www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Moze li se povratiti izgubljeno poverenje??
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
zasto banovan?
Upozorenja: 2 od 3

U INAT BAGRI
U INAT BAGRI



Godine: 113

Datum registracije: 28 Apr 2008
Poruke: 1523
Mesto: za sankom

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 31, 2008 5:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Potpuno izgubljeno povjerenje odlazi u nepovrat a ako je neko spreman da oprosti i krene iznova,uvijek ima nade.



[Edit by :LOL:: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.]



_________________
Jedan i jedini duplirani član, HELLBRINGER.

U inat svima,bez mane i straha.

Hajdemo dalje,moja tugo,
tamo gdje nas ne zna niko,
pričo moja iz djetinjstva,
na tebe sam navik'o...

Mijenjam ženu za dvije krave,šifra PROŠIRUJEM KAPACITET!

Sva vlast rakiji !!!
 
duca19
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 05 Avg 2008
Poruke: 152
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 01, 2008 3:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad izgubis necije poverenje vise nista nije isto,a i mnogo je tesko da ga povratis. I kad ga povratis uvek ce postojati neki crv sumnje!!! New Spiral
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 12, 2009 2:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ko me jednom zaebe taj neće sigurno više nikada.jer kakva bi trebao biti budala da te neko zaebe dva puta ili tri.neke stvari mogu da oprostim i brzo zaboravim.
ali kad bi mi neko baš nešto uradio istom mjerom bi mu vratio odmah.
ovo je samo ako bi mi neko nanijeo neko zlo porodici i mojim prijateljima.
a lično sa onim skim sam dobar nikada nisam izgubio njegovo povjerenje i obrnuto.
to su moji prijatelji iz djetinstva i porodica .a za ostale ne marim puno .
ali im nedozvoljavam da me nekako pređu.tako da neznam ,niti sam morao nekada da vraćam svoje povjerenje jer nisam imao potrebe.a tako isto nikada nisam nekoga od ovih gore meni jako bitnih ljudi u životu zaebo ili izgubio povjerenje. Very Happy

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 12, 2009 7:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je jako tesko, prosto nemoguce da otvoris srce kad te neko povredi i slaze...jako je tesko...ja oprastam al ne zaboravljam

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 12, 2009 8:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemože tačka



[Edit by :LOL:: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.]

_________________

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Moze li se povratiti izgubljeno poverenje?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Strana 23 od 23

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon