www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Eduardo da Silva
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
semir_86
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2006
Poruke: 921
Mesto: Mostar

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 19, 2007 9:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Steta njegova ko sad igra u Brazilu mozda bi i njega pozvali...hehe


_________________
Kod nas se od Daytona godine broje ljudi se ljudi boje i svako glasa za svoje, brđani postaju građani, do juče svjetla gasili sjekirama a sad su u odijelima...
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 21, 2007 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobar je fudbaler, ali ne toliko kao što ga hvale. Za hrvatsko prvenstvo je ok, ali ako stvarno nešto vredi neka se pokaže sada u Arsenalu. To je najmerodvanije da se vidi da li je svetska klasa ili fudbaler koji je nije za bolje od hrvatske lige.
 
mrgude
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Mar 2007
Poruke: 446

namibia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 27, 2007 11:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prodat za 24 miliona, 20 dinamu 4 eduardu Smile

_________________
 
Ziggy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 705

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 27, 2007 12:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U svakom sl¸učaju dobar fudbaler, ali baš za Arsenal Question
 
lavtolstoy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 226
Mesto: Roma

italy.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 03, 2007 1:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na turniru u Amsterdamu Topnici su pobijedili Lazio s 2:1, a pobjednički gol zabio je Eduardo, koji je odigrao cijelu utakmicu. Svoj prvi gol za Engleze dao je glavom nakon kornera Rosickog.
Dan odluke za Eduarda da Silvu pretvorio se u prekrasnu bajku koju je Dudu zaključio svojim prvim pogotkom u dresu Arsenala. Nakon što je prijepodne dobio radnu dozvolu, navečer je u Amsterdamu zaigrao od prve minute i donio Topnicima pobjedu nad moćnim Lazijom.

kaze
net.hr
 
Zloky
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 687
Mesto: Buna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 9:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zloky je napisao/la sledeće:
Dabogda propo ko Pančev Twisted Evil

Ostvaruje mi se želja propada ko Pančev!

_________________
Ništa mi ne može ovaj DaN pokvarit!!!!!!!!!!!!!
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 9:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima on da se placuci vrati u Hrvatsku jer ipak nije on za Arsenal.

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
lavtolstoy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 226
Mesto: Roma

italy.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 23, 2008 7:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crni dan hrvatskog nogometa i sporta uopće nastavio se novim i sve pesimističnijim prognozama nakon teške ozljede Eduarda da Silve na utakmici Birminghama i Arsenala.
Nakon dvoboja s Birminghamom, u kojem je Martin Taylor Eduardu da Silvi slomio lijevu nogu, menadžer Arsenala Arsene Wenger je zgrožen izjavio da za takve igrače nema mjesta u sportu.
"Igračima poput njega nije mjesto na nogometnom terenu, jer je to bio najbrutalniji start koji sam ikad vidio. Eduardo će zasigurno propustiti EURO, a Martin Taylor više nikada ne bi smio igrati nogomet. Za Eduarda je ova sezona gotova, a možda ne i samo ova sezona", izjavio je Wenger nakon utakmice.
Eduardo je do sada odigrao 21 utakmicu za Arsenal i postigao 12 pogodaka.

net.hr
 
daja23
**garavuša**
<b>**garavuša**</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2007
Poruke: 14464
Mesto: Gdje Neretva hladna teče:)

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 23, 2008 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bez obzira na sve meni ga je stvarno žao... Crying or Very sad
A ruku na srce stvarno je odličan igrač...

_________________
Svi idu dalje i ja sa njima, životni pravac moram da pratim, a toliko divnih časova ima u koje želim da se vratim...
 
Vucinic88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Jun 2007
Poruke: 169
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 23, 2008 8:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo nek je zdrao'

_________________
***tezak je ovaj zivot***
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 24, 2008 12:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Martina Tejlora treba krivično goniti za ovo.Optužiti ga za nanošenje teške telesne povrede i nanošenje duševnog bola.Ne bih da pokrećem neku teoriju zavere,ali ovo mi se čini da je osveta Engleza Hrvatima za eliminaciju u kvalifikacijama za EURO 2008.Bojim se da bi isto tako mogao da prodje i Niko Kranjčar koji igra za Portsmut.Ovo što je ovaj idiot Tejlor uradio je najveća svinjarija koju sam video dosad u životu.I daj sklonite ove fotografije,ovo da je čoveku pripadne muka.Ja bih ovog Tejlora tako izšutirao u glavu.Ma odmah ga treba uhapsiti.Očigledna je namera bila da se igrač povredi.
Mislim,ne volim Arsenal,ne volim ni Eduarda da Silvu,ali,ovo je da se čovek rasplače.Najmanje.
Ne znam.Svaka čast Englezima na tome koliko vole fudbal,kakvu atmosferu prave navijači na utakmicama,ali oni uvek imaju neku stoku od igrača koji služi da sakati protivničke igrače.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
sim.mic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 9

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 24, 2008 2:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi ja stvarno mislim bilo koji obozavaoc sporta bi trebao osuditi ovo sta su da silvi uradili.Ovo nije samo za crvenog kartova vec za robije. Exclamation
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Eduardo da Silva Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon