www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Indira Radic
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 21, 2007 2:48 pm    Naslov poruke: Indira Radic Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite o ovoj pevacici ?
Koje vam se pesme svidjaju a koje ne ?

Da vas cujem... Very Happy


 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 2:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njen duet s Alen Islamovic mozda je najbolji duet u bivse Jugoslavije. "Lopov", naravno. I devojka dobro peva... Smile
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 3:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao prvo Indira,ne peva nego ''zapomaže'',tj. ''kuka''.Prvo je pevala dok je snimala za ''JUVEKOMERC'',tj. ''Južni Vetar'',najgore ''džiberajke'',onda je je kao član ''Diskosa'' postala patriota(''Srpkinja je mene majka rodilaaaa!Sve da volim ona me učilaaa!'').A onda je pokušala da bude ''riba'' kad je prešla u ''ZAM''.Promenila je imidž(malo je ispravila kosu,počela je da se ''kvarcuje'',da se drugačije šminka,izazovnije oblači),a onda je prešavši u ''Grand Production'' uvrtela sebi u glavu da je ''srpska Šakira'' pa je počela da snima pesme koje su neka vrsta neprirodne i neharmonične mešavine koja sadrži elemente:dens,pop,R'n'B,tehno i rok muzike,znači,baš prava sprska narodna muzika.Sve bi to bilo u redu da nije zaboravila da ne može uz takvu muziku da peva kao da peva pesmu tipa:''Od izvora dva putića''(Možda je ipak neprikladno i neumesno poredjenje sa pesmom koju peva,''kraljica narodne muzike'',Lepa Lukić),tj. zaboravila je da uz takvu muziku ne pašu narodnjački trileri.
Mislim da pesme koje snimaju pevačice kao što su:Indira,Indira,Tina,Seka,Dara Bubamara,Stoja i ostala ''boranija'',kao i pevači kao što su:Mile Kitić,Djani,Rade Lackovic...,odraz nevaspitanja onih koji komponuju ovakve pesme,koji ih pišu,aranžiraju,snimaju,pevaju,ako i odraz ljudske gluposti onih koji padaju u trans kad čuju ovakve pesme.
Kao što bih najradije zabranio da pridju mikrofonu nekim rok-grupama kao što su ''Darkwood Dub,''Partybreakers'' ili ''Disciplina Kičme'',tako bih i zabranio i ovim pevačima ''narodne'' muzike koje sam nabrojao.Ili bih u najmanju ruku krivično gonio svakog ko bi takvu muziku,nazvao(a pre svega mislim na kompozitore,tekstopisce,aranžere i pevače):narodnom muzikom ili kako je sada svi nazivaju ''balkanskom'' muzikom.
Sve u svemu,pesme Indire Radić su gomila,ne znam,ne mogu da pronadjem odgovarajuću i dovoljno ružnu reč da bih ih opisao.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Devojka od cokolade
.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.
<b>.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.</b>





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 18307
Mesto: .~. Sous le vent .~.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 25, 2007 7:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Juce sam je gledala u "Bravo Show", i moram reci da se mnogo promenila!!!
Nova frizura i novi nacin oblacenja...
Takodje sam cula novi duet sa Alenom, i mogu samo da kazem da je odlican!!!
Super peva, nema sta!!!
 
Sekazauvek
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Maj 2006
Poruke: 169

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

novi imedz je fantastica, pesme su ok ali Indira nikad vise nece ponoviti uspeh kao album Zmaj.
 
kljuc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 62

Datum registracije: 07 Okt 2004
Poruke: 47

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 25, 2007 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedana od najbolji pjevacica i sa konstano dobrim albumima ukljucujuci ovaj zadnji
 
telulu
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 280

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 01, 2007 2:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Indiru obožavam. Poslije Cece ona mi je naj. Volim njen "Zapomagajući" glas kao što ovaj lik gore reče. Zadnji album me je malo razočarao. Ima onako dobrih pjesama, ali ni jedna nije da kažem baš extra. Zmaj je definitivno njen najbolji album i to je teško ponoviti

_________________
 
^^CRNOGORKA^^
~..Hail Mary..~
~..Hail Mary..~





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 6342

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 01, 2007 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prosto je ne mogu gledat na oči, a tek kad je čujem... Laughing
Aj što mi je odvratna no ima i odvratan glas zapomagajući, e taman takav, antitalent pomamljeni ufurani, ima 50 i par godina a ponaša se i oblači ka neka klinka, babuskara ufurana, odvratna i prava je šminkica matora Laughing Rolling Eyes i što još reći Rolling Eyes pa da, ovo je moje mišljenje o njoj, kad ste već pitali, a ko se ne slaže nek' me ne proziva no nek ćuti.
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 02, 2007 10:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njen novi imidz je ok...novi album,zavisi do pesme...samo sto moram reci da nikad nece imati uspeha kao 2004,nije to to...Od novog albuma mi se svidja najvise Uzvodno od ljubavi i Ne dolazis u obzir Exclamation
 
vendulja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 237

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 16, 2007 9:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa novog albuma mi je jedino svidja pjesma Imali smo...
Slazem se da nikada vise nece ponoviti uspjeh kao sa pjesmama Zmaj i Moj zivote da l' si ziv.
 
marijailuka
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 193

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 22, 2007 6:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad se malo sredila,mislim na fizicki izgled,nije vise debela,ali mi se ipak ne svidja...Ne svidjaju mi se nove pesme,duet sa Alenon je dobar,mada mi je "Lopov" bolji!
 
P_r_e_d_a_t_o_r
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 05 Mar 2007
Poruke: 637
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 22, 2007 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo dobro peva .m.d izgleda.... odlicno!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Indira Radic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon