www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jos samo 5 minuta
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Baksuz bla
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 30 Nov 2004
Poruke: 38

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 09, 2005 2:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni uvek fali, ali ne 5 nego 20 minuta! Sta cu, znam da je ruzno, ali uvek kasnim. A sto je jos gore, koliko god da kasnim uvek sam ja ta koja stigne prva, jer moj decko uvek kasni bar minut vise! 8)

 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 10, 2005 12:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oo treba mi Very Happy obicno i vise od 5 minuta,ruzna navika al mene uvijek moraju cekat Mr. Green

_________________
 
rara
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 10 Jul 2005
Poruke: 485
Mesto: Yverdon

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pocni ranije da spremas i nece ti trebati ni sekunda
 
milo_moje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 84
Mesto: velika gorica

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mana doduše imam ful puno, al kašnjenje nije jedna od tih, hvala bogu!!!! ja zapravo mrzim kad netko kasni, tako da se ja trudim ne kasnit jer onda pretpostvljam da će se i oni jednako frustrirano osjećat kao i ja u takvoj situaciji. to je u stilu onoga - što ne želiš da drugi tebi radi, nemoj niti ti njemu 8) tako da ja radije dođem ako treba i pola sata ranije na dogovoreno mjesto.... što je sigurno, sigurno je Razz
 
tv
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Maj 2005
Poruke: 428

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mrzim da kasnim i mrzim da cekam... U sekundi se spremim a ako ne zna da cijeni moje vrijeme onda ga ni ne cekam... Uvijek se moze desiti nesto ne daj boze, ali ako nema dobrog izgovora onda...
 
milo_moje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 84
Mesto: velika gorica

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e, ja sma frenda jednom čekala 45 minuta.... toliko je naime kasnio... a kako sam aj još došla ranije... uh!
 
Monica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 23 Apr 2005
Poruke: 108

italy.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 2:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne... Ja nikad nekasnim na sastanke,i nevolim da nekog ja moram da cekam...To mi strasno ide na zivce
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma gde god da idem ja moram da kasnim a to me strasno nervira.Cak se nekad spremim na vreme pa dok cekam u zadnji cas mi nesto iskrsne i opet kasnim,uzas!

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
1979
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Nov 2005
Poruke: 86
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 17, 2005 7:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jos 5min, mislim da mi je to bilo prvo sto sam progovorila!
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 17, 2005 7:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne... Ja se obicno brzo spremam, mrzim da kasnim, ok desise ali retko retko kad.
U glavnom drugi kasne ne ja...
 
ambrozija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 25 Jun 2004
Poruke: 87

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 20, 2005 12:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja cesto kasnim, a to je zato sto sve krecem u poslednjem trenutku da radim, a opet hocu sve da zavrsim iako nemam dovoljno vremena i morala bih nesto da zrtvujem. Sta da radim, tesko pristajem na kompromise, uvek je sve ili nista...5 minuta bi uvek dobro doslo
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 20, 2005 12:35 am    Naslov poruke: Re: Jos samo 5 minuta Na vrh strane Na dno strane

pinkie je napisao/la sledeće:
Polazim od sebe..ma gde god krenula,naravno sa jacom polovinom, uvek mi fali onih 5 minuta.Mrzim da kasnim, i kad idem sama negde nikad mi se ne desava, ali kad sam sa njim, tih 5 minuta prilikom sminkanja, presvlacenja, stavljanja parfema, ili makar proveravanja da li sam iskljucila sve uredjaje u kuci mi uvek fali. I znam da to ume da stvori jako veliku nervozu kod njega, ali mi se konstantno desava.
Treba li vama tih par dodatnih minuta? Shocked


kad bi znala da postoje klonovi, pomislila bih da su nas klonirali u ovome Smile uvek su mi u pitanju ta 5 minuta, pa makar samo jos da istresem pepeljaru

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Jos samo 5 minuta Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 3 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon