www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta mislite,moze li se ljubomora izleciti nekako...
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 19, 2007 5:08 pm    Naslov poruke: Sta mislite,moze li se ljubomora izleciti nekako... Na vrh strane Na dno strane

Pitanje je jasno....

interesuje me ovo,jer imam dobru koleginicu,koja ima bolesno ljubomornog muza.Verujte mi da ne sme da se nasminka i ako zajedno idu na neku proslavu....Hocu da cujem od vas,sta mislite,lecili se ta bolest ili ne


 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 19, 2007 5:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da se ljubomora nikad ne "leci".. da neki ljudi jednosavno su preterano ljubomorni i ako ponekad ne iskazu svoju ljubomoru, nego potiskuju osecanja u sebe, mi mislimo da su se promenili..
i isto tako mislim da to kad ti neko kaze da ce se promeniti, da nece biti toliko ljubomoran vise, da ce jednostavno i dalje biti ljubomoran, samo ce mozda zbog tebe trpeti sve to, ali kad tad ce puci.. pa ni to nije dobro..
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 19, 2007 5:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ona je sama svesna toga da ce to puci kad-tad...za nju je bolje na vreme,mlada je,ali imaju malu devojcicu od 3god...sta ce....

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 19, 2007 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se sa Divom.ja sam postala bolesno ljubomorna, s razlogom sam postala takva al sad sam ljubomorna i kad nemam zasto bit.to se ne lijeci, osoba koja je tako ljubomorna ne moze protiv toga, ja sam 100 put obecala i sama sebi da cu se promjenit jer nakon velikog broja ispada uvidim i sama da grijesim, al nema tu promjene, kad jednom postanes ljubomoran gotovo je.najgore je sto ta ljubomora stvarno ubija i unistava sve oko tebe.ja se nekad i uspijem suzdrzat da ne reagiram al u sebi se onda grizem duplo jace i to su tek muke.ah sta bi dala da se mogu te muke rijesit al gotovo je sad. ljubomora je otrov koji kad udje u vene, nikad vise nece izac nit mu ima lijeka

_________________
 
shadowman77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 166

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 20, 2007 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

valja uvijem malo ljubomore ali ne mnogo da to predje u bolest
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 20, 2007 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljubomora ne može da se izleči. Može da se suzbije, ali ni to nije preporučljivo jer kad jednom čovek pukne od suzbijene ljubomore, onda... Rolling Eyes

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 20, 2007 6:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljubomora je zapravo neopisiv strah

_________________
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 20, 2007 6:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po vama sta je za nju najbolje resenje

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 20, 2007 8:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada čovjek povrati povjerenje u sebe, povratit će i u druge ljude povjerenje i neće bit ljubomoran..
 
Bestija_NeOpravljiva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Apr 2005
Poruke: 188
Mesto: Banjaluka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 20, 2007 8:48 pm    Naslov poruke: Re: Sta mislite,moze li se ljubomora izleciti nekako... Na vrh strane Na dno strane

TAMARA MAGIS je napisao/la sledeće:
Pitanje je jasno....

interesuje me ovo,jer imam dobru koleginicu,koja ima bolesno ljubomornog muza.Verujte mi da ne sme da se nasminka i ako zajedno idu na neku proslavu....Hocu da cujem od vas,sta mislite,lecili se ta bolest ili ne

Dobar psiholog bi mu mogao pomoci, uz uslov da on suradjuje.

A ako tvoja prijateljica misli da ce ga to sve samo proci - bogme tesko.

_________________
Zivot na Zemlji je skup, ali barem ukljucuje besplatno putovanje oko Sunca.

Bigamija - jedna zena previse.
Monogamija - takodje.
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 21, 2007 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tu nema lijeka. LJubomora je nesto, bar meni, grozno, imao sam nažalost tu nesreću kod bivše djevojke. To se nemože izljećiti i teško je sa takvim ljudima izaći na kraj. Ja bi toj ženi savjetovao da poprića sa svojim mužem, ali iskreno, teško da bi se sa time moglo šta da rješi. Ili kao što je Bestija rekla, razgovor sa psihologom ali uz uslov da on surađuje, a na žalost znamo kakvi smo ljudi, nama se čini da je psiholog za lude, ali u stvari je za zdrave. Hebeno je sve to.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 21, 2007 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao laik ti pishem ovo.
Nema tu pomoci bez profesionalca, bez osobe koja zna kako da uputi, kako da kanalizuje tu ljubomoru u neshto drugo. Od ljubomore se niko josh noje usrecio, pricham od saznanja oko sebe. Teshko da se takav promeni od sebe. Ja bih to poslao na jedno mesto. Neutral Dakle, glasam za bolest. A od takvih se manem, gledam da me obalize u shirokom luku.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Sta mislite,moze li se ljubomora izleciti nekako... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon