www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li nasa estrada ima kvalitetne pevace ????
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Ricky_007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 02 Jan 2010
Poruke: 33

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 02, 2010 2:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Glupo je reci NE!!!
Sta smo mi neka retardirana nacija, pa nemamo kvalitetne vokale i pesme? Kako mozete biti tako snishodljivi? Da cujemo vas kako pevate?

Na domacoj muzickoj sceni ima dosta dobrih vokala i dobrih pesama, ali ova hiperprodukcija i turbulentno vreme gutaju svaki kvalitet. Jednostavno nam se sa zapada namece taj stil "biti na naslovnoj strani po svaku cenu", "sokirati javnost po svaku cenu". Ko na zapadu uspeva preko noci? Rihanna, Lady Gaga... Gde su sada Witney Houston, Mariah Carey...

Na nasoj sceni ima onih koji brutalno dobro pevaju i onih koji pevaju osrednje i naravno one koji se svrstavaju pod kategoriju "Zali Boze". Prva grupa po meni zasluzuje da budu zvezde, da imaju koncerte, plakate, fanove, emisije, intervjue, naslovnice... Ova druga grupa je dobra da odradi male nastupe po kaficima, restoranima i lokalima... A ovoj trecoj grupi treba oduzeti mikrofon pod hitno.

Ja cu se pozabaviti onima koji su se pojavili posle 2000. godine, a uspevaju da dodju do izrazaja glasom i pesmama, a ne skandalima. *** Jelena Tomasevic, Aleksandra Radovic, Zeljko Joksimovic, Sergej Cetkovic, Goca Trzan, Tanja Savic, Dusan Svilar, Milan Stankovic, Nikola Rokvic, Ana Kokic, Marija Serifovic, Ivana Jordan, Milena Vucic, Sasa Matic, Dejan Matic, Aco Pejovic...*** to su imena za koja za koja se nikako ne moze reci da nisu kvalitetni. Svi odlicno pevaju, imaju odlicne pesme, neki od njih pisu dobre tekstove, rade dobre kompozicije, tako da od kvaliteta sve prsti... Hoce li neko reci da "Zlanik" nije kvalitet, da uspeh Marije Serifovic ne zavredjuje paznju, da sve sto radi Zeljko Joksimovic za sebe, Jelenu i Milenu Vucic da ne vredi ni pet para, da Nikola Rokvic nije dostojan naslednik svog oca... Malo morgen... Svi oni vrede i pevaju bolje i od Rihanne, Lady Gage, Pussycat Dolls i ostalih...

Medjutim, taj kvalitet ostaje zatrpan, jer nam sa TV-a i novina se nikada ne sklanjaju Jelena Karleusa, Goga Sekulic, Jami, Sandra Afrika, Radmila Manojlovic i svi oni koji zude samo za parama, ne razmisljajuci o tome sto je sve to sto rade prolazno i da su persone poput njih zamenjivi. Respect Jeleni Karleusi, jer je svojim nekvalitetom uspela da se odrzi tolike godine na estradi, definitvno je u svojim glupostima i skandalima originalna, ali ostali nisu ni njoj po skandalima do kolena, a ostalima po kvalitetu ni do malog prsta leve noge.

Dakle - KVALITETA U SRBIJI IMA... Samo treba nauciti slusati pesme i birati. Ne cine nasu estradu samo Jelena Karleusa i njeni klonovi. Ima Dragana Mirkovic, Zdravko COlic, Ceca, Riblja Corba i njihovi klonovi (neki uspesni, neki malo manje), a naravno i originalnih mladih snaga... Onaj ko je naucio da sam trazi ono sto mu odgovara, taj nikad na ovo pitanje nece odgovoriti sa NE... Onaj ko je navikao da sve dobije na tacni, taj ce ostati vazdan zatucan i ogranicen... Jbg, neko mora i to...



_________________
...leti visoko, kao orlovi, budi to sto jesi, budi najbolji, neka pevaju sa tobom gradovi... leti hrabro svojim krilima, tvoj je ceo svet i zato zivi ga, mozda neko cudo se i dogodi...
 
Ilija@Nis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 16 Jun 2007
Poruke: 124

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 02, 2010 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bravo Ricky_007, to je to, muka mi je da cujem kad ljudi kukaju kako kod nas nema kvalitetnih umetnika, a svrsavaju na neke crncuge ili plasticne kravetine sa one strane bare.

_________________
"Ali znaj, cuces plac uvek kada uzmes mac, jedino ljubav sme s nule da pokrene sve"
 
Ricky_007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 02 Jan 2010
Poruke: 33

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 02, 2010 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala Ilija... Jednostavno se ne moze reci da su satanisticke pesme Lady Gage, crnacke pesme u kojima je svaka druga rec "kucka" bolje od nasih pesama. Meni su cak i nase Gace, Bunde, Halteri, Avioni, Mlaznjaci, Afrike, Paprike i ostalo vece pesme od gore navedenih...

_________________
...leti visoko, kao orlovi, budi to sto jesi, budi najbolji, neka pevaju sa tobom gradovi... leti hrabro svojim krilima, tvoj je ceo svet i zato zivi ga, mozda neko cudo se i dogodi...
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 05, 2010 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svakako.
Ne bih nabrajala sada, vec su mnogi dosta tog nabrojali i rekli, ali ih imamo i imacemo. Nista nismo niti gori niti bolji od tih istih Amera kojima je trziste vec prenapuceno, i nase glasovne mogucnosti niti su male niti ih se trebamo stiditi i sakrivati od sebe i drugih.
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 06, 2010 6:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako sam je čuo na farmi, Maja Marijana ume da peva, ali se mnogo i bespotrebno dernja.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Ricky_007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 02 Jan 2010
Poruke: 33

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 07, 2010 1:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verovatno mislis na Maju Nikolic, posto je ona bila na Farmi...
Maja odlicno peva, ima super dikciju, mocan glas. Nisu je bezveze smatrali novom nadom pop-a. Steta sto se pojavila kada je pop krenuo da propada, pa se i ona prilagodila novim zvucima, a njen glas nije bas da peva svaku pesmu, jer je bas specifican. Sto se tice njenog pevanja na Farmi, to je radila da bi druge nervirala...

_________________
...leti visoko, kao orlovi, budi to sto jesi, budi najbolji, neka pevaju sa tobom gradovi... leti hrabro svojim krilima, tvoj je ceo svet i zato zivi ga, mozda neko cudo se i dogodi...
 
Double Hearts
Love Sucks
Love Sucks



Godine: 34

Datum registracije: 12 Maj 2009
Poruke: 2618
Mesto: i'm an amazing guy who has the killer looks

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 07, 2010 2:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ricky_007 je napisao/la sledeće:
Sta smo mi neka retardirana nacija?

Da.... vi Embarassed Laughing Laughing Laughing

_________________
Shitisism
 
Ricky_007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 02 Jan 2010
Poruke: 33

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 07, 2010 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nek si mi otvorio oci

_________________
...leti visoko, kao orlovi, budi to sto jesi, budi najbolji, neka pevaju sa tobom gradovi... leti hrabro svojim krilima, tvoj je ceo svet i zato zivi ga, mozda neko cudo se i dogodi...
 
mdy89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jul 2009
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 23, 2010 8:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da ima. Ali oni već dugo traju i polahko se gase, nažalost. Mislim da je vrijeme za nove nade.
 
gdjuric
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 30 Dec 2008
Poruke: 3
Mesto: TAR

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 09, 2010 8:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima ljudi, ima dobrih pjevača i bit će ih jer ima toliko prelijepih glasova koji pjevaju odlične tekstove. Ima toliko pjesama koje neće izumrijeti nikad npr.(šaban i narcis bijeli), ex. yu grupe i drugi mogo bi do sutra nabrajati. Uostalom ljudi ko puni koncertne dvorane tj. filuje ko punjenu papriku po bivšoj jugi i šire?
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 10, 2010 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imamo kvalitetnih pevaca, al' nazalost nemamo vise kvalitetnih tekstopisaca il' bolje reci stihoklepaca.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
necacrazy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jul 2009
Poruke: 22

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 11, 2010 5:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima, al od ovih drugih tesko dolaze do izrazaja.

_________________
...sve sto smo sanjali nebo sigurno zna, al' za srecu je prekasno, Bog je daje i uzima...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Da li nasa estrada ima kvalitetne pevace ???? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon