www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jos samo 5 minuta
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 21, 2005 8:22 am    Naslov poruke: Jos samo 5 minuta Na vrh strane Na dno strane

Polazim od sebe..ma gde god krenula,naravno sa jacom polovinom, uvek mi fali onih 5 minuta.Mrzim da kasnim, i kad idem sama negde nikad mi se ne desava, ali kad sam sa njim, tih 5 minuta prilikom sminkanja, presvlacenja, stavljanja parfema, ili makar proveravanja da li sam iskljucila sve uredjaje u kuci mi uvek fali. I znam da to ume da stvori jako veliku nervozu kod njega, ali mi se konstantno desava.
Treba li vama tih par dodatnih minuta? Shocked



_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 21, 2005 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne!!!...... ja se po pravilu jako brzo spremim
kad negde treba da idem, obično sam ja ta
koja čeka nekog drugog i njegovih 5 minuta Confused

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 21, 2005 1:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ne-ja se bas brzo spremam...al u poslednje vreme,sto rece Ruza,cesto cekam` jachu`polovinu do besvesti!!! Rolling Eyes

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
sekula_au
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 28 Apr 2004
Poruke: 3603
Mesto: adelaide australija/subotica srbija

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 21, 2005 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja to sve na brzinu i ne volim da nekoga cekam
 
Ksenija_86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Avg 2004
Poruke: 1057
Mesto: Beograd-Medak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 21, 2005 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se ne spremam nesto expesno niti sam spora,nego jednostavno isplaniram koliko mi vremena treba i to je to!
organizujem sebi sve!
znam mnogo ljudi kojima treba jos vremena!nije mi tesko da sacekam 5 minuta,ali obicno oni kad vide ka sam ja spremna da ih sacekam to njima predje u naviku i jednostavno se opuste i to uvek rade!i to se UVEK produzi na mnogo vise od 5 minuta!Umela sam cak i da cekam po pola sata -sat na nekog da se spremi ili da dodje!Ali vise ne,5 min mogu da sacekam ,i to ako taj neko to ne radi uvek...
Rolling Eyes

_________________
...krijem te u uglu oka svog...
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 22, 2005 10:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma isplaniram i ja sve....ali kad god idemo negde zajednop vecito sam u frci..mislis da je losa organizacija???? Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 22, 2005 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve zavısı za gde ı zasta se spremam...
Nekad znam da se spremım dosta ranıje pa se smaram tog vremena...a nekad znam da kasnım jer mı treba ne 5 vec 55 mın.
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 22, 2005 9:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma meni uvek treba 5 minuta..a ovaj moj kad dolazi po mene, zove me da sidjem jedno 20 minuta pre nego on dodje.. Smile

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 22, 2005 10:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eeee tih 5 minuta Very Happy
kod mene je tako da mi ne fale tih 5 minuta jer ,ako je receno da se krece u 17h primera radi onda sam spremna i pre tog vremena.Jedino moze da me omete nesto oko dece pa da onda bas budem u 17h gotova.Inace sam ja ta koja ne voli da ceka pa onda gledam da i mene niko ne ceka.

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
Ksenija_86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Avg 2004
Poruke: 1057
Mesto: Beograd-Medak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 24, 2005 10:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa verovatno je losa organizacija!
jednom izracunaj koliko ti vremena treba da se spremis otprilike!i uvek na to vreme dodaj jos 10-15 min za svaki slucaj!i onda kad stvarno negde treba da odes, toliko odmeri od vremena kad treba da budes spremna i eto!
jos ce ti ostati lufta,veruj mi!

al sve je u planiranju!veruj mi!

_________________
...krijem te u uglu oka svog...
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 12, 2005 8:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ka da se spremam u vek mi treba jos bar 5 min od onoga kad kazem

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 13, 2005 12:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja uvek i svuda opasno kasnim.... sta cu takva sam Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Jos samo 5 minuta Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 1 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon