www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Marija Serifovic
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 06, 2007 11:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel ona pevacica ili manekenka? Da je u pitanju manekenka onda bi bilo na mestu diskutovati o njenom izgledu, ovako paznju treba usmeriti na njene glasovne mogucnosti. Sta mi imamo od toga sto je npr. Ana Nikolic lepa, kada moram ugasiti tv cim pocne da kresti... Marija Serifovic ima odlican glas, odlicne pesme, svoj stil, devojka ima 23 godine, a nosi se s nekim komentarima kao pravi profesionalac. Dakle od mene za Mariju samo reci hvale i nadam se da ce i sledeci albumi biti dobri kao i ovi do sada i mozemo joj samo biti zahvalni sto je uspela dovesti Evroviziju u Srbiju.


_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
vendulja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 237

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 07, 2007 2:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Marija zaista odlicno pjeva . Svaki drugi komentar je suvisan .
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 26, 2007 7:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

..:: MaYa ::.. je napisao/la sledeće:
Ima dobar glas, ali ništa mi se više na njoj ne sviđa, djevojka nije lijepa uopće... Rolling Eyes


Ima pevacica sto su lepe pa nemaju glasa...
To je nevazno, Marija ima super glas, svaki put se najezim kad cujem njene pesme...

_________________
*Leptiri u mom stomaku*
*uvek me na tebe potsete*
*Ja ih uspavam na foru*
*al te osete*
*Onda potonem u sebe*
*negde dole sretnem tebe*
*pa se slike ko komadi ostrog stakla*
*zariju u dlan*
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 07, 2007 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fenomenalno peva!!!Svaka cast!!!Da je vise takvih glasova.....
Cekamo Evroviziju!!!

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
srpkinjica
~*+_pevačica_+*~
<b>~*+_pevačica_+*~</b>





Datum registracije: 10 Dec 2007
Poruke: 1391

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 8:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa šta znam.... mnogo je ružna i džabe što lepo peva, kad mi se smuči kad je vidim na tv-u Exclamation Zato su pametni ljudi izmislili cd, pa kad slušam zaboravim kako izgleda Exclamation Wink "Molitva" mi se iskreno smučila i nije neka pesma za Evroviziju... Mislim, da je Marija lepa nikada ne bi pobedila. Confused Evropi se izgleda smučila lepota, pa konstantno bira rugobe kao pobednike ... Prvo Lordi New Evil , sada Marija New Evil Mr. Green Inače su joj ostale pesme ok i volim da je slušam, ali nešto se mnogo uobrazila od Evrovizije. Ne izlazi iz kafane, baš je ko neka klošarka. Fali joj bar malo kulture, jer ona ne izgleda samo kao muškarac, već se tako i ponaša! Ne znam, možda grešim, ali....... mogla bi malo da se kontroliše, bar dok je na tv-u Exclamation
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 9:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ružna je al ima lijep glas, stvarno...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 10, 2008 8:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

škorpijica je napisao/la sledeće:
Jel ona pevacica ili manekenka? Da je u pitanju manekenka onda bi bilo na mestu diskutovati o njenom izgledu, ovako paznju treba usmeriti na njene glasovne mogucnosti. Sta mi imamo od toga sto je npr. Ana Nikolic lepa, kada moram ugasiti tv cim pocne da kresti... Marija Serifovic ima odlican glas, odlicne pesme, svoj stil, devojka ima 23 godine, a nosi se s nekim komentarima kao pravi profesionalac. Dakle od mene za Mariju samo reci hvale i nadam se da ce i sledeci albumi biti dobri kao i ovi do sada i mozemo joj samo biti zahvalni sto je uspela dovesti Evroviziju u Srbiju.


Slazem se. Ima glas, nadarena je, a sad kako izgleda, radije bi gledala nju ceo dan nego Jelenu Karleusu, koja nema ni glas ni stas ni lepotu Very Happy

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
katarinaa85p
Banovan!

~hot angel~
<b>~hot angel~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 06 Dec 2007
Poruke: 9273
Mesto: K*R*A*G*U*J*E*V*A*C

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 31, 2008 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O Mariji sve naj,najbolje imam reci...znamo se licno....i jako je cenim i postujem kao osobu......... prisustvovala sam decijem festivalu u Kragujevcu.....jos kada je ona bila cetvrti razred osnovne skole....i pevala pesmu...`I will alwayslove you`od Vitni H.I bila sam odusevljena...od tada pratim njen rad......i imam samo reci hvale....Sve naj......
 
Colonyash
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Okt 2007
Poruke: 32

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 09, 2008 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Marija...
Uff...
Marija je jako kvalitetna pjevacica, i ima nevjerovatne vokalne sposobnosti. Svaka cast!
Sto se tice njenog izgleda, ako njoj ne smeta kako izgleda, ako se osjeca ok, mislim da nebi to trebalo ni drugima smetati. Iskreno, moze ona puno bolje sa izgledom, ali treba se cijeniti sto voli sebe kakva jeste. Malo realnosti sa moje strane... Hehe...
 
goorica15
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 29 Nov 2007
Poruke: 191

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 09, 2008 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cast joj na pobedi sve pohvale nije to tako lako ostvariti i doziveti u ovakvoj zemlji no sada malo druga strana posle svega i nije ostavila bas tako fin utisak barem ne na mene mislim da je i previse ponela slava .....

_________________
Echoes of cries of pain reverberate in my heart.
 
Alexlicious07
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 08 Maj 2008
Poruke: 26

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 16, 2008 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Marija je carica!Svaka joj cast!Peva fenomenalno!A i ovako je skroz super!
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 16, 2008 6:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo poslusala sam njen novi Album:

Pa pesme koje mi se svidjaju:(zabavne)
Kasno da te menjam
Podvala
Sve po starom
Vreme je da krenem


A balada koja mi se svidja je:
Jedan dobar razlog

Pa u globalu,ok je album Razz
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Marija Serifovic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon