www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Domaca hip-hop scena
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
jimmy012
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 20, 2008 12:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A Deniro....Po meni on ima najbolju liriku,u istom je rangu kao Marchelo....I komercijala....Za 2Paca zna ceo swet....Da nije i on bio komercijala?!

 
Johnson_Everton
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Feb 2008
Poruke: 43

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 05, 2008 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slusam u poslednje vreme Prti Bee Gee, poslednji album -Tacno u pre podne- i onaj raniji -Moskri 77-05-. Wikluh Sky -Ortaci ne znaju-, mada maltene sve njegove pesme se razlikuju jedna od druge, drugacija tematika, rima itd. ( po meni nesto drugacije od onih standardnih)
Tu je Bvana...najludji...-Ko je krao jogurt- Laughing
Ranije sam gotivio i Bauk Squad (manje poznati, ali su jaki i dalje).
 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 09, 2008 4:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da definitivno nema nade dok juice radi duete sa minom i ivanom gavrilovicem ono turbo-folk-rep novi pravac....samo pogledaj ovu temu od 10-tak stranica i pogledaj neku folkersku o nekom pevacu,znaci ne uopste o narodnoj muzici nego o pojedincu,i sve ti je jasno.

_________________
kokos
 
cerisilo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Mar 2008
Poruke: 59

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 16, 2008 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja obozavam Nidzu Bleju
 
Stefan-chb
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 01 Sep 2005
Poruke: 530

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 02, 2008 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jel cuo neko da se raspada bad copy???? ako jeste,zasto???
 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 02, 2008 12:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam nesto kao nacuo....kao da ce sky da ide vani da radi solo,kao ima neke ponude,mada nezvanicno Smile

_________________
kokos
 
stefica_delija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 13 Avg 2006
Poruke: 20
Mesto: Montenegro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 08, 2008 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Af..imamo hip-hop scenu! Obozavam nas hip-hop..ne neki prejak i tvrd..ali Elitne odrede, Dragona, Denira, CYA, Tribala, Shailu, Marchela, Maajku, Struku, Shortya...ma sve!!

Ne verujem da se Copijevci raspadaju, jer sam cula da sada rade neki projekat, novi cd..naravno ajs i sky zajedno...
u svakom slucaju, ne bi valjalo..



[Edit: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]

_________________
stefica_delija 3242
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Domaca hip-hop scena Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strana 12 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon