www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

JK 2005 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 22, 2005 11:18 am    Naslov poruke: JK 2005 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na vrh strane Na dno strane

od 10 pesama na cd ima jedno 8 extra hitova!!! CD je super, Jelena je prevazisla sva moja ocekivanja.... nabavite Cd brzo jer je super Smile)) Very Happy Very Happy Very Happy

 
Madmax86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 21 Okt 2004
Poruke: 339
Mesto: Belgrade

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 22, 2005 12:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E Xarice gde si nabavila CD?
Jel ima negde da se skine? Smile

_________________
Pobesneo Max Twisted Evil
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 22, 2005 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehe nema da se skine...jos uvek....ipa kupila brate i to original....greota mi da kupujem fush Smile
 
sekula_au
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 28 Apr 2004
Poruke: 3603
Mesto: adelaide australija/subotica srbija

australia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 22, 2005 2:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

je nebi i da mi daju dzaba cd
 
Madmax86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 21 Okt 2004
Poruke: 339
Mesto: Belgrade

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 22, 2005 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajde neko od admina kad bude imao disc neka postavi pesme.
Moze? Smile

P.s. A ti Xara javi se, pa mozemo zajedno da preslusamo pesme Wink

_________________
Pobesneo Max Twisted Evil
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 22, 2005 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajde kad ti Max kupis disc posalji nam Razz Lakse je tebi kupiti u Bgd nego meni u Izraelu RazzRazzRazz

Zrtvuj se malo i ti za nas Laughing

_________________
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 22, 2005 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mad pa mozes i ti mene da zoves pa cemo zajedno da ga preslusamo Embarassed Embarassed Razz
 
Madmax86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 21 Okt 2004
Poruke: 339
Mesto: Belgrade

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 23, 2005 10:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vazi Xarice Smile

P.s. Sanjice ja mogu da ga kupim ali kad bi ti slao to bi trajalooo...
Ja mozda jedini idem preko telefona na internet u 21 veku Smile

_________________
Pobesneo Max Twisted Evil
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 23, 2005 10:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Madmax86 je napisao/la sledeće:
Vazi Xarice Smile

P.s. Sanjice ja mogu da ga kupim ali kad bi ti slao to bi trajalooo...
Ja mozda jedini idem preko telefona na internet u 21 veku Smile
Nisi jednini, i ja idem preko telefona... i modema al' kako je nekada radilo, sad je super Smile

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Madmax86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 21 Okt 2004
Poruke: 339
Mesto: Belgrade

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 23, 2005 10:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E sad mi je vec malo laknulo Smile

_________________
Pobesneo Max Twisted Evil
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 23, 2005 10:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

- off-topic

pa pazi, sta mozes bolje u ovom trenutku da ocekujes u zemlji Srbiji... aDSL jeste stigao ali za sada samo u Beogradu i to samo na 10-ak centrala, a broj onih koji su ga dobili i poceli da koriste skoro da mozes prstima da nabrojis... a sezampro i ostali udarili reklame na sva zvona, a onda se ti normalno obradujes i pocnes da zoves i zoves i zoves i dobijes odgovor da od toga nema nista ako nisi u BG-u i to samo u odredjenim delovima grada...

drugo resenje je cabel net koji je dosta ogranicen... posebno ako je u pitanju SBB, a zatim i wireless koji moze da bude ok ali ne uvek... i tako kako god da okrenes ostaje ti jedina sigurna stvar, telefon Smile

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Madmax86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 21 Okt 2004
Poruke: 339
Mesto: Belgrade

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 23, 2005 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma znam, sve znam, mi smo zadnja rupa na svirali sto se toga tice Smile

P.s. Ko zeli da skine novi album karleuse 2005 neka posalje private poruku, ili cu ja poslati poruku adminima pa da oni skinu pesme i stave ovamo na sajt.

Pozdrav!

_________________
Pobesneo Max Twisted Evil
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> JK 2005 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon