www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Volim narodno !
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 20, 2007 8:20 pm    Naslov poruke: Volim narodno ! Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite o narodnoj muzici ?
Da li volite da je slusate ? I zasto ?


 
Tha_A
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Dec 2006
Poruke: 365

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 23, 2007 7:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako mislis sad, narodnu glazbu ili turbofolk glazbu? =D
Pod turbofolk podrazumjevam sve novo sto izlazi, i to za produkcijsku kucu Grand hehe. Ja ne razumijem ljude koji non stop blate turbofolk, pa kazu da pjevacice ne znaju pjevati, pa se skidaju po nastupima i spotovima, pa su pjesme glupe... Sad; diskutabilno je znaju li pjevati ili ne. Neke uistinu nemaju neke glasovne mogucnosti, ali Boze moj, zar je to samo kod nas tako? Evo ja cu prvi reci da mi se npr. Rihannin glas ne svidja nimalo ( nekako cijelo vrijeme drhti i to ), pa je opet mega popularna Very Happy I opet kazem da ne moze biti da sve pjevacice/svi pjevaci imaju los glas. Evo da uzm,emo npr. ove "Zvezde Granda". Bio sam na koncertu i Slavice Cukteras i Tanje Savic. Cure uzivo pjevaju fenomenalno. Dobro, nisam ja sad neki kriticar da to mogu profesionalno reci, ali nije ni vecina drugih ja mislim. A osim toga, nisam mutav da ne cujem ono sto pjeva i kako pjeva.
Sto se tice oblacenja - Time se potpuno slazem. I meni (ioako slusam turbofolk) ide na zivce kako se one neke pjevacice oblace ( odnosno bolje receno ne oblace hehe). Ali opet kazem da ne treba sve to poistovijetit, sto znaci da nisu sve pjevacice takve Wink Mislim, ako cemo tako strogo gledati, onda bi trebali pola onih spotova Snoop Doga, 50 centa, Akona, Eminema i sto ja znam koga jos, zabraniti. Bas sam neki dan gledau spot pjesme.. Kako se ono Boze zvase? lol Ja mislim da je Pimp, samo da provjerim haha. DObro, nije Pimp, ali bio je jedan spot gdje se one zenske oko njega motaju skroz gole Rolling Eyes Mislim, to mi je onda gore od ovih nekih pevaljki.
A sto se tice tekstova... I tu mozemo napraviti neku granicu. Eno npr. neki dan upalih onu "bn televiziju".. Majko mila, ono sto tamo pustaju nisu pjesme. Ono je nesto drugo za sto jos nemam imena haha. Pjesme su stvarno, ali stvarno grozne.
Dok opet ima pjevaca/ica koji/koje imaju jako lijepe pjesme i tekstove. Recimo Dara Bubamara, Slavica Cukteras, Tanja Savic, Ceca takodjer... Da ne nabrajam sad.
Ima vise kvalitetnih i manje kvalitetnih pjesama. Ja mislim da toga ima u SVAKOJ glazbi, ne samo u turbofolku. Problem je ovdje, ja mislim, sto svatko pjeva Rolling Eyes E pa ne moze tako hehe. Upravo zbog toga nastaju pjesme tipa Tange, tange, tangice itd.. Strava Very Happy
Evo ne znam ni sto bih pisao vise, bolje mi je cekat da me napadne sad netko haha Very Happy

Moze biti da ima dosta pogresaka u tipkanju, nisam kontrolirao. Da mi se ne cudite Wink

_________________
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 12:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Narodna muzika za mene je muzika iz Banat - rumunska, srpska, madzarska itd.
Jos volim Lepa Brena i posebno njen prvi i poslednji albumi: "Cacak" i "Pomracenje sunca". Oni su najgori.
OK, i Ceca, Dragana Mirkovic, Ilic, Indira Radic, mladu Stevan Andzelkovic...
Ali za mene narodni model u srpska muzika je "Cacak". Smile
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 7:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim je ali u granicama normale, ne slusam bas neke dibidus pesme.
Ali najvise volim one folirante, koji kao furaju neki fazon a kad krenu narodnjaci, znaju svaku pesmu, cak i neke koje ja prvi put cujem!

_________________
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 26, 2007 11:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja volim narodnu muziku i ne krijem,recimo ljudi iz granda i tako(sad naravno zavisi do pevaca,nistu sve isti)...Sad su do duse te pesme u toku po diskotekama pa sam se mozda i navikla...
 
~Tanja~
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 6359

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2007 5:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nešto baš i ne mirišem narodnjake, kosa mi se diže kad ih čujem Mr. Green Laughing

_________________
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 03, 2007 10:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Narodnjake i turbofolk obožavam... Narodnjaci su zakon ... Twisted Evil

_________________

~ Banetova Žena ~
 
vikivesna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 539
Mesto: Klenak

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 06, 2007 5:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim narodnjake jer bez narodne muzike nema dobrog provoda Laughing Laughing Laughing

_________________
Da l`zaboli te kad me ne vidis,
kao i mene kad se ne javis!?
Da l`zabole te suze iskrene,
kao i mene... ?
Ako boli te sto me ne vratis!!!??
Barem reci mi da me ne volis!
Sto mi ostavljas vrata na pola,
vrata od bola... !?
 
kljuc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 62

Datum registracije: 07 Okt 2004
Poruke: 47

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 25, 2007 2:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uzivam u cistoj narodnoj muzici mada je to danas rjede naci ali ne u turbo muzici
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 25, 2007 3:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Narodnu muziku volim ali one stare hitove , a ovo sad i ne gotivim nesto mada i sada ima novih dobrih pjevaca i pjevacica i poneka pjesma me nekada rijecima nekada dobrom muzikom pogodi u srce Very Happy

Ali mislim da bez narodnjaka nema ni dobrog derneka Mr. Green

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 25, 2007 4:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Tha_A, da mislim i na narodnu i na turbofolk, jer je to malte ne isto...
Turbofilk ti nije zabavna niti rock... dakle turbofolk se uklapa u ono sto sam napisala iznad Wink

Sto se mene tice, narodna muzika je za mene zakon, nju najvise i slusam, stari hitovi su najbolji naravno, volim turbofolk...
Svaka muzika je dobra slazem se, ali narodna dusu ima Wink
 
emmi
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 2041

italy.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 25, 2007 7:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najvise slusam narodnu muziku,samo ponekad ostalu.Narodnjaci me najvise vezu za domovinu Rolling Eyes

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Volim narodno ! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon