www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nikola Rokvic
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 21, 2007 7:24 pm    Naslov poruke: Nikola Rokvic Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite o ovom pevacu ?
Izgled ? Pesme... ?
Da vas cujem Wink


 
_rich_bitch_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 81
Mesto: steyr

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 23, 2007 7:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

on Je naj Bolji!!!!!!!!!!!!!!!



Glas Iz gled sve ........................................

Nikola rokvic is the best
 
Tha_A
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Dec 2006
Poruke: 365

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 23, 2007 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro, jos je relativno nov, tako da nema mnogo pjesama. Bolje receno, ima 4 dobre pjesme : Ja sam tvoj, Oprosti mojoj mladosti, Zeljo moja i Povredi me. Ali momak dobro pjeva, ima fin glas i tako to.
Izgled... Paaa, i nije bas nesto hehe.. Moglo je i bolje. Treba nesto s onom frizurom radit, ono mu vise nije moderno 8)

_________________
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 1:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Decko jako lepo peva, to je ok, jako lepo izgleda, barem meni, mada ima bolje 8)
Mislim da ce uspeti, imati dugu karijeru, ali tata je tata... Da nije bilo tate, nebi bilo ni sina Mr. Green
 
*tzar*
ulični pas
ulični pas





Datum registracije: 12 Maj 2006
Poruke: 3345

columbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ivankamaza je napisao/la sledeće:
Decko jako lepo peva, to je ok, jako lepo izgleda, barem meni, mada ima bolje 8)
Mislim da ce uspeti, imati dugu karijeru, ali tata je tata... Da nije bilo tate, nebi bilo ni sina Mr. Green


sve lepo receno i objasnjeno
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 25, 2007 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam njegove pesme kao sto su Oprosti moja mladosti,ja sam tvoj i skim si me nocas varala Very Happy Cula sam da ce jos malo njegov novi album pa jedva cekam...A inace kao persona,jedino sto se malo obrazio...
 
Devojka od cokolade
.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.
<b>.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.</b>





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 18307
Mesto: .~. Sous le vent .~.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 25, 2007 7:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima odlican glas i album mu je super, samo ona pesma "Zeljo moja" mi se ne svidja!!!
A izgled nije los, uglavnom bolji nego od vecine!!!
 
iiivan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 06 Feb 2007
Poruke: 136
Mesto: Beograd

saudiarabia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 25, 2007 7:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
on Je naj Bolji!!!!!!!!!!!!!!!



Glas Iz gled sve ........................................

Nikola rokvic is the best


pa da Shocked
 
vendulja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 237

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 07, 2007 3:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikola je sladak decko , pjesme su mu dobre a glas odlican .
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 14, 2007 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Devojka od cokolade je napisao/la sledeće:
Ima odlican glas i album mu je super, samo ona pesma "Zeljo moja" mi se ne svidja!!!
A izgled nije los, uglavnom bolji nego od vecine!!!



slazen se

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
CECA_CARICA
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 28 Jan 2007
Poruke: 391
Mesto: Pink room

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 16, 2007 5:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lep i zgodan Very Happy

_________________
<3
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 16, 2007 9:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Istina da ima dobar stas ali sto je bitnije doista ima jako dobar glas i mislim da ako ovim tempom nastavi biti ce jako dobar pjevac bas kao i otac mu. Svidja mi se kako pjeva a i pjesme su mu dobre..svaka cast Nikola

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Nikola Rokvic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon