www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li nasa estrada ima kvalitetne pevace ????
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 22, 2007 7:23 pm    Naslov poruke: Da li nasa estrada ima kvalitetne pevace ???? Na vrh strane Na dno strane

E da odma objasnim ovde mislim u punom smislu te reci...a ne kvalitetne po nogama ili grudima...jel ima to estrada nasa i ko su po vama bas kvalitetni i sto....Obavezno-----i recite uspeh tih pevaca/pevacica/ grupe

 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 22, 2007 7:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moje mišljenje neće promeniti niko Exclamation Naša estrada - nema kvalitetne pevače Mr. Green

_________________

 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 22, 2007 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verujem da ih ima, ali toliko malo da se prosto gube u moru loših! Rolling Eyes

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
jelenaShe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 191
Mesto: BanjaLuka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 22, 2007 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavisi na koju estradu mislis? zabavnu ili narodnu?
mislim da ima puno vise kvalitetnijih zabavnih pjevaca nego narodnih... mada nekako kad se razmislim to mi dodje na isto jer narodnih ima nekoliko puta vise....
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Toliko ih ima da ne znam koga bih napisala!

_________________
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 26, 2007 12:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima ali te ljude mozes prstima da ih nabrojis Laughing
Hajde da kazem bar nekog pevaca Rolling Eyes neka bude jedan medu njima:zeljko samardzic...
 
vlada_227
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 21 Avg 2006
Poruke: 170
Mesto: СРБИЈА

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da ima. Recimo, Aleksandra Kovac, Marija Serifovic, Aleksandra Radovic, Zeljko Samardzic.
Ima ih jos, sigurno, ali meni su ovi najbolji.
 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 12:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vlado bravo...zeljko samardjic, zdravko colic
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

~SonicLady~ je napisao/la sledeće:
Verujem da ih ima, ali toliko malo da se prosto gube u moru loših! Rolling Eyes


Shta vishe reci Wink

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2007 3:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa naravno da ih ima,ljudi u kom svetu vi zivite?? Pa evo,i u narodnoj i rok muzici ima dobrih muzicara..... Ivana Pavlovic,(savrsen vokal), Jelena&Jana(Neverne bebe),Aleksandra Kovac,Aleksandra Radovic,Marija Serifovic,Ceca,Zeljko Samardzic itd....nisu bas svi zavrsili u folku i totalnom nekvalitetu...........
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 03, 2007 10:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kvalitetni pevači su po meni: Ceca, Željko Samardžić, Marija Šerifović i ima ih još mrzi me pisat Wink

_________________

~ Banetova Žena ~
 
DexyyCo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 04 Jan 2007
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 07, 2007 3:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ivana Jordan, Mari Mari, Ceca Slavkovic, Maja Nikolic, Leontina... Ima ih jos, ali ovi su najjaci.

_________________
DexyCo
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Da li nasa estrada ima kvalitetne pevace ???? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon