www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Moze li se povratiti izgubljeno poverenje??
Strana 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 22, 2005 7:47 pm    Naslov poruke: Moze li se povratiti izgubljeno poverenje?? Na vrh strane Na dno strane

Koliko vam je vremena potrebno da povratite izgubljeno poverenje??
Da li je tako nesto uopste moguce???

jer znate kako se kaze...

I put kad te neko zajebe - moguca greska
II put kad te neko zajebe - njegova greska
III put kad te neko zajebe - tvoja greska



_________________
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 23, 2005 8:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cinjenica je da se jednom izgubljeno poverenje jako tesko vraca.Mogu da pricam o tome jer sam upravo to iskusila na sopstvenoj kozi.Kazu koliko je vremena trebalo da se izgubi, duplo vise vremena treba da se povrati.Ali verujem da moze...Sigurna sam da moze. Ako je osobi koja zeli da povrati poverenje zasiat stalo do toga.

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
valchala
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 09 Feb 2005
Poruke: 1045
Mesto: ma gde to bese???... aaaa... pa ispod kruske, naravno!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 23, 2005 8:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a sta to prepati, crna pinkice, pa si tolko ogorcena?
 
piposi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 28 Feb 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 10:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u vecini slucajeva ne dopustam treci korak. jesam glupa,ali ne i idiot Laughing
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa svakom dajem jos jednu sansu jer svi mi gresimo a polazim prvo od sebe jer ima puno slucajeva u kojima sam ja bio taj koji je prokockao necije poverenje i znam kolko mi je tada bilo stalo za jos jednom prilikom!
Kod osoba do kojih mi je stvarno stalo se vise ne kockam...suvise je velik ulog i jos veca sansa da se izgubi!
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 01, 2005 8:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poverenje se teško stiče, ali se zato jako brzo gubi.
I slažem se sa Pinkiem, duplo više vremena treba
da se povrati nego što je trebalo da se stekne.
Pošto svi greše, ja sam rada da pružim nekom drugu
šansu, ponekad i treću u zavisnosti od greške, ali
kad kažem dosta....... onda je to stvarno dosta Twisted Evil

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 01, 2005 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve se moze kad se hoce... I ja mislim da svako zasluzuju drugu sansu, ali ako me zaista i tad razocara ili izneveri, nema 3. sreca! Svako treba da uci iz svoje greske, ali iz prve a ne druge i trece, jer onda ce i dalje da gresi.

Mislim da je tesko da imam poverenje u coveka koji me jednom razocarao, ali ako mi je stalo do njega cu mu pruziti priliku da mi dokaze da mogu opet da mu poveravam stvari!
 
tasha83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 12
Mesto: ada

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 11:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tesko je ponovo povratiti izgubljeno poverenje, zavisi mnogo od toga ko ti ga je oduzeo...
 
neli71
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 13 Dec 2004
Poruke: 26
Mesto: germany

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 8:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad se jednom izgubi poverenje onda nikad ne moze biti kao pre!
 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednom izgubljeno tesko se nalazi ponovo...Ne kazem da ne moze..ali tesko!

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
draganamj
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2004
Poruke: 571
Mesto: pogodi gde

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 11:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja se slazem sa darkom da nesto sto je izgubljeno tesko se ponovo nalazi... ja ne bih nikada zaboravila sta mi je neko uradio cak i kad bih mu oprostila
 
ZvezdanaST
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 09, 2005 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neznam, jako sam naivna, ali ako ma 2 puta neko zaj*** treceg puta nema!

_________________
Zvezdana
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Moze li se povratiti izgubljeno poverenje?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  sledeća
Strana 1 od 23

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon