www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Piloti - Spavaju li oci nebeske
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
Madmax86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 21 Okt 2004
Poruke: 339
Mesto: Belgrade

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 21, 2005 1:04 am    Naslov poruke: Piloti - Spavaju li oci nebeske Na vrh strane Na dno strane

Sanjice da li mozda mozes ovu pesmu da nabavis? Smile

Unapred ti hvala!



_________________
Pobesneo Max Twisted Evil
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 21, 2005 2:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nasla Laughing

_________________
 
ALPENGIRL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 26 Nov 2004
Poruke: 205

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 21, 2005 6:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala SANJICE !
ali meni nesto nece da skida tu pesmu Sad

?

_________________
- have a nice day -
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 21, 2005 7:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ja sam sad probao da skinem pesmu i radi, kliknuo sam na download i skida... ne razumem zasto kod tebe nece Confused

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 21, 2005 10:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Madmax86 ti si to trazio pesmu za ALPENGIRL??? Rolling Eyes

_________________
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 21, 2005 10:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Madmax ovakve zelje koje trazis za druge clanove kojima trebaju pesme a nece da postuju pravila na fontani,ja vise necu ispunjavati,razocarao si me mnogo ...

_________________
 
Madmax86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 21 Okt 2004
Poruke: 339
Mesto: Belgrade

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 21, 2005 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nisam bre trazio, to sto ona juri pilote to je njena stvar.
Meni je trebala bas ta pesma.

Ne bi te ja razocarao Sanjice!!!
HVALA TI PUUUNOO!!!!

_________________
Pobesneo Max Twisted Evil
 
ALPENGIRL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 26 Nov 2004
Poruke: 205

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 21, 2005 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

AMA LJUDI ZAISTA NIJE FER TO STO RADITE !!!!!!!
Ja sam vam trazila pesmu od PILOTA : KAO DA JE MESEC STAO SAMO ZA NAS DVOJE, pa mi je MadMax javio privatnom porukom gde to ima da se skine, jer imam malo POSTOVA pa mi ne mozete ispuniti zelju !!!
Zatim smo pricali o PILOTIMA, a toj nekoj pesmi koju on trazi odavno a ne nije znao tacan naziv pesme, i ja sam mu rekla, ali takodje i ja pokusavam da nadjem i tu pesmu, ali on je NARAVNO TO TRAZIO ZBOG SEBE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zaista krivite decka ni kriva ni duzna !!!! .

A krivo mi je sto ispade da sam JA KRIVA. Arrow Crying or Very sad

_________________
- have a nice day -
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 21, 2005 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno receno devojko,ama savrseno me ne zanima ko je sta trazio,tebi je do sad ispunjena svaka zelja koju si trazila,ako smo mi mogli tebe da ispustujemo i nadjemo ti sve trazene pesme,red je da i ti ispustujes nas i nasa pravila! To sto ti "nemas" vremena da se ukljucis na forum su cisti izgovori,jer ako imas vremena da sedis i trazis pesme....necu dalje dovoljno je... 30 minuta na dan je sasvim dovoljno da posvetis nekom mestu kao sto je ovo gde ti se ispunjavaju muzicke zelje...

Zasto bi ja ili bilo ko trazio nekome pesme i ispunjavao zelje kad ta osoba otvori ovu stranicu samo kad se seti da mu nesto treba,pa jos ako nedobije odgovor na postavljenu zelju otvori temu i tamo te napicka i ispljuje...Okreni situaciju,stavi sebe u moju poziciju pa mozda i razumes...

_________________
 
ALPENGIRL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 26 Nov 2004
Poruke: 205

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 21, 2005 3:56 pm    Naslov poruke: ! Na vrh strane Na dno strane

ovaj tvoj reply je izraz ciste frustracije... Ja zaista ne znam cime izazvanom.
Ja sam webmaster na sajt : www.lost-and-delirious.com
da ne pricam KOLIKO TU POSLA IMA...i sama znas. ...tako da zaista nemam ni 30 min da ucestvujem na forumima, jer ne volim da pricam sa (po mom misljenju) 'nepoznatim ljudima na Internetu. Nazovi me 'neprilagodjenom na nove tehnologije i komunikacijske mogucnosti istih"...studiram i imam ispite i da sad ne nabrajam i smaram ja ovde sa svojim dnevnim rasporedom.
I sama drugia cinim usluge ... i verujem u neku Univerzalnu razvnotezu....pa iz tog razloga sam eto ocekivala da je nekako ok da s vremena na vreme zatrazim neku muzicku zelju od vas...
a DO SADA SAM TRAZILA SAMO 2 PUTA !!!!! i nikada nikoga nisam pickarala ili upraznjavala ostale pogrdne glagole...
u najmanju ruku sam se ZAHVALILA i to je to.
DA se stavim u tvoj ugao : u slicnom sam polozoju, jer jradim na sajtu...znam koliko je tu truda i vremena...a MALO KO CENI i postuje to !!!
sama znam, najbolje !!!
ali ako se NEKO na to odluci...onda ne treba licne frustracije da ispoljava u ovakvim dijalozima.
Ja zaista ne volim rasprave...ali eto, ovo je neka moja emotivna reakcija na nepravedne optuzbe.
JA zaista POSTUJEM tvoje/ vase creme, trud i zalaganja.
to bi bilo to.

_________________
- have a nice day -
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 21, 2005 4:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne vidim ni razlog ni potrebu za daljom raspravom na ovoj temi... Ako je moja greska ja se IZVINJAVAM i tebi i Maxu,ali sagledaj stvari iz mog ugla...Pojavljujes se odjednom posle ko zna koliko dugo vremena,pises da si protiv novouvedenih pravila sto se tice zelja,pises koja ti je pesma potrebna,pojavljuje se Max daje ti link za pesmu i posle par sati trazi "igrom slucaja" pesmu iste grupe koju ja nalazim a TI mi se na to zahvaljujes!? Sad mi reci kako bi ti sve to protumacila? Iskreno?

_________________
 
ALPENGIRL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 26 Nov 2004
Poruke: 205

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 21, 2005 4:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da.. sve je to uslovilo veliku zbrku...ali iskreno NIKAKAV dogovor niti bilo sta nisamo imali MAd MAx i ja.
vec sam objasnila sve o tome.
On je reagovao na moju muzicku zelju jer je znao sajt na kome se nalazi TA psema i poslao mi je link...zatim smo pricali o jos nekim pesmama koje JA trzim jos i koje on juri... i on je traziopesmu koja NJEMU treba...igrom slucaja i meni (pored te jos dosta pesama od pILOTA meni treba; tako da je TA -spavaju li oci nebeske-samo jedna u nizu).
Nadam se da svi spustamo 'oruzja' Smile
Ipak je MUZIKA nesto sto treba da ulepsava vreme koje provodimo na Planetici... a ne uzrok konflikata ... ok ?

POZDRAV.

_________________
- have a nice day -
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> Piloti - Spavaju li oci nebeske Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon