www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Iron Maiden
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 12, 2007 9:35 pm    Naslov poruke: Iron Maiden Na vrh strane Na dno strane

Jedan od najvecih bendova svih vremena. Skoro su svirali u Beogradu. Ja necu prezaliti sto nisam bila na koncertu. A Vi? Volite li ih?




_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Def Leppard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Maj 2007
Poruke: 215
Mesto: Over the hills and far away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 16, 2007 8:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedna od najboljih metal grupa koja je ikad postojala,mada ja i nisam neki njihov fan,moram skinuti vise pesama......Inace moje omiljene pesme su :Run to the hills,Wasted years,Fear of the dark,Stranger in a strange land,The Reincarnation

8)

_________________
Memento Mori
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 16, 2007 9:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ivankamaza je napisao/la sledeće:
Jeste greska je popravljena, dakle ? Sta mislite o grupi ? Mr. Green

Ej, da, Maiden je jena od najbolja hard rock grupa. Slusao sam "Seventh Son of a Seventh Son" i jos zvuci divno. Smile
 
sofika
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Dec 2005
Poruke: 303
Mesto: ...na krilima vetra

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 13, 2007 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tema je kao stvorena za mene!Mejdeni!Moja omiljena grupa!Nazalost,nisam bila na koncertu,ali se nadam da cu ih videti uzivo jednog dana.Najvishe mi se svidjaju sledeci albumi:Iron Maiden(1980),The number of the beast(1982),Seventh son of a seventh son(1988),Brave new world(2000) i A matter of life and death(2006).Uglavnom su mi sve pesme gotivne,osim nekih sa albuma gde je pevao Blaze Confused ...

 
punkisnotdead91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 11 Jul 2007
Poruke: 78
Mesto: On Metal Heaven

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 13, 2007 10:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A Maideni su zextra pogoto stvari kao shto su-Raimaker,The Trooper,Dance of death,Iron Maiden...Ko slusha Maidene mora da pochne da slusha Judas Priest ako ih vec ne slusha.
 
sofika
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Dec 2005
Poruke: 303
Mesto: ...na krilima vetra

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 13, 2007 11:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

punkisnotdead91 je napisao/la sledeće:
A Maideni su zextra pogoto stvari kao shto su-Raimaker,The Trooper,Dance of death,Iron Maiden...Ko slusha Maidene mora da pochne da slusha Judas Priest ako ih vec ne slusha.


Ja Prieste gotivim,ali recimo vishe slusam Metallicu i Motorhead.
 
punkisnotdead91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 11 Jul 2007
Poruke: 78
Mesto: On Metal Heaven

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 13, 2007 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa mislim naravno ko moze da odoli od Metallice-Seek And destroy,Enter sadman,Harvester of Sorrow,Escape...i od Megadetha-Liar,Poison was the cure,Take no prisioners...Ali samo me nervira sto ljudi kada cuju da sam metalka odmah pocinje o pa ti nisi normalna,pa ti si narkomanka,pa kako te ne boli glava od toga..A kako njih ne boli glava od Grandovca krestavaca???
 
sofika
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Dec 2005
Poruke: 303
Mesto: ...na krilima vetra

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 13, 2007 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oh,nemojmo da spamujemo temu time...Mejdeni su legende i nisu zasluzili to. Smile
 
punkisnotdead91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 11 Jul 2007
Poruke: 78
Mesto: On Metal Heaven

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 14, 2007 10:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U pravu si.Sto je istina istina je.
 
punkisnotdead91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 11 Jul 2007
Poruke: 78
Mesto: On Metal Heaven

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 14, 2007 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Can I Play With Madness

Can I play with madness?

Give me the sense to wonder
To wonder if I'm free
Give me a sense of wonder
To know I can be me
Give me the strength to hold my head up
Spit back in their face
Don't need no key to unlock this door
Gonna break down the walls
Break out of this bad place

[Chorus]
Can I play with madness?
The prophet stared at his crystal ball
Can I play with madness?
There's no vision there at all
Can I play with madness?
The prophet looked at me and laughed at me (ha ha) He said:
Can I play with madness?
He said you're blind, too blind to see

Said you're too blind to see

I screamed aloud to the old man
I said don't lie, don't say you don't know
I say you'll pay for this mischief
In this world or the next
Oh and then he fixed me with a freezing glance
And the hell fires raged in his eyes
He said you wanna know the truth son?
Lord, I'll tell you the truth
Your soul's gonna burn in a lake of fire


[Chorus]

Listen to me, said the prophet

[Chorus]

Can I play with madness?
 
jeliceva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 28 Jul 2007
Poruke: 4
Mesto: Arandjelovac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 29, 2007 12:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A sta reci,reci su suvisne.KO ih iole malo slusa,zna koliko vrede.
Bila sam na koncertu,nezboravan dozivljaj,a i prezivljavanje u masi.Mozda sam malo vise ocekivala,posto su dosta forsirali najnoviji album,koji priznajem nisam dovljno preslusala.
Ma najbolji su!!!
 
punkisnotdead91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 11 Jul 2007
Poruke: 78
Mesto: On Metal Heaven

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 01, 2007 12:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od Maidena su najbolje stvari The Trooper,Wasted Years,2 minutes to midnight i Heaven can wait i naravno mnoge druge pesme.Ali kada chujem 2 minutes to midnight izgubim se u drugom svetu koliko volim tu pesmu i po meni je to njihova naj stvar.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Iron Maiden Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon