www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pop Muzika
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
ognjex
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 23 Feb 2005
Poruke: 14

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 23, 2005 7:39 pm    Naslov poruke: Pop Muzika Na vrh strane Na dno strane

Topic za raspravljanje o nasoj pop muzici: od Goce Trzan do Ane Stanic...

 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 11:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nasa zenska pop muzika mene i ne privlaci bas nesto, da budem iskren.

Svako ima po jednu ili dve dobre pesme, ali uglavnom nije to bas moja vrsta muzike. Ma da moram priznati da su Ana Nikolic i Natasa Bekvalac ostavili tragove! Mr. Green I novi album od Natase mi se bas dopada.

Sta se tice pevaca, moram reci da je Vlado Georgiev legenda! Od njega mi se svidja skoro svaka pesma i obozavam da ga slusam. Ne znam dal Zeljko Joksimovic pada u rubriku pop muzika, ali u slucaju da jeste tako, moram reci da je i on odlican lik (bar sta se muzike tice)!
 
gocafan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 21 Feb 2005
Poruke: 90
Mesto: peta strana sveta

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 1:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

OK, dovoljno je pogledati moj nick, i odmah ce vam biti jasno ko je moj favrit sto se tice nase muzike!

O Goci je suvisno bilo sta pricati, trba je slusati Wink

A sto se tice ostalih, meni se svidja to sto radi Ana Stanic i Ceca Slavkovic (mada ona vise spada pod etno, ali nema veze....) Natasa Bekvalac mi je vise neka barbika koja treba svojom pojavom da ostavi neki utisak, posto svi znamo kakve su joj glasovne mogucnsti.....

Sto se tice muskog dela, Vlado Georgijev mi se svidja, ALI smori vise sa ovom muzikom, nadam se da ce sledeci album biti drugaciji, inace nemam nameru da ga kupim, posto se smorim posle tri pesme SVE SU ISTE......
Sorry ako sam nekoga uvredila ovim postom!

_________________
Mogu da oprostim, ne i da zaboravim!
 
ognjex
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 23 Feb 2005
Poruke: 14

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 7:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel Karleusa u tom krugu? Ja sam pokrenuo spec. forum o njoj, ona mi je onako intrigantna he he. Sva se sjaji, ali su joj super pjesme.

Volim i ja Gocu jako, od prvog cd-a, ali mislim da je Tijana nekako najbolja.

I ovaj forum nije samo za zensku muziku...
 
Plavi10
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 27 Feb 2005
Poruke: 14

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 2:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni NATASA BEKVALAC naj macka na ex YU estradi ... a sto se tice vokala - pa to je pop, ni Spearsica niti Aguilera nemaju bas neke vokalne mogucnosti, ali nitko ne mari za tim...

Natasa = ufff, kako ima mazne poteze, ali nije umisljena poput nekih na estradi
 
TheCrow
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Jan 2003
Poruke: 256
Mesto: Berlin (rod. Cuprija/Srbija)

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 12:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Plavi10 je napisao/la sledeće:
..... ni Spearsica niti Aguilera nemaju bas neke vokalne mogucnosti, ali nitko ne mari za tim...
..............


? @Plavi10 jedna stvar je ukus muzike, normalno da tu nemoze da se diskutuje jel ukusi su razliciti ali ono sto pises uvezi Christine Aquilera ako ona nezna dobro da peva ko onda?

Ja neznam dali si ti kompetentan da dajes tako misljenje ali moje mislenje da su momentalno ona i mariah carey najbolje po glasovnim mogucnostima. Wink

_________________
NAS NOVI SPOT - na BN music TV i na KCN music TV i na naravno na Youtube
https://www.youtube.com/watch?v=6LxWWoU_LME

Nase ostale pesme sa prvog albuma na:
www.pokret.de
ili na www.soundcloud.com/pokret

http://www.youtube.com/pokretband
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 12:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se sa TheCrow... mislim Aguilera izgleda izvanredno super, ali mora se reci da cura ima glas ko nijedna druga od ovih mlade. Ona zaista zna da peva i glas joj se pozna odmah. Mislim da to druge ne mogu da kazu o sebi.
 
REDone
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 13 Feb 2005
Poruke: 35

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 4:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mene licno fazon Ane Stanic mnogo nervira... Cini mi se da vise vodi racuna o tome kako ce da izgleda, od toga kakav ce album da joj bude...
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nebi rekao da je Ana Stanic takva, bar koliko ja to pratim. Ja njenu vrstu muzike ne volim kao sto sam rekao, ali ovaj njen novi album ima par dobrih pesama. Ali svakome svoje... i za ukus to vazi.
 
Ksenija_86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 01 Avg 2004
Poruke: 1057
Mesto: Beograd-Medak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eeeeeeee mnogo toga se o tome moze napisati i pozitivno i negativno!
Aj da ne pricamo o negativnim stavrima a i ukusi su razliciti ,ali mogu samo da navedem nekoliko izvodjaca koje licno volim:
Vlado Georgijev,Jelena Tomasevic,ali ne samo kao pobednik beovizije,nego i kao vokal Vlade Georgijeva i vokal na mnogim albumima,Goca Trzan,ludaca,bila sam joj sad na koncertu pre 2 nedelje,Nina Badric,Vanna...hm...mislim da je to to...ako sam zaboravila nekog dodacu..

_________________
...krijem te u uglu oka svog...
 
gocafan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 21 Feb 2005
Poruke: 90
Mesto: peta strana sveta

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 10:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I kao je bilona koncertu?! Bas me zanimaju utisci, ako neces da pises ovde napisi u [edit by sanjica_021,linkovanje zabranjeno!]
Unapred hvala!


Ja sam bila i 14. i 15. i bilo mi fe fenomenalno!!! Mada mi je 15. bilo mnooogo bolje, nekako opustenije, valjda je prosla ona tenzija posle prvog koncerta, pa je sve zvucalo i izgledalo mnogo bolje!
Imate i slike sa koncerta na [edit by sanjica_021,linkovanje zabranjeno!] i na [edit by sanjica_021,linkovanje zabranjeno!]

UZIVAJTE!

_________________
Mogu da oprostim, ne i da zaboravim!
 
ognjex
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 23 Feb 2005
Poruke: 14

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 01, 2005 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[quote="Plavi10"]Meni NATASA BEKVALAC naj macka na ex YU estradi ... a sto se tice vokala - pa to je pop, ni Spearsica niti Aguilera nemaju bas neke vokalne mogucnosti, ali nitko ne mari za tim...

Natasa = ufff, kako ima mazne poteze, ali nije umisljena poput nekih na estradi[/quote]


Predlazem da poslusas neku pjesmu od Cristine Aguilere i onda da kazes kakve ona glasovne mogucnosti ima. Ona je sigurno jedna od najboljih pjevacica u Americi. Slusaj "Lady Marmelade" npr. Ajd, Britney nije nesto, al brate, Aguilere j*** kevu. Rastura kako pjeva...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Pop Muzika Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon