovaj stil, bolja j dirty nego ovako
 
Ranko_SD
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 13 Sep 2007
Poruke: 17
Mesto: Smederevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 15, 2007 6:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh ala je ruzna na slici iz prvog posta...
Mnogo mi se dopao njen prvi hit "Genie In A Bottle" bas zbog onog sto je Def Leppard rekao. Takva je trebala da ostane do danas ali sta da se radi, mora da prati trend Sad
Sve ostale pesme od nje su mi nekako fuj...

_________________
 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 19, 2007 5:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne slusam je nesto mnogo, ali bas mi se svidja pesma Hurt... Mozda sam se pronasla u nekim delovima, ali i ovako text je bas jak

_________________
Ja ne umem da mastam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja

Ja ne mogu da spavam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 19, 2007 5:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmmmm po meni ona je obicna isfolirana debilka sto misli da se svet okrece zbog nje....ukratko veze nema. Very Happy

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Christina Aguilera Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon