www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jos samo 5 minuta
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 02, 2006 3:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne da mi treba 5 nego 55! Vecito kasnim, pogotovo sa njim, valjda zato sto zelim da budem strogo tacno. I najvise kasnim jer "nemam sta da obucem".


_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
kika_sd
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 554
Mesto: ni tamo ni ovamo

djibouti.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 2:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad se spremam a on je vec spreman i prica mi da pozurim ja se duze spremam,sto mi viise prica da pozurim meni treba vise vremena.A kad cuti ja to zacas!

_________________
"Ja jos kradem dane Bogu,ja jos umem,ja jos mogu da sam sebi stvorim neki mir.Jos sam sretan sto postojim,pisem pesme,zvezde brojim,jos sam onaj isti vetropir..."
 
SlatkaTajna88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Sep 2006
Poruke: 20

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kod mene je dosad bilo da decku treba tih 5 minuta joj mrzim to...
 
kristinche
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 05, 2006 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se nekiad ne kockam neshto preterano , poshto sam sportski tip..Ali uvek imam obichaj da kasnim .. i uglavnom oko 5 min .. Tako da to ispunim..Al dok sam sa njim uvek se setim kako mi nedostaje neshto ..pa tako da mi treba i tih 5 min Very Happy
 
sanjica980
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 393
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne treba mi dodatnih pet minuta,a kod tebe je to mislim sve na nervnoj bazi

_________________
ljubav je gospodar, a ti si rob
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 12:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

brzo se spremam, i uvijek ja čekam druge,ali ne samo 5 min, traje to nekad i duže
 
inferiorna_akasha
*Djevojka iz kolektiva*
*Djevojka iz kolektiva*



Godine: 36

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 5621
Mesto: ...U zemlji maštanja...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 3:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni ne....Stvarno se brzo spremim i krenem dosta ranije nego što se nađemo...Ali nekad namjerno zakasnim, neka se malo pecka Wink
 
milenaaaa_bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 18 Avg 2006
Poruke: 121

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 5:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne zato sto ne volim kad neko kasni pa ni ja ne volim da kasnim
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 4:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moje decko je taj koji vijek kasni....tako da ja stignem da obavim sve na vrijeme..a jos i njemu prigovorim..he...nemam s dodatnim minutama problema

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
vesnabgd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 29

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mrzim kada neko kasni...
iz tog razloga nikada nikgde ne kasnim...
osim iz opravdanih razloga Laughing
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 24, 2007 2:19 am    Naslov poruke: Re: Jos samo 5 minuta Na vrh strane Na dno strane

pinkie je napisao/la sledeće:
Polazim od sebe..ma gde god krenula,naravno sa jacom polovinom, uvek mi fali onih 5 minuta.Mrzim da kasnim, i kad idem sama negde nikad mi se ne desava, ali kad sam sa njim, tih 5 minuta prilikom sminkanja, presvlacenja, stavljanja parfema, ili makar proveravanja da li sam iskljucila sve uredjaje u kuci mi uvek fali. I znam da to ume da stvori jako veliku nervozu kod njega, ali mi se konstantno desava.
Treba li vama tih par dodatnih minuta? Shocked


Pa... ne... U suštini mrzim da čekam nekoga, a onda samim tim ne volim ni da kasnim... Trudim se da, uvek, izračunam koliko mi vremena treba, i obično budem 5 minuta ranije spremna... onda mogu da još jednom, za svaki slučaj, pregledam da li sam sve uradila, što sam trebala...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
jelena90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 06 Okt 2006
Poruke: 433
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 27, 2007 1:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni uvek treba tih pet minuta...stalno kasnim...jbg neko mora i to... Very Happy

_________________
Nocas nek misle da sam ku#va,da je vredno telo moje,nocas me ljubi ko god zeli,a ja cu zeleti usne tvoje,nocas nek vino utice na mene,nek me boli i vredja pogled tvoj,nocas me mrzi i ja cu mrzeti sebe,ali ne zaboravi NOCAS SAM KU#VA SAMO ZBOG TEBE!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Jos samo 5 minuta Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Strana 9 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon