www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Gubljenje Nevinosti i danasne devojcice!
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
LepoticaNS
*velika maza*
<b>*velika maza*</b>





Datum registracije: 24 Sep 2006
Poruke: 27210
Mesto: ♥zauvek u njegovom srcu♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 5:02 pm    Naslov poruke: Gubljenje Nevinosti i danasne devojcice! Na vrh strane Na dno strane

Cao!

Nedavno sam ímala raspust i bila sam nekoliko nedelja u srbiji na odmoru. Dozivela sam sok kada sam videla kako se devojcice ili devojke (ne znam kako da ih nazovem vise) 92 ili 93 godiste oblace i ponasaju. Prosto izgleda da je u ovo doba normalno da jedna maloletnica 92 godiste juri za frajerom koji je 80 ili 82 godiste.
Devojke prinu samo o tome kada ce izgbiti nevinost i zele da budu jedne od prvih u njihovom drustvu.

Zelim da cujem vase misljenje o tome? Da li je to po vama normalno?
I sta mislite o tome kada devojka recimo ima 18 godina i jos nije izgubila nevinost jer nije nasla "pravoga" za to?

Pozdrav Smile


 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 5:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
I sta mislite o tome kada devojka recimo ima 18 godina i jos nije izgubila nevinost jer nije nasla "pravoga" za to?


Mislim da je to ok... Rolling Eyes Ja sam maloletna, a imam ne decka, nego vjerenika koji je 13,5 godina stariji od mene. Sa njim sam izgubila nevinost, ali ne zato da bih se hvalila sa tim (sta vise, moje drustvo ni ne zna za to), jesam bila pijana ali sam znala sa kim sam to uradila, ali i da nisam bila pijana, uradila bih to... Volimo se i mnogo nam je lijepo... Ali on mi je bio i prvi i bit ce mi posljednji... Rolling Eyes A znam nekoliko cura koje, to sto ti kazes... imaju 13, 14 godina i zele to da urade sa bilo kim... Mislim da je najbolej nac i uradit to sa nekim ko te stvarno voli... Ipak sam birala kome cu poklonit svoju nevinost, i mislim da bi tako cure trebale razmisljat... Treba nac pravog, ne bitno sa koliko ces godina to uradit... Bitno je da ces tog prvog pamtit, a ne da uradis to samo da bi rekla da si uradila, i da bi se pohvalila frendicama... Rolling Eyes Jadne su one koje se sa tim hvale... Rolling Eyes

_________________

~ Banetova Žena ~


Poslednja prepravka: ..:: MaYa ::.. on Ned Sep 02, 2007 6:40 pm; ukupno izmenjena 2 puta
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zao mi je ali ne mogu se sloziti s odgovorom iznad. Sve je to lepo eto "deca" se vole, ali jadni mi kada deca prave decu. Da li je normalno da devojcica sa 13 godina izgubi nevinost? Za mene to uopste nije normalno... Pa tek u osmom razredu se uci anatomija coveka, dakle cak ni to gradivo nije savladala, a vec bi da "resi svoj problem". Otkud dete sa 13 godina zna da je bas taj momak/covek osoba s kojom treba da izgubi nevinost? Za takav postupak pre svega treba sazreti, ali nazalost do nekih mozgova (gde uopste i postoje) to ne dopire. Odgovor iznad je npr. pun kontradiktornosti, treba da pamtis prvi put (i to je tacno), ali u odgovoru pise da je Maya bila pijana, toliko o secanju tog prvog puta Rolling Eyes Dakle, nisam ja jedna od onih sto sire propagandu "nista pre braka", ali ajde da ne preskacemo detinjstvo i doba kada smo najbezbrizniji, pustimo stvari da idu svojim tokom, nema razloga da budemo stariji nego sto jesmo. A sto se tice devojaka koje imaju 18 a nisu izgubile nevinost... ja tu ne vidim nista lose, nit' ima razlog da se hvali, ali nema razlog ni da se stidi. Uradice to onda kada bude spremna i kada naidje prava osoba za to i sto je najvaznije ta devojka ce znati da sama snosi odgovornost za svoje postupke, a devojcica sa 13 se ne moze sama nositi s mogucim posledicama Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Chainsaw
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 02 Sep 2007
Poruke: 4
Mesto: Vrbas

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 6:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je sramota sta danasnja omladina radi. Njihov stil oblacenja i ponasanje je uzasno

_________________
Slaughter on the dancefloor
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 6:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

itekako se slazem sa koleginicom skorpijicom...meni nije normalno da se pre nekih 17, 18 godina uopste stupa u seksualne odnose...do tada devojcice/devojke nisu ni fizicki ni psihicki zrele za takav cin kao ni za posledice koje on za sobom moze povuci...nije dzabe za punoletstvo uzeta osamnaesta godina (negde i dvadesetprva)...to je period kada bi trebalo da smo spremni i sposobni da mislimo svojom glavom na pravi nacin i da se nosimo u kostac sa posledicama svojim dela...deca od 14, 15 su deca, ne ljudi u malom i kao deca bi i trebalo da se ponasaju...sex je jako lep, ali onda kada mu se pridje na pravi nacin...kao ni koleginica skorpijica, nisam pristalica 'cuvanja za brak' po svaku cenu (pa i cipele se probaju pre kupovine), ali nisam ni za stupanje u odnose na brzaka...tek da bi neko o nama pricao da nismo vise nevine/nevini (kao da je neka velika mudrost ne biti nevin)...mera u svemu mora postojati, a to je ono sto ovim mladjim generacijama nedostaje...sve u svoje vreme

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 6:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se sa prethodna tri posta Smile
Nisam ni ja za ono "nista pre braka" a ni ono da taj "prvi" mora biti i "pravi i jedini",no,no,no Smile ali da treba biti dovoljno zreo i savestan i da zna sta cini i da me u najmanju ruku postuje i ceni (i naravno neka doza romanticnih osecanja).
To sto omladina zuri,pa oduvek je tako i bilo s tom razlikom da su se sad neke granice znatno pomerile i bojim se da ne vidim nacin kako ce se vratiti na "staro stanje". Pre svega krivim drustvo,a narocito roditelje. Kad pogledamo globalno i sami smo krivi za to.
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 6:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Da li je normalno da devojcica sa 13 godina izgubi nevinost?


nisam ni rekla da je normalno. i ja smatram da je to nenormalno. samo tvrdim da je bitno kad nekoga zaista volis (ne mozes voleti ne znam ni ja koliko i bit u dugoj vezi sa 13) i kada si sigurna u obostranu ljubav da se takvom momku treba predati... Nikako ne opravdavam ako djevojke sa 12, 13 godina to rade, kazem samo da znam nekoliko takvih slucajeva... Rolling Eyes

_________________

~ Banetova Žena ~
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

istina da deca vole najcistije,ali sigurno je da ne poimaju vodjenje ljubavi na pravi nacin. treba sacuvati svoje detinjstvo i svoju nevinost, ne samo telesnu, nego i onu duhovnu cistinu. to je neprocenjivo! Wink
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A sve mi ih je žao, sva sam se rastužila. Mene više zanima kako se onda te cure osjećaju sa 18 godina. Hm, možda se osjećaju superiorno u odnosu na druge? Ja bih se osjećala toliko odvratno samoj sebi, sa činjenicom da mi se ni grudi ni ništa nije razvilo a dala sam sebe. Ne moram imati ni 13, može se to dogoditi i sa 18, samo kažem, da je mnogo ružno sebi raditi to - na silu ići sa nekim u krevet. Čak šta više, to je za žaljenje i tih cura i njenih roditelja. Wink
 
BaBy**
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 359

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zalosno.
da vidis djecu od 12,13 godina da imaju seksualne odnose.
nisam ni ja nesto puno starija.imam 17 godina i par mjeseci,al imam decka
kojeg volim,sa kojim sam izgubila nevinost,sa kojim sam skupa 8 mjeseci.

zalosno je ljudi da vidite takve slucajeve.
da momak,zreli momak od recimo 23 godine spava sa djetetom od 13 godina.
Rolling Eyes
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^verujem da ipak da deca znaju da grese,ali pritisak drustva je itekako veliki.ako roditelj do tog doba vec nije odigrao adekvatnu ulogu,bojim se da je kasno. cinjnica je da se "porodica" raspada,da je sve manje sloznih,noramlnih porodica, te su i odnosi medju clanovima poremeceni. deca strahovito pate. nisu dovoljno jaka da se odupru tom mehanizmu. a uostalom u tom razdoblju 13-16 je ipak misljenje drustva "bitnije". cast izuzecima!!!
medjutim,nije kraj sveta. u nasoj okolini ima toliko omladine kojima treba soliti pamet,zasto bas mi ne bi bili ti "koji drze slanik u rukama". mi smo ti "stariji" na koje se oni ugledaju, mi smo te "face". kad bi tu i tamo nekom klincu/klinki bar spomenuli neku cool frazu ili mozda neki speach o "sexu i zastiti i kako je sve to..pa u najmanju ruku cool",mozda bi smo i postigli nesto.
ovo je samo ideja. ako neko ima bolju,dajte recite,meni nece predstavljati problem da isprobam jos neku varijantu. nikad se ne zna,mozda pomogne. u svakom slucaju ne skodi-a,ako ne skodi,znaci da koristi(tako kaze Lane Gutovic) Wink
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 1:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja licno nikad nisam bila tip da radim nesto da bi ispala bolja u necijim ocima. NEvinost sam izgubila sa 19 godina, jer sam to zelela, jer se to cinilo kao prava stvar. Jos sam snjim.Bilo kako bilo, devojcice danas brze sazrijevaju, i veoma rano postaju zene. Cak ni pubertet vise ne dolazi sa 14-15 godina nego sa 11-12...Ne razumem samo cemu ta zurba da se odraste...

_________________
*Leptiri u mom stomaku*
*uvek me na tebe potsete*
*Ja ih uspavam na foru*
*al te osete*
*Onda potonem u sebe*
*negde dole sretnem tebe*
*pa se slike ko komadi ostrog stakla*
*zariju u dlan*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Gubljenje Nevinosti i danasne devojcice! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 1 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon