www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Steroidi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
zeenmc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 28 Mar 2005
Poruke: 186
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 12:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

POZz ta grana "sporta" me veoma zanima...pazi steroidi uticui na mozak tj, koliko znam "teraju" mozak da luce vise muskog enzima koji se zove testeron,tokom tog procesa postaje se sterilan a i menja se ponasanje tj postaje se agresivniji,ko je pametan makar malo mogao bi da koristi neke druge stvari koje mogu pomoci...npr

Kreatin = je za snagu tj. energiju,prva hrana koju misic trosi to je preradjena vrsta kreatina [sam organizam u toku nekih procesa preradi kreatin],neki smatraju da je i za masu,pa jeste ali ne toliko,istina je da kreatin privlaci vodu [da bi se misic povecavao treba puno piti vode],za to su najbolji proteini tj amino kiseline tj GLUTAMIN,.....tako dalje..malo po malo moze se shvatiti da se mogu izbeci steroidi ako samo zelite da izgledate lepo u toku leta kao ja npr Smile

BTW sto se tice steroida,kad se prestane sa steroidima veci deo misica postane mast tj salo
pa zato pamet u glavu

BTW NAGLASAVAM da ja nisam strucno lice sto se tice ove teme.mozda sam rekao nesto poglesno,ali veci deo je OK SIGURNO


 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 3:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

steroidi samo pune šupljine mišićne vodom i daju obim...a šta kada se voda povuče...ostaju dronjci...

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
leedsutd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 28

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 28, 2005 5:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da steroidi su puno stetni nego sto su korisni...ako su korisne to je vrlo kratko vreme ali posledice moze biti do kraja zivota...
 
djokili
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 31 Jan 2005
Poruke: 517
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 7:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Umreces mlad!!!! Steroidi su smrt i bilo ko da ti kaze da nije tako, znaj da te laze!!!
 
Aca 85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 72
Mesto: Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 30, 2005 3:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se bas i ne razumem u to,ali mislim da su stetni. Ja mislim da to nije uopste zdravo .

_________________
Volim rodnu grudu jer takav je red,nikad ne zaboravi ko ti je bio DJED . Lepo nam je reko Sveti Sava : Samo Sloga Srbina Spasava .
 
Funjara SBS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 30, 2005 10:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kreatin ne ostecuje jetru!! A sta ce tebi steroidi kad se bavis fudbalom! I mozes u svakoj apoteci da uzmes steroide al nemoj!!!!! Ako ne znas da koristis pravilno sterode mozes skroz da se sjebes!!!! Shocked
 
zeenmc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 28 Mar 2005
Poruke: 186
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 31, 2005 2:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemoj uzimati steroide,tj zavisi od tvojh potreba.....ako je samo zbog izgleda uzimaj proteine i kreatin....
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 37

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Steroide ne uzimam......ali po prici drugih ljudi nemam nameru da ih uzimam.......trening,trening i samo trening

_________________


Love don't let me go
 
zeenmc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 28 Mar 2005
Poruke: 186
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ova tema je veoma zanimljiva.....evo sad mislim da 4 ili 5 put nesto upisujem.....
Meni streroidi netrebaju posto sam prilicno razvijen{samo su mi grudni misicu mali Sad}
Zanima me da li posle lupam sad 3,4 meseca uzimanje steroida,izbrise njihov treag,mislim da nemoze da se nadje u krvi i mokraci....i ako je moguce kako to.....
btw u mom drustvu ima "bildera" stvarno su im tela lepo izvajana...neki od njih su uzimali steroide,ali male doze i nakom pedioda uzimanja,uvek je usledio period neuzimanja tj ciscenje Smile
e sad poceli su da uzimaju neke tablete koje su u stvari lek za pacijente koji su imali neke operacije na misicima,nisam siguran tacno sta one sve cine...ali sam siguran da i te tablete i steroidi pocavaju nivo testerona u telu....

zasto je testeron bitan za bildovanje tj. misice


Poslednja prepravka: zeenmc datum Uto Jan 10, 2006 10:11 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Sympatico86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 07 Jan 2006
Poruke: 3
Mesto: NOVI SAD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stetni su,ustvari sve zavisi za sta hoces da ih koristis,ako ih koristis u profi bodybildingu onda ti mogu pomoci i to dosta,a ako planiras da ih koristis za teretanu-onako amaterski cisto da lepo izgledas,onda ti STEROIDI ne trebaju,najbolje ti je bez icega,onako cisto prirodno,a ako ti je bas stalo do toga da se kljukas necim onda ti predlazem CREATIN i GLUTAMIN,oni su ti kao na nekoj prirodnoj bazi nisu strogi doping a daju ti snagu za jake treninge i masu,ja sam ova dva koristio kada sam bio u Crvenoj Zvezdi-VATERPOLISTA SAM,i mogu ti reci da su zahvalni
 
si-fu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 31 Okt 2005
Poruke: 90
Mesto: Sremska Mitrovica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 08, 2006 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidim da se digla velika frka oko ovoga, pa sam malo istrazio...
Cuo sam za jedan potpuno prirodan preparat koji povecava nivo hormona koji regulise lucenje testosterona...


"Tribulus Terestris pomaže muškom telu da funkcioniše na optimalnom nivou u toku treninga u teretani. Kao biljka lekovitih svojstava, Tribulus je bio značajan još u starim civilizacijama. Skorija istraživanja su potvrdila da on podiže nivo testosterona u krvi. Međutim, Tribulus to ne radi direktno, kao neki, sada zabranjeni prohormoni (npr. DHEA i Androstenedion), već on povećava nivo hormona koji reguliše lučenje testosterona – LH hormona. I zato je on ostao skoro jedina altrernativa tj. zamena za steroide . Povećana koncentracija testosterona u organizmu rezultuje većom snagom i intenzivnijom izgradnjom mišićnog tkiva. Pored toga, Tribulus uspešno leči impotenciju u oko 80% slučajeva jer utiče na povećavanje spermatogeneze. Takođe, Tribulus preporučujemo osobama koje su poremetile nivo lučenja prirodnih hormona upotrebom nedozvoljenih preparata – jer vraća nivo hormona u normalu."


............
Pa, ko voli nek` izvoli...

_________________
Da li ste nekad jahali ruzicastog ponija!?
 
vujke13
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 02 Dec 2005
Poruke: 239
Mesto: Subotica/ Novi Sad/ Podgorica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 2:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad ih ne bi koristio i potpuno sam protiv njih...

_________________
Vujanic je zakon
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Steroidi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 5 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon