www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Steroidi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
bilder87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Jul 2005
Poruke: 15
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 8:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja idem redovno u teretanu, i mogu vam reci da sam probao sve sto se tice prirodnih suplemenata i to vam je cisto bacanje para! Svi ti preparati su bruka skupi, a efekat je smesan!!! Nista od toga ne moze da se poredi sa steroidima! Svi se po tom pitanju prave pametni, jer cuju svakakve price! Steroidi jesu stetni, ipak je to hemija, ali ako se uzimaju u granicama normale, nemaju nikakav sporedni efekat po organizam, a rezultati su zapanjujuci! Ogroman priliv snage, energije a pogotovo misicne mase su vidljivi vec posle prve nedelje ciklusa! Takvu transformaciju vam ne nudi ni jedan prirodni suplement, a kosta 5 puta vise! Sa steroidima sam za nepunih 10 nedelja dobio 20 kg CISTIH MISICA!!! Drugovi nisu mogli da me prepoznaju! Ali takodje se treba raspitati pa uzeti pravu stvar, jer postoji nekoliko stvarno jako stetnih vrsta!I posle uzimanja se nisam izduvao uopste, sto je jedna od uobicajenih prica. Ne govorim nikome da uzme steroide, samo delim sa vama moje iskustvo, po kojem su mnogi koje znam poceli da uzimaju i samo su imali pozitivne rezultate, ali naravno- sve u dozvoljenim granicama!
Aj dosta je za ovaj post, mogo bi 3 dana da pisem o ovome...


 
ekurtovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 49

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 4:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stereoidi su prava glupost, napusu te za mjesec dana a poslije toga imas velikiihhh posljedica (npr. impotencija) Rolling Eyes
 
hothot
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jul 2005
Poruke: 16

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 29, 2005 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li neko moze malo detaljnije da mi objasni dejstvo tribulusa i uopste iskustva vezana za isti?
 
Uros7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 08 Sep 2004
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kupi ih u bilo kojoj boljoj teretani nekoj vecoj i opremljenoj ili tu bilo koga pitaj nacice ti ...a naravno da su stetni
 
Keyser
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 15

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"STEROIDI NISU STETNI AKO SE ZNAJU UZIMAT + ZASTITA"

Ja ih koristim vec 6 mjeseci, svaki misec dignem oko 4-6 kila misicne mase.
Evo ovako: onaj ko nije nikad uzima steroide neka ne uzima savjete od nikog s ulice jer ce te namjerno zajebat i unistit ti zdravlje. Za 1 ciklus koji traje 10 tjedana trebas imat oko 600 eura.

Evo vam cili postupak uzimanja steroida iz ISKUSTVA:
Svaki tjedan 2 amp. Testesteron Enantat i 2 amp. Deca Durabolin
Svaki dan 5 tableta Metana ili Naposim (pit minimum 4 litre vode dnevno da filtrira kroz bubrige radi tableta)
Svaki dan 2 grama B-6 vitamina
Svaki dan iz rucka Liverin ili Silimarin za zastitu jetre
Svaki dan 1 ili 2 tablete Nolvadexa protiv ginekomastije

Tocno 3 tjedna nakon sta se zadnja inekcija ubrizga pocima Clomid terapija i traje 2 tjedna.

Uz sve ovo jos sam uzimao aminokiseline, glutamin, proteine i multivitamine.

Kad se na pravilan nacin nesto uzima nemoze ti nista bit.
 
Keyser
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 15

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 22, 2005 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bilder87 je napisao/la sledeće:
Ja idem redovno u teretanu, i mogu vam reci da sam probao sve sto se tice prirodnih suplemenata i to vam je cisto bacanje para! Svi ti preparati su bruka skupi, a efekat je smesan!!! Nista od toga ne moze da se poredi sa steroidima! Svi se po tom pitanju prave pametni, jer cuju svakakve price! Steroidi jesu stetni, ipak je to hemija, ali ako se uzimaju u granicama normale, nemaju nikakav sporedni efekat po organizam, a rezultati su zapanjujuci! Ogroman priliv snage, energije a pogotovo misicne mase su vidljivi vec posle prve nedelje ciklusa! Takvu transformaciju vam ne nudi ni jedan prirodni suplement, a kosta 5 puta vise! Sa steroidima sam za nepunih 10 nedelja dobio 20 kg CISTIH MISICA!!! Drugovi nisu mogli da me prepoznaju! Ali takodje se treba raspitati pa uzeti pravu stvar, jer postoji nekoliko stvarno jako stetnih vrsta!I posle uzimanja se nisam izduvao uopste, sto je jedna od uobicajenih prica. Ne govorim nikome da uzme steroide, samo delim sa vama moje iskustvo, po kojem su mnogi koje znam poceli da uzimaju i samo su imali pozitivne rezultate, ali naravno- sve u dozvoljenim granicama!
Aj dosta je za ovaj post, mogo bi 3 dana da pisem o ovome...



Poznajem mnoge ljude na steroidima al nikad niko nije zabiljezija ovo sta si ti ovde napisa jer je to nemoguce. Ciklus za misicnu masu koji traje 10 tjedana moze maximalno dat 5-8 kila misicne mase ( rezultat koristenja steroida se vidi tek nakon 2 miseca kada sva voda koju si nakupia u misice nestane). Svi bodibilderi na svitu iz svakog ciklusa opadnu odredeni dio al ti si izgleda fenomen.
Tek nakon 3 tjedna u ciklusu se vide neki rezultati, zato molim te ne pisi vise ovake gluposti vrijedas moje znanje.

I za tvoje znanje jos cu ti ovo rec : Ciklusi za misicnu masu manji od 10 tjedana nemaju nikakve koristi, jer odredeni steroidi prorade tek za 2 do 3 tjedna. Testesteron mora biti osnova ciklusa, uvik ga mora biti vise.
NEMOGUCE JE DIGNIT 20 KILA CISTIH MISICA U 10 TJEDANA, zato sta u svakom ciklusu nakupljate vodu u misice, a najvise vode nakuplja Naposim
 
sivigruja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 204

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 11:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih preporucio nikome! Stetni efekti su tek kasnije uocljivi!
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 05, 2005 1:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ono sto se toga tice naravno stetno. ali stetan je i alkohol i pusenje i niz drugih stvari. e sada ko hoce neka izvoli...

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
martin1985
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 30 Sep 2004
Poruke: 9

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 06, 2005 2:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alo bre stetno je udisati i ovaj nas vazduh bre,
sve je stetno u zavisnosti od toga koliko pijes.
imas creatin kog mesas sa vodom i pijes napravi ti masu, koja je tu sve dok treniras, ali kojom brzinom ti je napravio misice istom tom brzinom ce da splasnu ako prestanes da treniras,
imas anabolicke steroide, nisu stetni u malim kolicinma Twisted Evil
ma imas dosta toga, sve zavisi sta oces da napravis od sebe
 
cars3d
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Nov 2005
Poruke: 13

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 11:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

štetni su do neke granice oštećuju jetru i druge organe kao bubrege! treba ih kombinirati sa mnogo tjelesne vježbe bez toga si ka riba bez vode batali steroide! unište te
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 4:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ali zato su smislili jos jednu stvar koja se prodaje uz njih.
zastita jetre bubrega i slicno
uzimaju ljudima pare za zastitu pa jos i za steroide.
ja sam za staro dobro vezbanje od po 10 god pa sta bude.

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
himzo
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Okt 2005
Poruke: 1390
Mesto: Vojvoda Stepa

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2005 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imas na www.anabolicshop.4t.com sve o "Counterfaith" steroidima. Preporucujem svima da procitaju to. Izbor izmedju zdravlja i misica je lak: ZDRAVLJE!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Steroidi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 3 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon