www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Domaca hip-hop scena
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 3:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da njih sam zaboravio da pridodam tekstu. Inace, tekst je star.
Hhmmmm, K2, Duck, B3, Funky G, Dr. Iggy i slicni stil muzike ne bih uopste svrsato u REP, posto to uopste nije ni blizu repa. Oni su vise u nekom DENS fazonu.

Atheist Rap uopste nije rep grupa, dok 357 je uslo u te vode ne znam ni sam kako, ali Straight Jackin i 357 bi se vise opisalo kako si i sam rekao malo malo repa za zacinjenim rokom.



_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 5:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, a "Atheist rap" je obrnuto: rok koji je malo zacinjen [u nekim pesmama] sa repom.

A "Straight Jackin"... tu ima svega i svacega. Ako je JP pravio muziku za rep scenu onda neka se bavi repom. Ovo ne znam kako bi drugacije opisao nego: "Idem sutra na planinarenje pa cu poneti ronilacku opremu".

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Icy_Girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Avg 2006
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 07, 2006 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nade ima....Samo je problem sto u nekim mestima nema puno likova koji podrzavaju hop...Znam da se MArchelo i ostali trude da se vucaraju kroz sve gradove Srbije,trudeci se da prosire hop,ali...Nema toliko hop koncerta koliko ima samo Cecinih...
Ne osudjujem ja nikog,ali ljudi,da li ste vi videli kako one izlaze na scenu?Meni je muka kad pored mene prodje devojka kojoj mozes da vidis sve kao da je gola,a ona je obucena kao njeni uzori sa tv-a...

A imam nesto da kazem za Juice-a...
Bio je koncert u Zr-u...Znaci,nije se skupila neka masa,ali...Nije zato sto ne gotivimo hop vec nije bilo dobro organizovano...No,to nije ni bitno...Ono sto je bitno je to da:
1.On u par pesama kaze kako se nece prodati,kako je blabla njesra,a zatim snima pesmu sa Djoganijem...
2.Peva o ku**ama,kako su one blablabla,a i on ih obozava...
3.Izveo je 2 devojke od 15 godina na binu(a one su bile obucene kao Tina) i one su se vrtele oko njega...'vatao se sa njima,pipao ih,zadovoljavao svoje muske potrebe ITD.
4.I sto je najgore,rekao je da ce nam na koncertu biti extra.."Bice luda zurka,sad cete videti sta je hop zurka"...Zatim je decko lepo pevao(Zavijao)uz teske narodnjacine,Djoganija i kompaniju...Od 30 min(koliko je trajao koncert),on je 25 min pevao narodnjake...Samo 5 min je pevao svoje pesme...
Inace koncert je trajao samo 30 min jer smo mi posle 30 min svi bili razocarani...Pokupili smo se i razocarano otisli...Ocekivali smo nesto extra....
Ali je zato 'chelo odradio extra koncert...Bila sam odusevljena....Decko je stvarno nesto posebno...Txt-ove pise srcem i to mi se najvise svidja...
Hop txt-ovi su veoma realni....Moji roditelji nisu uopste bili odusevljeni sto slusam hop...U pocetku je bilo jako tesko...A tad sam slusala samo strani...A kad sam pocela i domaci,moji su ludeli...JAko su im smetale psovke...Vremenom su shvatili da to nisu samo psovke...Terala sam ih da slusaju pesme koje ja slusam namerno pojacavajuci ton kad su oni tu...Sad nemaju nista protiv moje zike...
Za nas hop ima nade,samo bi trebalo da postoje organizacije(u svakom gradu po jedna) koje ce pokusati da upoznaju nas narod sa carima hop muzike...Bilo bi extra kad bi takve organizacije postojale i kada bi one medjusobno saradjivale...
Da ja ne smaram vise....PoZz

_________________
Icy Pozz From Icy_Girl
 
Zloky
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 687
Mesto: Buna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 6:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni su njihove pjesme bolesne iskreno

_________________
Ništa mi ne može ovaj DaN pokvarit!!!!!!!!!!!!!
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 6:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I meni, ali znas ono: "ko o cemu - baba o uštipcima"...

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
ivaaaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Avg 2006
Poruke: 192

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 12:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema nade..sad su narodnjaci na tapeti
 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ivaaaaaa je napisao/la sledeće:
nema nade..sad su narodnjaci na tapeti


Ja se ne slažem sa tobom..Možda ne voliš dovoljno hop pa zato imaš takvo mišljenje ali dobro..Svakakva muzika će se uvek slušati i biti na tapeti,kao i hop koji ja volim jer bukvalno svaka pesmica koju oni napišu ima svoju poentu,realna je i zna se šta je ,,pisac hteo da kaže,,. Ja volim slušati raznovrsnu muziku pa čak i narodnu, ali smatram da za naš hop uvek ima nade, uvek će biti pesama koje će biti dobro napisane i zvučne i trajaće godinama, ne samo jedno leto...
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 10, 2006 11:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne verujem da ce biti ta muzika buducnost mada nikad se nezna...ali trenutno sve narodna muzika vlada pa da cak zabavna slabo se slusa,mozes da zamislis...
 
Venceremos
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 3351
Mesto: Santa Clara

cuba.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajzak Legenda,pa vi pricajte sta god hocete 8)
 
zumi
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 21 Sep 2006
Poruke: 17
Mesto: sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 9:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

edo maajka je zakon

_________________
OBOGATI SE ILI UMRI POKUSAVAJUCI
 
vtb:)
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 16 Mar 2005
Poruke: 213
Mesto: Kac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 06, 2006 4:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

21. vek je - već - možemo sve:
svi braća i sestre, globalno s*anje, što da ne?
21. vek je - tek - počelo je:
možeš biti sve što nisi a tako gotivno je!
21. vek je - već - možemo sve,
pa i da se vratimo na grane među majmune!
...i zato, pruži ruku, svi na Šaradu, svi na skup!
Sad je kul biti kul, biti geeeeeeej...
...biti glup...

_________________
"Mislim da neke misli treba da ostavim u mislima"
 
medovuk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 243

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 06, 2006 4:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima buducnost ali u nekoj komercijalnoj verziji kao obrada trenutnih hitica stranih koji vuku na hip hop
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Domaca hip-hop scena Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  sledeća
Strana 10 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon