www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Steroidi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Marvil
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 29

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 17, 2006 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma kakvi steroidi. napravi si doma par utega i sprava , procitaj nesto o prehrani i zacas ces bit misicav.

 
ManiaC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 29 Okt 2004
Poruke: 41
Mesto: Jagodina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 4:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikako steroidi..znam par lika iz teretane koji su navucheni na taj shit godinama,liche na vanzemaljce..Wink)
 
***RaZoR***
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 28

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 518
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 19, 2006 7:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znam da su steroidi stetni,ali da li su i proteini isto stetni?
 
kiki-riki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 27 Dec 2005
Poruke: 155

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 3:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Протеини нису штетни...па протеине уносиш сваког дана путем оброка а стероиде не
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 8:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja tvrdim da su stetni.
Ja sam jedaput uzela efedrin i bilo mi je super tokom treninga, ali kasnije se i nisam bas dobro osecala.
Secam da kada sam ga popila 10-tak min. pre treninga da sam u mirnom sedecem polozaju gledala bicepse i nozne misice kako poskakuju bez ikakvog napora.
Nije to bilo dobro bas.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
Keyser
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 15

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 8:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Maja S. je napisao/la sledeće:
I ja tvrdim da su stetni.
Ja sam jedaput uzela efedrin.
Secam da kada sam ga popila 10-tak min. pre treninga da sam u mirnom sedecem polozaju gledala bicepse i nozne misice kako poskakuju bez ikakvog napora.


Jel ti znas kako uopce djeluje efedrin i kolike su doze za zensko. Nesmi se uzimat bez kofeina i aspirina.
I po pravilu se pije 45 min prije treninga, tj. 3 puta dnevno ujutro, prije treninga i posli treninga. a to sta su tebi misici poskakivali moze bit posljedica sta se tijelo privikava, digla bi ti se tjelesna temperatura, imala bi vise energije itd..

Nije tu kriv efedrin nista
 
NikolaHN
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Avg 2005
Poruke: 207

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Steroidi su mnogo stetni, to se kasnije vidi.
 
Keyser
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 15

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 2:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NikolaHN je napisao/la sledeće:
Steroidi su mnogo stetni, to se kasnije vidi.


Ako ih nisi koristija molim te nemoj o tome uopce da pricas, stetna je i piva i cigare i pola toga sta je na trzistu legalno, zato molim te
 
milanche_81
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 323

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 2:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Steroidi su zlo i protiv njihovog korishcenja sam! Bolje je piti kreatin i protein nego koristiti steroide koji mogu da vam unishte mogucnost da imate decu!

_________________
Moji su drugovi biseri rasuti po celom svetu...
 
SpeedBreaker
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 24 Jan 2006
Poruke: 21
Mesto: Toronto

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 13, 2006 12:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E pazite ovako... Kad napunis 19 god. ti si potpuno izgradjen i vise steroidi ne mogu da ti naude... pre tog godista samo idu protiv tebe... nisam ih koristio ali znam ljude koju su ih koristili i nista im nije skodilo... iskreno receno hocu da probam Kreatin a vec sam pio Proteine samo sto sam se malo zajebao i nisam redovno isao u teretanu pa mi nije ni pomoglo....
 
rile_89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Feb 2006
Poruke: 52

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 13, 2006 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stetni su i steroidi i proteini i kreatini sve je to umjetnicko nema nista prirodno.....heh....jedan steroidi(sprica) kod nas u BIH kosta 20 km Very Happy .... al ode jetra sve se zamasti...
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 37

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne odobravam koriscenje steroida....covek koliko vredi...toliko mu je.............to samo steti organizmu...pre ili kasnije ce se to osetiti i u organizmu

_________________


Love don't let me go
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Steroidi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 6 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon