www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Paco de Lucia
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 12, 2007 9:32 pm    Naslov poruke: Paco de Lucia Na vrh strane Na dno strane

Jedan od najvecih majstora na gitari ikada. Kako Vam se svidja to sto ovaj, sada vec vremesni, gospodin radi?




_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prosle godine imala sam tu cast da prisustvujem njegovom koncertu live u Zetri i jednostavno sam bila ocarana...ako ikada opet bude u mojoj blizini opet cu ga otici slusati..jednostavno je majstor gitare

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 03, 2007 6:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bog gitare.zauvek

_________________
www.ONE.org
 
*tzar*
ulični pas
ulični pas





Datum registracije: 12 Maj 2006
Poruke: 3345

columbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 04, 2007 3:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prilicno je dobar, on je tvorac tog modernistickog flamenka! specifican! pored toga dobro zna da radi i na svom marketingu! mada ja vise volim autenticniji flamenko paka penju i coveka na kome se de lusija ucio- sabikas
 
beautiful
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 33

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 2629
Mesto: Vienna

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 5:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Biće ponovo u Beogradu koncert krajem avgusta ako se ne varam.
Ja ga inače obožavam i nadam se da ću otići na toj koncert.

_________________
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 14, 2007 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koncert u bgu je odlozen za septembar ukoliko se ja grdno ne varam Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 14, 2007 5:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste. I najveći majstor gitare i Bog, ali... Kada je reč o flamenko muzici, tu jeste tata.
Samo tu. Kada je taj Bg ( tačnije Bog) bio u Bg , zaprepastio se kako zvuče neke prizrenske pesme odsvirane na gitari. Njemu ( i ne samo njemu već svim Zapadnjacima) su ti neparni ritmovi fascinantni. 7/8, 9/8, 11/8 su ritmovi koji su za njega španska sela ( iako je Španac). Po meni je, recimo, Miroslav Tadić kompletniji gitarista i daleko "šareniji".

Ali da je Paco de Lucia veliki gitarista i majstor svog zanata to stoji.
 
-Tor-
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 23 Avg 2007
Poruke: 79
Mesto: Tajno Skrovište

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 23, 2007 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno najbolji flamenko gitarista na svetu, ali je veoma zanimljivo da je note naučio tek negde '90 '91. do tada ih u opšte nije znao Smile

_________________
I'm forever blowing bubbles
Pretty bubbles in the air
They fly so high
Nearly reach the sky
And like my dreams
They fade and die
Fortunes always hiding
I looked everywhere
I'm forever blowing bubbles
Pretty bubbles in the air
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 11, 2010 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

-Tor- je napisao/la sledeće:
Definitivno najbolji flamenko gitarista na svetu, ali je veoma zanimljivo da je note naučio tek negde '90 '91. do tada ih u opšte nije znao Smile


Netocno!!!!!!!!!!!

Ja sam imao njegove ploce za vrijeme svoje mladosti, tamo u 80im godinama proslog stoljeca. A i tad je vec znao note...

Odlican gitarist!!!

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
qretsar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 06 Jan 2007
Poruke: 22
Mesto: DERVENTA

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 14, 2010 1:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

What a quality ,what a energy!

_________________
Daj ljubavi svima - bice ti vraceno kad-tad Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Paco de Lucia Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon