www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Steroidi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
kasko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 02, 2005 9:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

profesionalne sportase .. to ne bi komentirao. .
ali normalni ljudi koji se oce zjacat .. da to uzimaju ..
mislim gluposti


 
mil'ca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Mar 2005
Poruke: 9

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

SCHegi je napisao/la sledeće:
Postoje steroidi koji su stetni i koji nisu.Ti koji nisu oni su od prirodnih biljaka. 8)


mislis na tribulus... slobodno to uzimaj, samo nemoj da se zacudis ako pocnes da dobijas zenske grudi posle 3-4 meseca. ''Prirodno'' podizanje testosterona izaziva i podizanje estrogena, jer se oni uvek nalaze u istom odnosu (u zavisnosti od pola kod muskaraca ima vise testosterona a kod zena estrogena, ali oba pola imaju i jedno i drugo).

Sve dobijeno hemijskim putem je stetno, mislim na supstance spominjane u ovoj temi, cak i kreatin opterecuje jetru

p.s. ne treba menjati prirodnu ravnotezu supstanci u telu Wink
 
energy_tmac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2005
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da liko zna kakvi su uticaji preparata arginina i creatina na misicnu i kostanu masu? sta se njima postize i da li stvarno creatin ostecuje jetru
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 3:10 am    Naslov poruke: Ne uzimati Na vrh strane Na dno strane

Ako mislis da ce ti to u necemu pomoci varas se i moram ti rec da si lud.
Sta dobijas stim, raste ti misic, i to naglo, a sta je SRCE??? Misic naravno pa onda zamisli kako to utice na njega...
Razmisli dobro o tom, a i otidji kod doktora pa ces vidjet sta ce ti on reci. Sigurno da uzmes...
 
neno1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jun 2004
Poruke: 9

PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 2:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

creatin ne unista nista nije jak kao ster.
 
stari_as
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 10 Jul 2005
Poruke: 9

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 10, 2005 3:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vidite ovako, neko vreme sam se aktivno bavio kosarkom (4 god) i rukometom (2 god) + teretana + trcanje i sve sto ide uz to, nikada nisam koristio ni kreatin niti bilo kakve steoride i slicno ali posto sam prestao sa bavljenjem sportom pre 2 godine i zbog prirode posla sedim za racunarom dnevno oko 8 sati i uz obilnu ishranu Mr. Green i smanjene da ne kazem nikakve aktivnosti (osim bracnih Mr. Green ) pojavio se ogroman stomak Embarassed
iz price sa jednim pijateljem koji se aktivno bavi kosarkom cuo sam da ima neki preparat tj krema koja se maze pre treninga na stomak i kaze da je efekat fenomenalan odnosno da se gubi oko 5-10 cm u obimu struka za nekih 15-20 dana vezbanja.
Posto je ta prica stigla do mene od druga kome je pricao drug od njegovog druga .... voleo bih da znam da li je neko upucen u ovako nesto i da li zna postoji li uopste tako nesto ili je to sve neka prica tipa rekla kazala.
Takodje bitno je i ovo posto je to isuvise dobro da bi bilo istinito a hemija je cudo ako vec takva stvar postoji interesuje me da li je takav jedan proizvod stetan po organizam bez obzira sto se radi o kremi i ako neko zna o cemu se radi neka kaze jer bas imam ogromnih problema jer ne mogu da nadjem vise pantalone ko covek Smile nije bas tako ali moze da bude.

Mozda ovaj post nije trebao da ide u ovu rubriku ali smatram daje tema interesantna i sigurno postoji jos ljudi na ovom forumu koji bi voleli da znaju nesto o ovome.

_________________
Saberi 2 i 2 sreca nema veze s' lovom !!! I da li znas, sve kad uradis sam, da se osecas k'o car !!! Ma nismo mi dileje, zna se kinta gde je, preko puta je adrese gde stanuje postenje !!!
 
sabre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 14 Jul 2005
Poruke: 244
Mesto: Banja Luka

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 12:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolje ti je koristiti samo vitamine,a steroida se okani. I vjezbaj vise.
Kao sto se kaze:Steroidima protiv droge! Laughing

_________________
SK
 
DavorCity
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 212
Mesto: Kumanovo

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stetni su 100%.Poznajem jednog prijatelja ko je uzimao,desilo mu se stvarno loso.To utice na potenciju kod muskaraca.Nije mogao da ima 8 godina decu.Sad jedva se jedno docupalo zivog sveta Sad
 
dovla82
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 59

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

steroide ne mozes da kupis legalno nigde(mada nije ih tesko naci ni ovako), ali moj savet ti je da ih nikako ne uzimas....

isti efekat, ali sa daleko vise rada i za daleko vise vremena ces postici sa kreatinom, proteinima i aminokiselinama!
 
vincanity84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 17

PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 5:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa steroidi su dobra stvar ako zelis da se napucas.Zar ne?Samo isto tako su jako stetni...pitajte nekog hemicara da vam objasnni!
 
gary
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 25 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: Apatin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 7:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Takve stvari treba izbegavati ja sam licno protivnik toga! Samo zdrava ishrana

_________________
Gary
 
zokan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 45

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim dasu stereoidi napravljeni za slabice odnosno za osobe koje nisu sigurne u sebe
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Steroidi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 2 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon