www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

plavušan-lovčina-zeko-peko-alex na 9 spraticu,čestitajte
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 20, 2007 11:11 pm    Naslov poruke: plavušan-lovčina-zeko-peko-alex na 9 spraticu,čestitajte Na vrh strane Na dno strane

eh lovčino jedna red je dosao na mene da te pocastim jednim skromnim poklonom Laughing od glave do pete kada krenes u svoj lov na mlade Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing neka je sa srecom Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing nemoj da te iznenadjue ako te budu mladice pitala aa zasto ti je tolika glava? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing oci? Laughing Laughing Laughing Laughing :lol:cica mica gotova je ova prica Laughing Laughing Laughing Laughing a sad ljubi te tvoja shana Laughing Laughing Laughing Laughing

 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 20, 2007 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Juhuuuuuuu Zekinje vladaju svetom Laughing Laughing Čestitam Exclamation Exclamation Exclamation

_________________

 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 20, 2007 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čestitke jednom blesavom zerrrrrrrrcovu! Nastavi i dalje da skakućeš po forumu! Very Happy

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 20, 2007 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitam na ovom spraticu zekonjo........


cuvaj se samo da te ponovo ne uhvatim u nezgodnoj situaciji kao na slici...... Laughing Laughing

I da, jos puno lijepih i smijesnih izazovcica koje moras da ispunis od sanerka ti zelim..... Wink

_________________
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 20, 2007 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahahahaha @ Shan - Slatka mozesh ti govoriti kome ocesh kolko god ocesh da ima velikoo glavoo ali ti fakat imash naaaajvecoo Laughing Laughing Ipak hvala na cestitci Laughing Laughing Laughing

@ Serb - Hvala serb, ti oovek dash xtra slike, svaka cast i ovaj poot Razz

@ Sonic - Eee draga moja komshiko nadam se da si ti naucila konacno u koji taxi da ne oolazish osim ako necesh da radish Laughing Laughing Shalim se, Hwaja Mr. Green

@ Naden - Hvala Nadene..i jbg, shta da radim kad ne mogoo da odolim macama Laughing Laughing Laughing Laughing ...dobro je da si dobio samoi slikoo a ne i video Laughing Laughing Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 20, 2007 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko je to meni doskakutao do još jednog kata?
Duša moja najblesavija!
Srce moje najluđe, ma tko tebe može da zamjeni?

Čestitam ti što si tako lud i blesav i što si ovdje sa nama i što me nasmijavaš svaki dan ( ne baš svaki ali bar svaku noć, tamo kad mi uzmeš pokrivač)
Znaš da te ovdje looooooolim naaaaaajviše i želim ti da se ne promjeniš nikad, da nađeš već neku zečicu, ajd valjda ćeš uspjeti, neću se ja tu mješati Laughing Laughing Laughing
Hej, blizanac, samo naprijed, dušo i da se još dugo ovdje družimo! Loli te tvoja bliznakinja
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 20, 2007 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing @ Andy - Eee doosho mene mrzi trenootno da odem do frizidera da oozmem neshto da jedem a ne da se menjam Laughing Laughing Laughing Hwaja poono doosho, do sledeceg "pokrivanja" Laughing Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
slatka_sejtanka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 01 Okt 2006
Poruke: 1520

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 21, 2007 12:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehe...alexns cestitam...samo naprijed..postao si sanerkin sluga Razz
i dalje ispunjavaj njene zelje Razz
shala Very Happy
kiss

_________________
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 21, 2007 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing Laughing hahaha @ Slatka 2 Razz - Ne do mi Bog da boodem njen slooga Laughing , pre bih bio tvoj Laughing Laughing shalim se, hvaja Razz

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
sErgey
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2007
Poruke: 1860
Mesto: rajvosa-raj na zemlji

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 21, 2007 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

čestitam i želim ti dobar ulov Wink

_________________
nisi valjda luda da se stidiš što si me prognala istočno od raja
bar se nasmiješi kada me vidiš,ostani đubre do kraja
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 21, 2007 1:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi o nekim macama i zecovima ovde pričaju Razz Gledaj ti da nekog svojim piletom zoveš i uživaš Wink Čestitke Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
svobodan
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 4203
Mesto: iz bgd jbt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 21, 2007 1:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

alex sve najbolje i da budes sto vise na radiju...
ps pripazi na slatku

_________________
Volim Partizan kao oči svoje
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> plavušan-lovčina-zeko-peko-alex na 9 spraticu,čestitajte Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon