www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jos samo 5 minuta
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Alexxxxandra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2007
Poruke: 175

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 27, 2008 3:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postujem tudje vreme!!!!!!!
A ne volim ljude koji to ne rade kad sam ja u pitanju!


 
_sonja_
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 03 Jan 2008
Poruke: 19
Mesto: Prokuplje

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 01, 2008 8:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jojjjjj uvek Very Happy
 
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 01, 2008 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne.mrzim kasnjenje!Ako smo se dogovorili u 8h,neka bude u 8:00h ni minut ranije ni minut kasnije.A meni ako treba tih 5 minuta,pocecu ranije sa sredjivanjem..ali zato on..on je druga prica,i to mi vec ide na zivce! "cucemo se sutra" i onda ga ja cekam ceo dan,i nista..i posle ga nema jedno 7 dana..jedino kada ja kasnim je ako me zabole d*pe za to mesto gde idem,ili ako nije do mene,.,.kasni bus itd...
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 05, 2008 2:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, nikada mi tih 5 minuta nije potrebno, osim kada treba ustati iz kreveta Mr. Green Spremanje mi ne oduzima mnogo vremena, jer nisam od onih sto stoje sat vremena pored gomile odece, a onda sat vremena ispred ogledala Rolling Eyes Postujem tudje vreme, ali isto tako volim da se i moje vreme postuje, a da sam mislila da se nadjem 5 minuta kasnije sa nekim, onda bih taj "sastanak" i zakazala 5 minuta kasnije Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
boj@nic@
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 02 Okt 2008
Poruke: 93
Mesto: moj topli krevet

denmark.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 22, 2008 10:42 am    Naslov poruke: ... Na vrh strane Na dno strane

kada ja kazem jos 5 minuta,to zna da se oduzi na pola sata,a zbog tih 5 min,redovno kasnim gde god da idem
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 22, 2008 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se to desilo mozda svega 2 puta..

Mrzim kasnjenja i verujem da svako moze stici ukoliko sebi unapred odredi koliko mu vremena treba za spremanje i td..
Ja i kad sam u drustvu uvek stignem prva i cekam i posle vicem na drustvo jer kasne Mr. Green
 
idaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jul 2007
Poruke: 110
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 23, 2008 1:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hjojjj to mrzim, trudim se da uvijek ispostujem dogovoreno vrijeme, jer znam koliko me izludjuje to, uh
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 25, 2008 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se to ne događa,ne volim da kasnim i ne dopuštam si to..ali zato on to radi redovito i to me nekad zbilja jako zivcira....on uvijek ima vremena...dok ja uvijek nekud zurim

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 29, 2011 1:28 pm    Naslov poruke: Re: Jos samo 5 minuta Na vrh strane Na dno strane

pinkie je napisao/la sledeće:
Polazim od sebe..ma gde god krenula,naravno sa jacom polovinom, uvek mi fali onih 5 minuta.Mrzim da kasnim, i kad idem sama negde nikad mi se ne desava, ali kad sam sa njim, tih 5 minuta prilikom sminkanja, presvlacenja, stavljanja parfema, ili makar proveravanja da li sam iskljucila sve uredjaje u kuci mi uvek fali. I znam da to ume da stvori jako veliku nervozu kod njega, ali mi se konstantno desava.
Treba li vama tih par dodatnih minuta? Shocked


Nikad. Ne kasnim ni da lemeši padaju, samo me smrt moja ili tuđa može spriječiti i uopšte ne shvatam ljude koji kasne bez ozbiljnog razloga. Kašnjenje je jedan samo ružan običaj, ružna navika i nepoštovanje prema onome ko čeka. Zato se potrudite i organizujte. Nema opravdanja, za to zaista nema opravdanja. Ni za posao, ni za sastanke, ni za šta. Možemo uvijek stići na vrijeme, samo je stvar u tome što nismo svi savjesni i što malo mislimo na onog ko čeka, a više na neke naše dodatne sitnice koje nam oduzmu vrijeme, a tako su besmislene.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 27, 2011 1:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne,ja se spremim jako brzo,a i ne volim da kasnim,ne volim da me cekaju a ne volim ni ja druge da cekam Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Jos samo 5 minuta Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strana 11 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon