www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Moze li se povratiti izgubljeno poverenje??
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
sara1410
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Feb 2003
Poruke: 9
Mesto: bec/austrija

PorukaPostavljena: Pet Mar 11, 2005 12:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve zavisi o cemu se radi. Ako je neka "mala" laz, mislim da je lakse oprostiti i polako opet povratiti poverenje. Ali mislim kad je u pitanju prevara ili slicno, da je to jako tesko ustvari skoro nemoguce da stvarno skroz imate opet poverenja u svog partnera....

 
Hristina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 11, 2005 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, slazem se. Zavisi o cemu se radi, i koliko ti je stalo do osobe koja te je izneverila. Kod mene to jako tesko ide. retko pruzam drugu sansu. Izuzetak mogu napraviti, ali to se desava samo ako mi je do osobe jako stalo, i ako znam da se kaje
 
ture
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 10:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni izgubljeno poverenje mozes povratiti,ali samo donekle.Nikada nece biti kao sto je bilo, u to sam siguran
 
Ksenija_86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Avg 2004
Poruke: 1057
Mesto: Beograd-Medak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ture je napisao/la sledeće:
Po meni izgubljeno poverenje mozes povratiti,ali samo donekle.Nikada nece biti kao sto je bilo, u to sam siguran

uze mi reci iz usta! Rolling Eyes

_________________
...krijem te u uglu oka svog...
 
z-sveti-jovo-88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 231
Mesto: forced emigration

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 10:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mogu rodbini ali prijateljima nikada!!
 
davorka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 1:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je nedavno rekla jedna kolegica,kada je cula da ne razgovaram sa svojom tetkom:"covek je toliko velik,koliko moze oprostiti".Mislim da je u pravu.
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 8:52 am    Naslov poruke: Re: Moze li se povratiti izgubljeno poverenje?? Na vrh strane Na dno strane

Yasmin je napisao/la sledeće:
Koliko vam je vremena potrebno da povratite izgubljeno poverenje??
Da li je tako nesto uopste moguce???

jer znate kako se kaze...

I put kad te neko zajebe - moguca greska
II put kad te neko zajebe - njegova greska
III put kad te neko zajebe - tvoja greska


Kinezi imaju jednu uzrecicu o izgubljenom povjerenju koju sam zaboravio ali kaze nekako ovako:
Razbijeno ogledalo moze se lako zalijepiti no na njemu ostaju tragovi po kojima znas da je nekad bilo razbijeno.
Tako jednostavno a tako mudro receno... Very Happy
 
Avetinjak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 19
Mesto: earth ...

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 9:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano nemaju Kinezi za badava jednu od najvecih svijetu poznatih riznica poslovica vjeruj mi Smile

Tako je isto kod mene. Oprostiti mogu, ali zaboraviti nikada ne mogu. A samim tim shto ne mogu da zaboravim dugo vremena ce me drzati rezervisanim, a poslije tog vremena ce uvijek ostati ti tragovi koji ce me podsjetiti na to. I moze to biti toliko tanano da skoro i ne postoji ta rezervisanost, ali opet ce biti tu.

_________________
... mine alone is the country of my soul ... panta rei ...
 
lovegoddess
Veštica
Veštica



Godine: 42

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 6554
Mesto: Hidden island...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 9:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako neko jednom izgubi moje poverenje tesko da ga moze povratiti. Mozda mogu da sa nekim ostanem i dalje u OK odnosima, ali vise nikad necu imati poverenja u tu osobu.
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 10:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da ga vise nikad nije moguce vratit kad ga jednom izgubis....

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 10:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne, i to definitivno......
to je stvar koja se gubi samo jednom.....
"ostali samo dugmici"

_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 12:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:

Kinezi imaju jednu uzrecicu o izgubljenom povjerenju koju sam zaboravio ali kaze nekako ovako:
Razbijeno ogledalo moze se lako zalijepiti no na njemu ostaju tragovi po kojima znas da je nekad bilo razbijeno.
Tako jednostavno a tako mudro receno...

divna uzrecica....i pre svega taaaako tacna.....

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Moze li se povratiti izgubljeno poverenje?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  sledeća
Strana 2 od 23

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon