www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pop Muzika
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
cicamaca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 01, 2005 9:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam bas pre neki dan uporedjivala hrvatsku i nasu muziku;pop naravno
Stvari su se znacajno promjenile zadnjih godinu dve
Oni su u ratnom i postratnom periodu imali jaku pop scenu koju smo mi obozavali jer smo imali samo narodnjake
Danas su stvari drugacije....njihova scena ako izuzmemo Ninu Badric je dosta oslabljena,a mi smo sve bolji


 
ognjex
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 23 Feb 2005
Poruke: 14

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 02, 2005 2:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da je hrvatska muzika postala jako dosadna. cak je i nina badric u srpskom fazonu, malo fura na narodnjajke. dino merlin je standardno dobar. a goca, pa da, ima malo predug jezik, nesto mi to nije kul, ali jako volim njene pjesme...
 
jecabl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 02 Mar 2005
Poruke: 9

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 02, 2005 11:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovaj zadnji album od Goce i nije nesto,bar meni,al' da ume da pjeva ume...Znala sam otici na neki njen koncert, mada mi se vise dopada kako pjevusi Leontina ili Maja iz grupe Luna,mada nju i ne gotivim nesto, al ima glas Smile Dok, sto se tice muzike koja dolazi iz Hrvatske.....sad sam se zamislila koga izdvojiti od njih a da je onako po mom ukusu....Pa recimo..Jelena iz Magazina,Nina,Vanna...njih mi je nekako ,ne znam ni sama zasto, al lakse nabrajati...ima ih Smile,a da ne spominjem..Olivera Dragojevica....e, da..a Colaaaaa Wink

_________________
Jeca
 
milos83it
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 02 Mar 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 02, 2005 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Natasa Bekvalac ce uskoro da ostavi sve ostale zene iz te vrste muzike iza sebe!PRvo po kvalitetu pesama a drugo po kvalitetnoj produkciji!
 
gocafan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 21 Feb 2005
Poruke: 90
Mesto: peta strana sveta

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 02, 2005 4:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa jeste Goca bez dlake na jeziku i meni je to ono sto najvise volim kod nje (pored predivnog glasa)!
Volim kada covek kaze ono sto misli, a ne ovamo se folira na TV, a privatno prica sve i svasta.....to mi je bezveze.

A sto se Natase tice, ovaj poslednji album joj je najbolji do sada, mada STEREO LJUBAV (natasa) i STEREO BOL (ceca), mnogo mi je tu slicnosti.....Marina T. je ponovo umesala svoje prstice.. Confused

_________________
Mogu da oprostim, ne i da zaboravim!
 
Lora75
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 46
Mesto: Bugarska

bulgaria.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Goca Trzan je odlicna pjevacica, isto od pjevacice preferiram Jelena Tomasevic, a od pjevace Amir Kazic Leo, Zeljko Joksimovic, Hari Mata Hari, Goran Karan, Boris Novkovic, Tose Proeski
 
marimari
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 8:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nadam se da ce mlada Aleksandra Radosavljevic poboljsati nasu muzicku scenu. Nadam se da ce uskoro izaci njen cd. Confused
 
gocafan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 21 Feb 2005
Poruke: 90
Mesto: peta strana sveta

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rade na CD-u, Sasa Drgic je uzeo pod svoje....
Nadam se da ce biti OK. Ja sam navijala za nju u Idolu Very Happy

_________________
Mogu da oprostim, ne i da zaboravim!
 
idekius
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 03 Feb 2005
Poruke: 20
Mesto: Nis

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 31, 2005 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo sto se kod nas zove POP je mnoooogooo daleko od pop muzike. Pop je George Michael, Robie Wiliams, Michael Jackson, Madona itd. Ovo kod nas je sve, samo ne POP...

_________________
[Potpis ti je sklonjen by sanjica_021]
 
coloniaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 24

philippines.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 31, 2005 3:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

milos83it je napisao/la sledeće:
Natasa Bekvalac ce uskoro da ostavi sve ostale zene iz te vrste muzike iza sebe!PRvo po kvalitetu pesama a drugo po kvalitetnoj produkciji!


Hoces reci da je ona odvratna obrada Shakire bila kvalitetna produkcija? Ne zavaravajmo se.
 
idekius
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 03 Feb 2005
Poruke: 20
Mesto: Nis

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 31, 2005 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice produkcije u tom nazovi POP-u, Aleksandra Radovic ima pristojno isproduciran album, a i Vlado Georgiev to odradi kako treba, stim sto nisam preterani ljubitelj efekta na Vladinom glasu. O.K. to je stvar ukusa i daleko od toga da je to Vlado pogresno odradio, naprotiv, samo ja volim manje hall-a na glasu. Inace efekt, kao efekt je super (Lexicon L960)...

Dakle izuzev pomenutog Vlade i Aleksandre Radovic, nisam siguran da bih mogao da pohvalim nekoga iz domaceg pop-a po pitanju produkcije...

Obicno se na kilometar cuju jevtini aranzmani i brzinsko-sablonski odradjen posao...

Jel' cuo neko himnu za fudbalere??? Puno falsheva i nepotrebnih fraza u pevanju... Odlicna je ideja napraviti pesmu za reprezentaciju, ali za to, izgleda, treba odvojiti malo vise vremena...

_________________
[Potpis ti je sklonjen by sanjica_021]
 
TamTamTam
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Apr 2005
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 2:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ognjex je napisao/la sledeće:
Plavi10 je napisao/la sledeće:
Meni NATASA BEKVALAC naj macka na ex YU estradi ... a sto se tice vokala - pa to je pop, ni Spearsica niti Aguilera nemaju bas neke vokalne mogucnosti, ali nitko ne mari za tim...

Natasa = ufff, kako ima mazne poteze, ali nije umisljena poput nekih na estradi



Predlazem da poslusas neku pjesmu od Cristine Aguilere i onda da kazes kakve ona glasovne mogucnosti ima. Ona je sigurno jedna od najboljih pjevacica u Americi. Slusaj "Lady Marmelade" npr. Ajd, Britney nije nesto, al brate, Aguilere j*** kevu. Rastura kako pjeva...
tacno!Nisam neki fan,ali odusevila me je Stripped albumom.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Pop Muzika Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon