www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Steroidi
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
kuracmeho
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 23 Feb 2005
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 23, 2005 12:04 pm    Naslov poruke: Steroidi Na vrh strane Na dno strane

Molim da bilo ko ko je uzimao ili uzima steroide napise da li su stvarno stetni i da li se mogu uzimati.Gde se mogu kupiti
hvala


 
dr@gan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 28
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 23, 2005 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da su stetni to se ve moze drugacije srediti!!sve zavisi sta ti hoces da li masu ili definiciju!!Za teretanu ti je naj vaznije da dobro spavas,da se hranis dobro i to 5 puta dnevno,da ne pijes alkohol ni gazrane sokove zbog dehdracije!!Ne znam odakle si ali u svakom gradu imas prodavnicu odes do njih ono ce ti sve reci naj bolje za tebe !! Very Happy Smile

_________________
orinoko porfaor stavi noge u lavor,ljovisna porqe prao sam ih malo pre!! Smile)
 
beckham
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2004
Poruke: 124
Mesto: Pancevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 24, 2005 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stetni su,ustvari sve zavisi za sta hoces da ih koristis,ako ih koristis u profi bodybildingu onda ti mogu pomoci i to dosta,a ako planiras da ih koristis za teretanu-onako amaterski cisto da lepo izgledas,onda ti STEROIDI ne trebaju,najbolje ti je bez icega,onako cisto prirodno,a ako ti je bas stalo do toga da se kljukas necim onda ti predlazem CREATIN i GLUTAMIN,oni su ti kao na nekoj prirodnoj bazi nisu strogi doping a daju ti snagu za jake treninge i masu,ja sam ova dva koristio kada sam bio u Crvenoj Zvezdi-VATERPOLISTA SAM,i mogu ti reci da su zahvalni
 
adi_tz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Dec 2004
Poruke: 10

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 1:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja kolko znam statni su i ja ih nikada ne bih uzimao
 
bukvicvns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 01, 2005 2:35 am    Naslov poruke: Steroidi Na vrh strane Na dno strane

Nikad ih nisam ni koristio niti cu. majka priroda sve uradi sa puno tegova i puno vezbe
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 01, 2005 2:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tacno bukvicvns

samo cista vezba....
a ko pocne da ih uzima morace stalno da se ne izduva... a vremenom dolazi do ostecenja jetre prostate i jos nekih organa pa cak dolazi do tumora tih organa....
ali najbitnije je piti dosta vode...

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
ULT_RAS
~ Voli svog Anđelka ~
~ Voli svog Anđelka ~



Godine: 41

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 5456
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 01, 2005 8:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako vec hoces da uzimas nesto uzimaj proteine i amenokiseline a steroide nikako

_________________
 
guser
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 01, 2005 9:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako vec nisi pokusao nemoj ni pocinjati dobri nemogui nikako biti.
 
SCHegi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Mar 2004
Poruke: 14

PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 2:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoje steroidi koji su stetni i koji nisu.Ti koji nisu oni su od prirodnih biljaka. 8)
 
meoni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 21
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Steroidi su stetni!!!To je sigorno!!!!ja sam fudbaler i nikad nisam uzeo neki steroid,ali kod drugova koji su uzeli definitivno su ostali niski,a i osusli su se,jer steroide nesmes da prestanes da uzimas,ako krenes,onda ih uzimeas ceo zivot!!!!!!
 
goki_koska
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 11
Mesto: Subotica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 2:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesu stetni a mozes ih kupiti u bilo kojoj fitness radnji ili u teretani...
 
ilija5
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 02, 2005 5:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da su stetni, ali ih sportisti sve vise koriste... kao sto je neko pre mene rekao, "najmanje stetan" je verovatno creatine.... vecina ozbljinih sportista je barem to koristila. a o adrosterone ili testosterone necu ni da govorim... oni mogu gadno da te sjebu...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Steroidi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 1 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon