www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pop Muzika
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
Dachaarh
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 40

Datum registracije: 03 Apr 2005
Poruke: 1090
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja vise volim narodnjake, ali i pop je dobar. A sto se tice goce, dobro peva ali je glupa New Evil


_________________
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 22, 2005 11:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Goca i Ana su sjajne, ali Natasa Bekvalac, Karleusa i tako te mi idu sve vise na zivce. Samo kopiraju od Grka, Bugara itd, sve pjesme su im iste, teze napraviti neke spotove ali sve mi je to smijesno.

Aleksandra Radovic je super pevacica i jedva cekam novi album ali takvi pjevaci neizdaju godisnje po dva albuma...

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
zeljka7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 191

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 31, 2005 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pop, zar to jos postoji????
ma svi koji kazu da pjeveju pop daleko su od toga!! zapravo to niti ne postoji, jer sad su ipak neki drugi interesi u djiru,!! ne!!??
 
profesorce
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 12
Mesto: kavadarci

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 02, 2005 12:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svako ima po jednu ili dve dobre pesme
Natasa = ufff
Ali svakome svoje... i za ukus to vazi
 
sladjanj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 03 Jun 2005
Poruke: 46

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 04, 2005 3:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cini mi se da nam je trenutno pop muzika na vrhuncu!

_________________
pink78
 
BlackTear
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 04 Jun 2005
Poruke: 10

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 04, 2005 4:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se uopste ne slazem sa ''plavim 10'' da britney spears nema nikakve glasovne mogucosti ali aguilera ima savrsen glas i to stalno dokazuje
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 21, 2006 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zamolila bih vas da ne suzavate temu na uporedjivanjeGoce Trzan,Natase Bekvalac i Ane Stanic...Tema se odnosi na sve pop pevace i pevacice,a ne na uporedjivanje njih tri...Hvala...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 18, 2006 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja volim pop muziku, rado je slusam i rado je se secam... Wink Sto se tice pomenutih Goce Trzan i Ane Stanic njihove pesme ne slusam...imaju one dobar glas, ok je to ali njihove pesme mi se nesto ne svidjaju... Confused

Muziku Vlada Georgijeva, Sergeja Cetkovica, Zeljka Vasica, Dada Glisica, Olivera Dragojevica, Gibonni-a, pa i Zeljka Joksimovica ( svidja mi se samo njegov zadnji album i to - pola Mr. Green ) i slicnih pevaca svakodnevno slusam...

Od zenskih vokala to su Natasa B., Aleksandra Radovic ( mnogo mi se svidja njen glas ), Emina Jahovic, Ana Nikolic, pa i Severina...

Svidja mi se nasa pop muzika, slusam je podjednako koliko i narodnu ili stranu...trebalo bi da bude jos kvalitetnija i da ima jos kvalitetnih izvodjaca ali sta je tu je... Wink

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
piastowskiharnas
* Veseli razbojnik *
* Veseli razbojnik *



Godine: 53

Datum registracije: 19 Sep 2005
Poruke: 17704
Mesto: Piastów/Zakopane

poland.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 12, 2006 9:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni hrvatska i srbska muzika Pop je na ravno !!!

_________________
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 12:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa bas te navedene od Goce do Ane.
Mogu reci da podjednako obe vrede i isticu se na nasoj sceni...ostalo je sve žj....

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
Sekazauvek
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Maj 2006
Poruke: 169

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 3:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim vise narodnu muziku al pop je ok isto pogotovo volim Natasu Bekvalac Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Pop Muzika Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon